Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@bidünya teşekkür ederim.

İnşallah sorunsuz gidersin gelişmelerden bizi haberdar et ilk ağızdan yol gösteririciyw ihtiyacımız var🙂

merak etmeyin... elimden geldiğince yardımcı olacağım herkese... kimsenin benim durumuma düşmesini istemem...

Bi dakka ben ne kaçırdım senin durum neydi ki🙄

Kaçırdığınız bi durum yok... Yani sanki insanlar kaçakçılık yapıyormuş gibi ne yaptıklarını nasıl yaptıklarını hiç anlatmamışlar. Ben bugün b1/b2 için başvuru yaptım hem kendim hem eşim için mesela yarın veya çarşamba sabahı nasıl başvuru yaptığımı nelere dikkat ettiğimi nereye ne yazdığımı anlatacağım... sonuçta devletin gizli belgelerini açıklamıyoruz... benim göremediğim atladığım bi durum varsa birisi gelir altına yazar... bunu e2 için de yapacağım... kimse e2 ye nasıl başvurduğunu neler yaptığını anlatmıyor... evet zorunda değiller ama bu kadar da olmaz ki... hangi evrakları toplandığını, nasıl başvuru yapıldığını tek tek aktaracağım... insanlar görsün öğrensin...

İşte demek istediğim tam olarak buydu. Madem anlatıyorsun video çekiyorsun tam anlat ya da hiç anlatma kardeşim. Tamam ana hatlarıyla zaten ne olduğunu hepimiz öğrendik ve evet herkesin iş planı dosyası farklı ama dediğin gibi detaylar sır gibi... Şimdiden çok teşekkürler gerçekten umarım işleriniz su gibi akar gider bizde deneyimlerini okuruz🙏

Videoyu izleyenler ABD'ye gelmesinler kafası ile mi bakıyorlar neden öyle yapıyorlar acaba?

Yani tam olarak bilmiyorum ama danışmanlık ücreti için gibi bir şey okumuştum sanırım

Ya boşversenize ne parası pulu ya... insanlar birine yardım edersem bana bişey olur mu diye tırsıyor... belki haklılar ama zeki insanlar asla böyle bişey den korkmaz çünkü kendilerini bilirler....

Dediğin gibi olabilir kendilerince haklı da olabilirler ama o zaman da sanki devlet sırtıymış gibi kenarından köşesinden bir şeyleri anlatmazsın mış gibi yapıp el altından başka şeyler yapmazsın benim uyuz olduğum şeyde bu😏

Katılıyorum

• 365 gün geçer mi be 🚬

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ekreeeemm nerdesin dobarlanmadın mı daha bak ben sonuçları öğrendiğim gün kürk mantolu madonnadaki Raif efendi gibiydim😂 iki gün aralıklı olarak full uyudum ruhumu tedavi ettim dobarlandım geldim😀bence sende dobarlan artık

• beklemedeyiz diyelim..

• ⭐⭐

@justm Şansınız bol olsun. Neticede dünyanın sonu değil. Kazanma şansı %1-2 olan bir lotoya fazla bağlanıp üzülmemek lazım. Bu işler kısmet işi. Amerikaya gideceğiniz varsa ve zamanı geldiğinde sizi hiç bir güç durduramaz.

• @Drywall Açıklandığından beri kendime gelemiyorum. Kesinlikle bel bağlamayın 🙂

• @Drywall teşekkür ederim umarım gönlünden geçen herkesin umutları yeşerir

• Yasaklı

@denizci10
    Benim ekipte bir proje yöneticisi abi vardı.
    İşten ayrılmıştı, görüşememiştik. Kanada’ ya yerleşmek için ayrılmış. Arkadaşlardan numarasını buldum. Yazdım, 2 saat önce, aşı olmaya gidiyorum, gelince yazarım konuşuruz kardeşim dedi. Biraz sohbet edeyim bakalım neler öğrenebileceğim. 🙃

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya dobarlandım abla dobarlandım daha sonuç açıklanmadan dobarlandıydım 😃

• bu sene size de bir ayrı üzücü olmadı mı

• sanki seneye tüm türkiye başvuracak o sebepten artık çıkması imkansız gibi hissediyorum 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10
    Benim ekipte bir proje yöneticisi abi vardı.
    İşten ayrılmıştı, görüşememiştik. Kanada’ ya yerleşmek için ayrılmış. Arkadaşlardan numarasını buldum. Yazdım, 2 saat önce, aşı olmaya gidiyorum, gelince yazarım konuşuruz kardeşim dedi. Biraz sohbet edeyim bakalım neler öğrenebileceğim. 🙃

Yapıştır kardeşim. Akıt gelsin. Ben E2 için fena girişimlerde bulunuyorum. Bitince detaylı olarak E2 başlığında paylaşacağım. Link i de buraya bırakırım.

• ⭐⭐

Yıllara göre çekilişi kazan kişi

DV-2021 2874 kişi

1570102507671-1.png

• @Ramazan 2018'de neden bu kadar fazla acaba ?

• 2022 de çok olsun lütfen 😍

• ⭐⭐⭐⭐

@justm çok olması kötü normal olsun düşük cn olsun 😃

• ⭐⭐⭐

@denizci10 hayırlı olsun abii güzel haberlerini beklemedeyizz

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

nki ben ona kıskançlık mı yapacaktım hayırlı olsun verebileceğimiz bir destek

ya çıkan adam buraya şu case number derdi. excelle bakcam smdi anca girdim. 20 sayfa geriden geliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Ramazan 6 dan üstünü yaparsan yeterli bence tam emin değilim ama okul kabulleri falab 6 dan başlıyor entry için diyorsan onu hiç bilmiyorum henuz araştırmadım. Gidersek bakıcam o işe 😃

• Bir sene önceden başlıkta iyiymiş, baş vuruya bile 6 ay var daha 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |