Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Goktug35, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Şöyle bir şey öğrendim
    Önümüzdeki sene başvuru ücreti alınacakmış.
    150bin alım yapabilirlermiş karar senatoya gitmiş.
    Bunlarla ilgili bir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Forum çok yoğun bütün yazıları okuyamıyorum.
    Herkese iyi bayramlar bu arada

Bu tür ciddi haberler gündeme düşer düşmez muhtemelen foruma da düşer. Forum yetkilileri bu konuda hızlı.
    Henüz forumda bu haberle alakalı bir şey görmedim.

He olurda böyle bir şey yürürlüğe girerse buraya yıkarlar.

• @Rhonster Neden böyle bir şey yapayım?

• @Rhonster Greencard için 80k gibi bir sayıya arttırılması üzerine konuşuluyordu. Yan çizdiği nokta bu mu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@Goktug35 zevk meselesi ? 1 2 kişide değil onlarca kişide gördüm belki yüzlerce bile olmuştur onca sürede.

• ⭐⭐⭐⭐

@kprelif evet şuan çalkantı da o durum

• @Rhonster Bu konuda gelişme olmaması üzücü hatta içimde bir ümit bu sayı arttırımı onaylanır da ek çekiliş yapılır mı diye düşünüyordum. Kaybetmeyi sindirmeyince...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Talive sıkıntı olmaz ancak kesin olacaksan olmaz

• ⭐⭐⭐⭐

@kprelif bu seneye yetişmeyeceği çok önceden belliydi ama sonraki seneler için bende umutlanmıştım.

• @Joey kanka sana çıktı mı yoksa, niye kayboldun

• ⭐⭐⭐⭐

@quikless kederinden kayıp kazanamadı 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Goktug35 @hadi-BE bu foruma dışarıdan duyduğunuz YALAN YANLIŞ bilgilerle gelmeyin tek gerçek var teklif olarak 80k sunuldı görüşülmeyi bekliyor youtube video yapan bir bayandı dediğiniz olayı açıklayan tamamen uydurma eğer biz bilmiyorsak bilinki yalandır

• @Rhonster bende hala foruma girerken içim buruk giriyorum. o kayıp anını hatırlatıyor 😞

benim merak ettiğim dvlottery'nin dvprogram olmasıydı, isim harici değişiklik olmadı

• ⭐⭐⭐⭐

@quikless kişisel tahminim lottery kelimesi kafaları kurcalıyordu onu ortadan kaldırmak için yapılan bir hamle.

• ⭐⭐⭐⭐

@quikless başka açıklama da gelmiyor aklıma çünkü vasıflı elemanlar için dil bilen okul okumuş insanlar için zaten çeşit çeşit vize türü var extra bir taneye gerek yok

• Herkese iyi bayramlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Kaptomeister sanada iyi bayramlar

• @Rhonster olabilir, ben ilk başta en azından belli şartları karşılayan insanlar arasından rastgele seçim yapacaklarını düşündüm. mesela en azından akıcı günlük ingilizce konuşabilen gibi belli standartlar belirleyeceklerini düşündüm. ama değişiklik olmadığından dolayı dediğiniz daha mantıklı geliyor,kafa karışıklığını önlemek istemiş olabilirler.

• Ben bir bayanın videosunu izlemiştim söyledikleri şey doğru
    Ayrıca puanlama sistemi getiriyorlar önümüzdeki sene için.

• Yasaklı

@Goktug35, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ben bir bayanın videosunu izlemiştim söyledikleri şey doğru
    Ayrıca puanlama sistemi getiriyorlar önümüzdeki sene için.

Bu kadar net konuşmayalım. Resmi yazı veya paylaşım olmadan olmaz. İzlediğiniz kadından çok daha bilgili gündemi takip eden insanlar var burada.
    Bir kere avukat var forumda ABD gündemi ve hukuku ile ilgili soruları cevaplayan ve danışmanlık veren. Böyle bişey olsa kendisi veya sayın @crazycells olsun ABD de yaşayan ve gündemi takip eden diğer arkadaşlardan, abilerden, ablalardan da bir ses çıkardı.

Kesin yok diyemiyorum sizin aksinize ama elinizde resmi bir paylaşım veya yazı olmadan bu şekilde net konuşursanız tepki alırsınız.

Sonuçta insanlar burada paylaşılan bilgilere itibar ediyorlar. Bunun sebebi de bahsettiğim gibi burada tüm bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlayan sevgili dostlarımız.

Her insan aynı bakış açısı ve yorumlamaya sahip olamayabilir ve sizin yorumunuzu doğru kabul edebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Şu anda dünyada kim ne derse desinler YALAN beyan olur. Ne zaman eylül ayında başvuru form klavuzu açıklanır o zaman kesinlik kazanır LÜTFEN RİCA EDİYORUM eylül ayındaki klavuza kadar bu hayali konuşmaları yapmasak olur mu kimseye faydası yok tahmin yürütmeyin çünkü tartışma çıkıyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |