Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• süresi geçen pasaportu kullanmamam gerekir, yanlış olur diye düşünmüştüm. aynı dönemde koronaya da yakalanınca bekletmek istemedim evrakları açıkçası. acele ederek yanlış yaptım sanırım. birşey yapmalı mıyım? kcc den istenen evraklar arasında pasaport da var. uyuşmazlık gibi bir durum söz konusu olur mu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslhn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

süresi geçen pasaportu kullanmamam gerekir, yanlış olur diye düşünmüştüm. aynı dönemde koronaya da yakalanınca bekletmek istemedim evrakları açıkçası. acele ederek yanlış yaptım sanırım. birşey yapmalı mıyım? kcc den istenen evraklar arasında pasaport da var. uyuşmazlık gibi bir durum söz konusu olur mu acaba?

vize surecinizi imzaniza tasimalisiniz.

DV2021 talihlisi olmaniza ragmen DS-260 formunu yeni mi gonderdiniz? Yoksa DV2022 talihlisi misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslhn DV2022 süreci icin lütfen aşağıdaki başlığı kullanin.
    sorularınızı yanlış başlıkta soruyorsunuz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/1649

• @sedoli evrak onay tarihin 16/04/2021 görünüyor ama benim bildiğim tr de 8binden sonrasına onay gelmedi... başka bir yerden mi başvurdun? benim case no da 15binlerde de ve halen gelmedi de o yüzden sordum. cevaplarsan sevinirim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TheConqueror ilk olarak sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

bazı arkadaşlarımız evrak onaylarını erken aldı. bu KCC'nin çalışma prosedürünün etkilerinden kaynaklı. 26K'larda evrak onayı alan arkadaşlarımız da var. bu geçen senelerde de böyleydi..

• @gucarslan kcc nin çalışma prosedürü derken? bunu biraz daha açarsanız sevinirim... ayrıca sürecimi imzama nasıl taşıyacağımı bilmiyorum çünkü yeni üye oldum ama nasıl yapacağımı söylerseniz yaparım tabi 🙂

• ⭐⭐

@asilelif sol eli sağ el duymasın. Verirken

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TheConqueror, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan kcc nin çalışma prosedürü derken? bunu biraz daha açarsanız sevinirim... ayrıca sürecimi imzama nasıl taşıyacağımı bilmiyorum çünkü yeni üye oldum ama nasıl yapacağımı söylerseniz yaparım tabi 🙂

bu konu oldukça uzun. kcc ile alakalı bambaşka bir başlık altında detaylı anlatacağım.

• @gucarslan anladım ve haberim olursa mutlaka takip edip, öğrenmek isterim teşekkürler.

• ⭐⭐

@emirgenco, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif sol eli sağ el duymasın. Verirken

Anlamadım

• ⭐⭐

@rasul1995 planını Amerika’ya göre yapma. Çıkarsa. O zaman bakarsın. Kardeşim. Şuanlık sen hayatını hiç Amerika’ya gitmeyecekmiş gibi sürdür umarım bir gün şans sanada Güler

• ÖNEMLİ*******Merhabalar. DV 2021 talihlisiyim, Trump'ın yasağının kalkmasına rağmen elçilik ve konsolosluklar kapalı olduğu için mülakat yapamıyoruz , yani mülakat tarihi bu nedenle verilmiyor diye biliyorum. Anladığım kadarıyla bununla ilgili bir dava açılacak. Ve bunun için bir kaç işlem yapılması gerekiyor, para yatırmak gibi. Bu davaya ben de katılmak istiyorum, ancak son tarih 31 mayıs diyor ve geç kalmadım umarım. Bununla ilgili yardımcı olacak ve yönlendirme yapacak olursanız çok sevinirim. Ve de bir telegram veya whatsapp grubu var mı, yoksa da kurulsa iyi olmaz mı. şimdiden teşekkürler.

• @ümit-babur Bu davaları takip eden ''Law Office of Curtis Morrison'' Telegram grubu var. İsterseniz bir göz atın.

• @ümit-babur mevcutta zaten dava için gerekli olan konu forumda mevcut https://yesilkartforum.com/forum/topic/4281/dv2021-goodluck-v-biden-davası-mayıs-2021?page=1 Ayrıca özel mesajınızı kontrol ederseniz davanın telegram grubununda linkini atıyorum.

• Selamlar,

KCC'ye evraklarimi henuz gonderdim. KCC'den evraklarimin eksiksiz olduguna dair bir email mi alacagim? Boyle bir mail varsa onay sonrasi ne kadar surede basvurum konsolosluga gonderiliyor? Bir de forumda goremedim ama konsolosluga mulakata cagrilan herhangi biri var mi? Burada bildirirse umut olacak bize 🙂

Herkese tesekkurler

• Selamlar,

Daha mulakata cagrilan gormedim forumda da rastlamadim ama en azindan ilk numaralar cagrilmaya baslanmamis midir acaba?

• @kemaluysal Merhaba, evraklarınızı yolladıktan hemen sonra KCC ye ulaştığı ile ilgili otomatik mail alacaksınız, daha sonra evrak onay maili, en son ise evrakların Ankara konsolosluğuna transfer olunduğu ile ilgili manual mail alıyorsunuz. Son iki mailin gelme ihtimali şu an çok düşük bir ihtimal çünki KCC konsolosluklar ile senkronize çalışıyor ve Ankara konsolosluğu çalışmayı durdurdu. Bir tane olsun dv mulakatı yapılmadı şu ana kadar.

• @Masda Tesekkurler bilgi icin.

• Curtis Morrisonun davasına katıldım dün. Bakalım ne olacak. Hayırlısı olsun inşaAllah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ruslan-Aliyev hayırlı olsun.
    ilgili başlık üzerinden davanın detaylarını takip edebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4281/dv2021-goodluck-v-biden-davası-mayıs-2021/326

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |