Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burhan-evin sana ne birader sana mı soracağız nereye ne yazacağımızı kendimizce plan ve düşüncelerimiz var yumurta kapıya dayanınca mı düşünelim hem sen neden bu sıkıntılı kafaya sahipsin insanlar buraya gelmek yazmak için ds260 doldurması mı gerekiyor

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuru yapacaklar için şimdiden bol şans dilerim. Benden naçizane tavsiye alternatif planlarınız olsun. Tekrar edeyim alternatif PLANLARINIZ olsun. Benim şu an 20 a yakın planım var. Ama hiç birini yapamıyorum. Neden derseniz bi kısmı konsolosluklarla alakalı bi kısmı benimle alakalı bi kısmı da işimle alakalı sebeplerden yapamıyorum. Benimle alakalı derken şunu kastediyorum her şeyi denedim olmadı artık son çare olarak yapmayı düşündüklerim. Ondan herkes kendine alternatif plan yapsın derim. Para ise para zaman ise zaman ne ihtiyacınız var bilmiyorum ama tüm tuşlara basın. Sonra çok üzülürsünüz. Benden demesi. Herkese bol şans dilerim.

Bu arada bu sene çok aktif değilim burada olmayı da düşünmüyorum kendimi bazı konularda geliştirmek için çalışıyorum. Eğer bi çıkış yolu bulursam bilgi veririm. Sormak istediğiniz soru olursa özelden yazarsanız en kısa sürede cevap veririm.

Son olarak perşembe veya cuma günü bi aksilik olmazsa kanada turist vizesine başvuracağım. Bilgi isteyen olursa özelden yazsın haftaya cevaplarım. Buradan da yazabilirsiniz ama ne zaman görürüm bilmiyorum.

hayırlısı olsun abim. Ben de master kabulu aldım. Vizem onaylandı . En az 3 yıl amerika da olacağım. Her yıl üzülüyordum cıkmadı cıkmadı diye. Kafayı yemek üzereyken alternatifleri arastırdım ne yapabilirim diye. Dediğin gibi herseyi kart cıkacakmıs gibi yasamak cok ama cok mantıksız. Eğer gerçekten gitmek istiyorsan , a , b ,c ,d planı şart.

• İşin tuhafı bir kaç ay önce çok heyecanlıyken şimdi başvuru tarihi yaklaşınca heyecan azaldı 🙂 başvuralım ve mayısı bekleyelim diyorum. Bitsin bu eziyet 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman hayırlı olsun. Çok sevindim. Bende İngilizce notu yok işte. Olsa ben de başvurmak istiyorum ama maalesef olmuyor. Sıkışırsam yaparım da o kadar enerjim yok maalesef. Allah muvaffak etsin.

• @Gökhan-AKGÜL-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Burhan-evin sana ne birader sana mı soracağız nereye ne yazacağımızı kendimizce plan ve düşüncelerimiz var yumurta kapıya dayanınca mı düşünelim hem sen neden bu sıkıntılı kafaya sahipsin insanlar buraya gelmek yazmak için ds260 doldurması mı gerekiyor

😀 Yaw hele önce bi kazan sonra atlarsin uçağa Amerika sana kırmızı halı sermiş bekliyor olacak.. ama genede hayaller işte sana başarılar diliyorum kardeşim. İnşallah umudun peşinde gidersin .

• @Burhan-evin imkanlar dahilinde gidiyoruz işte

• @efe-kansaslıoğlu ehehe. çok şakacısınız.

• @Gökhan-AKGÜL-0 inşallah

• @crazycells Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@Burhan-evin senin gibiler gidemesin diye başvuruyorum onca senedir.

• Merhabalar, resim çekip kontroll ettiğimde aldığım uyarı şu şekilde; Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1 . Sıkıştırılmış dosyayı düzenleyemiyorum. Bilgisi olan rica etsem anlatabilir mi kaynakta bulamıyorum, ücretli sayfalar çıkıyor.

• Merhaba Abim için bir sorum var. Birisi 5 yaşında diğer 1 yaşında iki çocuğu var. onlar için başvuruda pasaport gerekiyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz resim için elinde bildiğin standart vesikalık resim varsa aşağıdaki programdan hemen 10 saniye de düzenleniyor. Daha sonra 2-3 siteden de kontrol ediyorsun bu kadar basit

• @ayvalik10 tamamdır deniyorum. Teşekkür ederim

• Merhaba Abim için bir sorum var. Birisi 5 yaşında diğer 1 yaşında iki çocuğu var. onlar için başvuruda pasaport gerekiyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@thekara1 ilk başvuru yaparken 16 yaş üstü kişiler kendisinin pasaportu olacak yani diğer kişilerin ilk başvuruda olması gerekmiyor mayıs ayında kazanırsan o zaman gerekiyor

• 3-5 gün önce kaydolmuş kişiler dalaşmak için üye olmuş gibi kavgaya tutuşmuş.Bu sitenin özünü kavramaya çalışın.İnsanların birbirine excel sayfasını nasıl pdf formatına dönüştüreceğini bile detay detay anlatıkları yer burası.

• @ayvalik10 pasaport için çektirdiğimiz fotoğrafı kullanabilir miyiz acaba

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim cevabınız için 🙏

• Şu basvuru tarihleri açıklansada bir önce başvursak artık..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |