Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mst2163 Dedigin gibi herkes farklı şekılde çıkış yolu arıyor. Su anda çogu kişi başka ulkeler hakkında yeterı bılgıye sahıp duruma geldi.

• Sabırsızlıkla bekliyorum.

• @mst2163, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mst2163 Dedigin gibi herkes farklı şekılde çıkış yolu arıyor. Su anda çogu kişi başka ulkeler hakkında yeterı bılgıye sahıp duruma geldi.

Ve bu durum bizim şansımızı azaltıyor aslında.

• @İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mst2163, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mst2163 Dedigin gibi herkes farklı şekılde çıkış yolu arıyor. Su anda çogu kişi başka ulkeler hakkında yeterı bılgıye sahıp duruma geldi.

Bu sene daha ilk kez başvuracağız. Bu forumda yıllardır şansını deneyen insanlar var. Bu yorum bence onlara biraz haksızlık olur.

• @Corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mst2163, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu sene daha ilk kez başvuracağız. Bu forumda yıllardır şansını deneyen insanlar var. Bu yorum bence onlara biraz haksızlık olur.

Haklısın biz de etkiliyoruz sonuçta ama ben sonradan öğrenmedim okul nedeni ile başvuramadım bu yıl sonu mezun oluyorum liseden o yüzden ilk başvurum oluyor ama son zamanlarda çok arttı yurtdışına gitme isteği aslında o anlamda dedim çoğu kişi sonradan öğrendi bu greencard olayını özellikle Vallahi selected olayından sonra.

• Önce veya sonra öğrenmen bir şeyi değiştirmiyor malesef. Her yeni yapılan başvuru şansı düşürüyor. Özellikle yıllardır seçilemeyen insanların şansını. Haklısın bu sene medyanın ve bazı youtuberların videoları yüzünden greencard iyice bilinir oldu. Liseyi yeni bitiriyorsan güzel bir bölümde üniversite okuyup dil öğrenip yüksek lisans öğrencisi olarak kendini kurtarabilirsin.

Önce veya sonra öğrenmen bir şeyi değiştirmiyor malesef. Her yeni yapılan başvuru şansı düşürüyor. Özellikle yıllardır seçilemeyen insanların şansını. Haklısın bu sene medyanın ve bazı youtuberların videoları yüzünden greencard iyice bilinir oldu. Liseyi yeni bitiriyorsan güzel bir bölümde üniversite okuyup dil öğrenip yüksek lisans öğrencisi olarak kendini kurtarabilirsin.

Evet sonuçta her şeyi greencarda adayan biri değilim sadece başvuru yapıp işime bakıcam olursa daha kolay olur zaten elektrik elektronik mühendisliği düşünüyorum üniversite döneminde çıkabilirsem süper olur olmazsa en kötü mezun olup kendimi geliştirip işimi Amerika'da yaparım.

@Corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Önce veya sonra öğrenmen bir şeyi değiştirmiyor malesef. Her yeni yapılan başvuru şansı düşürüyor. Özellikle yıllardır seçilemeyen insanların şansını. Haklısın bu sene medyanın ve bazı youtuberların videoları yüzünden greencard iyice bilinir oldu. Liseyi yeni bitiriyorsan güzel bir bölümde üniversite okuyup dil öğrenip yüksek lisans öğrencisi olarak kendini kurtarabilirsin.

Evet sonuçta her şeyi greencarda adayan biri değilim sadece başvuru yapıp işime bakıcam olursa daha kolay olur zaten elektrik elektronik mühendisliği düşünüyorum üniversite döneminde çıkabilirsem süper olur olmazsa en kötü mezun olup kendimi geliştirip işimi Amerika'da yaparım.

👍🏻 Bravo. Senin bu düşündüklerini yıllar önce keşke düşünebilseydik. Senin adına çok sevindim. 🙂

👍🏻 Bravo. Senin bu düşündüklerini yıllar önce keşke düşünebilseydik. Senin adına çok sevindim. 🙂

Teşekkür ederim sana da bol şanslar. Bir genç olarak bizi böyle plan yapmaya ve ülkeden kaçmaya zorlayanlar utansın.

Teşekkür ederim sana da bol şanslar. Bir genç olarak bizi böyle plan yapmaya ve ülkeden kaçmaya zorlayanlar utansın.

Teşekkür ederim 🙏🏻

• @FreeMen Teşekkürler ekimi bekleyelim o halde inşallah aramızdan yine birilieri daha elenir de kendisini kurtarmış olur

• İlk ve son sene olması dileğiyle 🙂

• Herkese merhabalar. Uzun zamandır yazamıyordum ara ara girip okuyup çıktım foruma. Son zamanlarda bir şeylere denk geldim ve araştırdım. Buraya sorup bilgisi olan var mı diye de öğrenmek istedim. @crazycells belki bilginiz vardır. Amerika'da yaşayanlardan bilgisi olan muhakkak çıkacaktır umarım. Türkiye'den ABD'ye gitmeden ev alınabiliyormuş. Bu işi yapan bir firma ile karşılaştım. İsmini vermek doğru mu bilmiyorum açıkçası o sebeple şimdi yazmayacağım ama sorun yoksa @crazycells buradan firma adı yazıp en azından bilgi paylaşımı yapabiliriz. Bu konuda bilgisi yada deneyimi olan var mı acaba?

• Firma bir Türk tarafından işletiliyor. Kiracı garantili. ayrıca House flip de yapıyorlar. evi satmak isterseniz yine işlemleri yapıyorlar. YouTube da karşıma çıktı belki denk gelmişsinizdir. Ünlü bir sima da oynuyor reklamda. Hatta Cüneyt Özdemir de Amerika'da firma kurucu ve yöneticisi ile röportaj yapmış sonradan da canlı yayınına konuk almış kendisini. Tapu Amerikan konsolosluğundan alınıyor. belediyenin sitesinden de tapunuzu görebiliyorsunuz dendi.

• Geçenlerde bende ilkay zamanın videosunda izledim. Yatırım için fazla parası olana mantıklı gelebilir ancak alınan ev oturum imkanı sağlamıyormuş.

• ⭐⭐⭐⭐

ünlü bile olsa herkese güvenmeyin 86. Tosuncuk vakası yaşarsınız.

• ⭐⭐⭐⭐

@Mst evet alınabiliyor. Ama ev almak size bir fayda sağlamıyor. O firma size sadece abd de yatırım yapmanıza imkan veriyor. Ha buradan ev alıp kiraya vermişsiniz ha orada. Tek farkı dolarla gelir sağlıyorsunuz. Ben firma ile görüştüm istinye de ofisleri var. Gayet mantıklı aslında. Hatta sözleşmelerinin bir nüshasını abd deki ticaret avukatına attım sorun yok dedi. Bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster haklısın kardeşim. Yani şirket kira garantili sözleşme yapıyor. Yani şöyle 12 ay size sabit kira vereceğini taahhüt ediyor.

• @denizci10 Cevap için teşekkürler. Evet ev almak Amerika'ya yerleşmemi sağlamıyor doğru. Kira gelirini dolar ile almak çok daha iyi bana göre. Yani buradan alınacak gelirden daha avantajlı. Doların durumu malum.

• @denizci10 Bildiğim kadarıyla şirketin bir falsosu yok. Yani tapu abd konsolosluğunda işlem ile tarafımıza veriliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |