DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@canulusoy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells çok basit bir şey kafamı kurcalıyor. 2 ismimin olması.. Şimdi pasaportumda surname ulusoy name abdi can yazıyor. ben abdi can olarak mı first name yazıcam yoksa abdi first can middle olarak mı..

isim kısmına "Abdi Can" yazsanız da olur. İsim kısmına "Abdi" , ortanca kısmına "Can" yazsanız da olur.

Mülakata Ankara'da girecekseniz bu konuda hiç bir şekilde sorun çıkmaz. Adını soyadaını ters kutucuklara yazana, doğduğu yer olarak Bakırköy yerine Kadıköy yazana bile vize verdiler.

• Arkadaslar herkese merhaba,

Ben her yil greencard'a basvuruyorum. Henuz cikmadi. Bu yil tekrar basvuracagim ama bir degisiklik var. Olur da sansim yaver gider ve cikarsa nisanlim Almanya'da yasiyor. Aralik'ta evlenecegim. Soyadim degisecek ve gorunuse gore Almanya'da yasayacagiz. Bu durumda nasil bir yol izlemeliyiz? O da ben de ayri ayri mi basvurmaliyiz ?
    Ciktiginda evlenmis ve soyadim degismisse nasil olacak ? vs kafamda bir kac soru var. Boyle bir durumu yasayan var mi ? Neler yaptiniz. Yardimci olursaniz cok sevinirim. 🙂

• Arkadaşım var Texasta orada olurum büyük ihtimalle. Hiç fark etmez neresi olursa aslında bi gidelim de 🙂 @Emtee

• ⭐⭐

@smartcells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çocuk sayısının girildiği bölümde sarı ile işaretlediğim yerde söylendiği gibi sadece 21 yaş altı çocuklarınızın sayısını vereceksiniz, bütün çocuklarınızın değil.

Buna müsaadenizle ekleme yapmak istiyorum. 21 yaş altı ve evlenmemiş çocukların yazılması lazım. 21 yaşın altıda olsa da eğer evlenmiş ise o da yazılmıyor. Attığınız resimde yazıyor ama dil bilmeyenler için ekleyeyim dedim.

Metni tam olarak yazmak gerekirse, Öz çocuklar, Üvey evlatlar (İkinci bir evlilik yaptınız ve evlendiğiniz kişinin çocuğu var ama sizin öz evladınız değil. Onlar bu kategoride), ve yasal olarak evlat edinilen çocuklardan 21 yaş altında olan ve evlenmemiş olanları istiyor.

• ⭐⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@smartcells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çocuk sayısının girildiği bölümde sarı ile işaretlediğim yerde söylendiği gibi sadece 21 yaş altı çocuklarınızın sayısını vereceksiniz, bütün çocuklarınızın değil.

Buna müsaadenizle ekleme yapmak istiyorum. 21 yaş altı ve evlenmemiş çocukların yazılması lazım. 21 yaşın altıda olsa da eğer evlenmiş ise o da yazılmıyor. Attığınız resimde yazıyor ama dil bilmeyenler için ekleyeyim dedim.

Metni tam olarak yazmak gerekirse, Öz çocuklar, Üvey evlatlar (İkinci bir evlilik yaptınız ve evlendiğiniz kişinin çocuğu var ama sizin öz evladınız değil. Onlar bu kategoride), ve yasal olarak evlat edinilen çocuklardan 21 yaş altında olan ve evlenmemiş olanları istiyor.

👍

• Merhaba,

Ben başvurmadan önce phototoolda ftoğrafımı denemek istedim ama farklı bir tür hata aldım. Gerçek formda da aynı hatayı alır mıyım? Çözümü nedir acaba bilen var mı?

Hata ise: Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1

Halbuki fotoğraf özelliklerine baktığımda sıkıştırma kısmında herhangi bir oran yazmıyor.

Çok teşekkürler. Ve herkese bol şans.

• Merhaba arkadaşlar ben 2 yillik bi üniversite kazandım ders kayıt yaptim yani suanda aktif olarak okuyor gözüküyorum ama gitmiyeceğim. Mayıs'a kadarda gidip kaydımı sildirmiş olurum Green card basvurusu yaparken okul durumu hangisi olarak işaretleyeyim şuanda.

• @CigdemO https://www.imagediamond.com/image-size-increase/

Bu siteden fotografinizin KB'ni yukseltirseniz sorun olmayacaktir.

• @Nikre evet bende sıfır girdim aynı durum için.

• Dün gece hemen basvurmayanlar biraz bekledim site hata vs atıyor başvurunuz yanar

• ⭐⭐

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Dün gece hemen basvurmayanlar biraz bekledim site hata vs atıyor başvurunuz yanar

neden yansın ki?

• @kral_37, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhabalar bol şanslar 🙂 Bu yıl ilk defa bizde başvuracağız. eşim çifte vatandaş diğer vatandaşlığı Hollanda ve Hollanda pasaportu ile başvuruda bulunacağız ayrıca Hollanda doğumlu eşimin başvurusu Hollanda kontenjanı üzerinden mi olacak? Bu durumun avantajı dezavantajı nedir? Bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.

Bence hiç beklemeyin direkt hollanda ya gidin 😃

• ⭐⭐

@kral_37, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhabalar bol şanslar 🙂 Bu yıl ilk defa bizde başvuracağız. eşim çifte vatandaş diğer vatandaşlığı Hollanda ve Hollanda pasaportu ile başvuruda bulunacağız ayrıca Hollanda doğumlu eşimin başvurusu Hollanda kontenjanı üzerinden mi olacak? Bu durumun avantajı dezavantajı nedir? Bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.

Pasaportun bir önemi yok. DV başvuruları doğum yerine göre yapılıyor. Eşinizin pasaport sahibi olduğu ülke kontenjanından değil, doğduğu yer kontenjanından giriş yapacaksınız. Tabi başvuru sırasında hollanda pasaportu kullanılabilir. Dediğim şey sadece hangi ülke kontenjanından giriş yapacağı ile ilgili.

• ⭐⭐

Yeni mesaj attığımda alttaki online olan kişilere bakıyorum. Anında bir kaç kişi konuya giriyor. Herkesin bilgisayarında Yesilkartforum açık duruyor heralde. bildirim sesini duyan konuya atlıyor. Müthiş bir şey.

• @ibrahimk Teşekkürler artırdım. Ama bu seferde 600*600 olması lazım diyor. Ama özelliklere baktığımda zaten piksel 600 değişmemiş

• @CigdemO, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ibrahimk Teşekkürler artırdım. Ama bu seferde 600*600 olması lazım diyor. Ama özelliklere baktığımda zaten piksel 600 değişmemiş

Türkçeye çevirin belki zaten 600 * 600 demek istiyordur.

• @CigdemO fotoğrafın zaten 600x600 ölçüsünde uyarı veriyor. Yani 600x600 olan fotoğrafı tekrar 600x600 yapamazsın uyarısı.

• Onay numarasi aldıktan sonra emin olmak icin aynı bilgileri tekrar girdim giris yaptım. Bu basvuru zaten yapıldı dedi. Diskalifiye olurmu?

• @Rüştü-Gürbüz Phototoolda hata verip başvuru ekranında fotoğrafı akbul etme durumu olabilir mi? Yoksa Phototoolsu dikkate mi almalıyız?

• tekrar yazıyorum acaba sorun olurmu başvuruyu submit ettim sayfa görüntülenemiyor dedi sayfayı kapattım tekrar başvurdum oldu 2 keremi başvurmuş oldum önceki sayfa görüntülenemiyor hatasında başvurdumu bilen varmı böyle bir durumla karşılaşan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

272

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |