Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster, içinde söyledi: Almanya Yeni Sağlıkçılarını Bekliyor

@3300acibe 2 şirkette kaliteli ben özel sebeplerden dolayı vazgeçmek zorunda kaldım almanya'dan Staffus iş garantisini veriyor ve direk hemşiresin ama educaro da iş garantisi yok ve 1 yıla yakın stajer gibi bir konumdasın daha sonra sana B2 sınavını aldırıp denklik sağlıyor.

Hocam benim kardeşim paramedik olarak 2 yıllık yüksek okulu mezunu oldu. Kendisi liseyi sağlık lisesinde okumadı ve dolayısıyla tecrübesi yok. Ancak şu an devlet hastanesinde stajda. İki yıllık mezunlar bahsettiğiniz şekilde gidebiliyor mu? Dil konusunu nasıl hallediyorlar. Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Corleone93 2 yıllık paramedikler zor çok nadir o alanda alım yapıyorlar. dili burada sana kurs veriyorlar online veya yüzyüze bu ajanstan ajana göre değişiyor öyle devam ediyor süreç.

@Corleone93 2 yıllık paramedikler zor çok nadir o alanda alım yapıyorlar. dili burada sana kurs veriyorlar online veya yüzyüze bu ajanstan ajana göre değişiyor öyle devam ediyor süreç.

Teşekkür ederim.

• buraya yazıyorum kusurabakmayın sırf size imrendiğim için...greencard harici tercih edilme şansım yok çünkü yıllardır kendi işimi yapıyorum(maddi açıdan memnunum) ve hiçbir meslekte uzmanlığım veya sertifikam yok...yani ülkeler haklı olarak bize mesleki yönden istihdam açtıkları zaman içim içimi yiyor neden herhangi bir konuda uzmanlaşmadın diye

• @Rhonster merhaba ben de lisans mezunu hemşireyim 2 yıldır da kamuda görev yapıyorum Almanya'ya gönderen güvenilir bir firma var mı ama ücretsiz

• ⭐⭐⭐⭐

@renç Staffus ile görüşebilirsiniz Gökhan bey ilgileniyor.

@renç Staffus ile görüşebilirsiniz Gökhan bey ilgileniyor.

Merhaba bende 20 yıllık hemşireyim.Lisans mezunuyum ama hemşirelikte lise çıkışlıyım.Bende berliner diye bir danışmanlık şirketiyle görüştüm.B2 dil sertifikasını kendi çabalarımla almam gerekiyor.sertifikadan sonra özel bir hastane yöneticisiyle iş sözleşmesi yapılacak .Ev kiralama işinide onlar ayarlıyacak.stajyer hemşire olarak başlayıp buarada denkliği almamız gerekiyor.herhangibir ücrette talep etmiyorlar.hastaneden ücretlerini alacaklarını söylüyorlar.Anladığım kadarıyla sağlıkçı eksikliğinden bazı özel hastaneler kapanmak üzereymiş.Bu fırsatıda deneyeyim dedim.Fırsat bulursam özel ders almayı düşünüyorum.Halihazırda iznimi yarıda bırakıp işe başlamak zorunda kaldım.İzinlerimiz iptal edilip çağırıldık.Hayırlısı bakalım...

• ⭐⭐⭐⭐

@depresif hayırlısı olsun. lisans olsaydınız benim dediğim firmalar dil sertifikasını herşeyi kapsıyordu ama hemşirelik lise çıkışlıymışsınız malesef.

• Almanyanın şartları biraz ağır ama öncelikle iyi derecede Almanca bilgiside çok önemli çok iyi araştırmak lazım bazı giden arkadaşlarımdan şartlardan memnun olmayanlar var

• @rhonster Hocam selamlar staff us ile son durum nedir gittiniz mi başladınız mı işe ya da zorlukları neler bizde anlaşmak üzereyiz ama tavsiyeniz var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi ekranıma düşen bir video hayatlarını almanya da devam ettiren doktorlarla röportaj yapılmış

• @rhonster, içinde söyledi: Almanya Yeni Sağlıkçılarını Bekliyor

@ayvalik10 başka bir firma ile anlaştım senin attığın sitede her işi kendin yapacaksın o masrafları karşılayamam biliyon 😃 bende herşeyi karşılayan bir firma buldum imza attım sözleşmeye önümüzdeki günlerde almanca dersleri başlayacak.

Detay paylaşır mısınız

• ⭐⭐⭐⭐

@musty Staffus o şirket ben ailevi sebeplerden dolayı son dakika sözleşmeyi bozmak zorunda kaldım ama tavsiye ederim eğer Almanya istiyorsanız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |