Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

İki dakka markete gittim yine ortalığı karışık etmişsiniz yaşını başını almış insansınız ne upraşıyonuz parmak kadar bebelerle😀
    Ayrıca da insanlardaki bu trip ne ki tmm hayırlı mübarek olsun herkesin yolu açık olsun şurda kendi derdimize yandırmıyorlar bizi🙄

Sokaga cikma yasagini delmek icin mi market alisverisi? Yoksa gercek mi? 😛

Ulkeyi ne hale getirdiler ya, boyle sorular sormaya basladik 😃

Yok bu kez gerçekti ama geçen dişçiden çıktıktan sonra dedikki eşimle gel bi çılgınlık yapalım🤣şöyle kordondan yürüyerek gidelim 4 kez polis çevirdi Dr un verdiği kağıdı gösterip yürüdük gittik kordonda devriye geziyorlar ara sokaklar yollar cıvıl cıvıl😂
    Onlar utansın biz gerçekten dişçiden çıktık eve gittik belki taksi param yok napiim yürüyorum

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Screenshot_20210510-171544_Instagram.jpg

Çık aklımdan çıkkk 🙄🙄

2006'da Kuwaitte bulundum. Orada kimse yolda, sokakta yurumuyor, kimse para vermez.

Buda mı gol değil 🙄🙄

• Keşke 18 de başlasaydım şimdiye kadar çıkardı kart:(

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Screenshot_20210510-171544_Instagram.jpg

Çık aklımdan çıkkk 🙄🙄

2006'da Kuwaitte bulundum. Orada kimse yolda, sokakta yurumuyor, kimse para vermez.

Buda mı gol değil 🙄🙄

Sorry, malesef degil 😞

• Neyse ben biraz çalışayım iyi akşamlar dilerim 😊

• DV2018: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2019: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2020: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2021: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2022: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2023'te her zaman gördüğüm yukarıdaki yazıyı görmem umarım

• @tolgasatir Tayland veya Vietnam'a gidip, restaurant acabilirsiniz. Gidis vizesiz. Doga harikasi yerler. Bati ulkelerinde zengin turistler cok gidiyor.

Bir arkadasim Tayland'da birkac yil restaurant isletti, Turkish kebab, doner falan. Kazandigi para ile Turkiye'de sonra et restaurant falan acti, simdi kasaplik yapiyor vede restaurant falan devam ediyor.

Baska bir arkadasim ise Vietnam'da Inglizce ogretmenligi yapiyor. Kendisi Ingiliz vatandasi. Londra'daki evini kiraya vermis, kira parasi ile Vietnam ve cevresinde geziniyordu, sonra oraya yerlesmeye karar verdi.

• @caner92, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@caner92, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

şaka maka 6. yı denemişim. 2-3 senedir eşimide yazdığımı düşünürsek 8-9 kere denemişim 😞

Ümidinizi kesmeyin @ibrahimasar 18 yıldır başvuruyor. Yıllar sonra kazananda var, @gucarslan 12 yıl sonra kazanmış.

benim dayıma ilk denemede çıktı. diğer bir dayım ise belki 20-25 senedir deniyor cıkmadı. Benim çocuk abd vatandaşı su an. çıkmazsa 20 sene sonra onun vasıtasıyla gideriz artık 😃

Doğumu orada yaptınız herhalde.

• ⭐⭐⭐

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

İki dakka markete gittim yine ortalığı karışık etmişsiniz yaşını başını almış insansınız ne upraşıyonuz parmak kadar bebelerle😀
    Ayrıca da insanlardaki bu trip ne ki tmm hayırlı mübarek olsun herkesin yolu açık olsun şurda kendi derdimize yandırmıyorlar bizi🙄

Sokaga cikma yasagini delmek icin mi market alisverisi? Yoksa gercek mi? 😛

Ulkeyi ne hale getirdiler ya, boyle sorular sormaya basladik 😃

Biz köpeğimle tüm karşıyaka yı turluyoruz biri de bir şey demedi şimdiye kadar 😂

Turkiye'de askeriyeden emekli birkac arkadas var, surekli sokaklardalar. FB da sokak sokak foto paylasiyorlar. Nasil sokaga cikma yasagi anlamadim. Covidin bundan haberi var mi acaba?? 😛

Bugün öğlen 3 gibi ekmek almaya indim. Yemin ederim normal günden daha kalabalık dışarısı.

• Ben Azerbaycandan katiliyorum foruma☺️Arkadaslar benim yasim 24 ilk kez katildik nisanlimla cekilise bu yil cikmadi😞30 za kadar cikarmi sizce devam edelimmi?

• ⭐⭐

şaka maka 6. yı denemişim. 2-3 senedir eşimide yazdığımı düşünürsek 8-9 kere denemişim 😞

Ümidinizi kesmeyin @ibrahimasar 18 yıldır başvuruyor. Yıllar sonra kazananda var, @gucarslan 12 yıl sonra kazanmış.

benim dayıma ilk denemede çıktı. diğer bir dayım ise belki 20-25 senedir deniyor cıkmadı. Benim çocuk abd vatandaşı su an. çıkmazsa 20 sene sonra onun vasıtasıyla gideriz artık 😃

niye 20 sene bekliyorsunuz eğer çocuğunuz ABD vatandaşı ise sizin için green card başvurusunda buluna bilir

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@bidünya teşekkür ederim.

İnşallah sorunsuz gidersin gelişmelerden bizi haberdar et ilk ağızdan yol gösteririciyw ihtiyacımız var🙂

merak etmeyin... elimden geldiğince yardımcı olacağım herkese... kimsenin benim durumuma düşmesini istemem...

Bi dakka ben ne kaçırdım senin durum neydi ki🙄

Kaçırdığınız bi durum yok... Yani sanki insanlar kaçakçılık yapıyormuş gibi ne yaptıklarını nasıl yaptıklarını hiç anlatmamışlar. Ben bugün b1/b2 için başvuru yaptım hem kendim hem eşim için mesela yarın veya çarşamba sabahı nasıl başvuru yaptığımı nelere dikkat ettiğimi nereye ne yazdığımı anlatacağım... sonuçta devletin gizli belgelerini açıklamıyoruz... benim göremediğim atladığım bi durum varsa birisi gelir altına yazar... bunu e2 için de yapacağım... kimse e2 ye nasıl başvurduğunu neler yaptığını anlatmıyor... evet zorunda değiller ama bu kadar da olmaz ki... hangi evrakları toplandığını, nasıl başvuru yapıldığını tek tek aktaracağım... insanlar görsün öğrensin...

İşte demek istediğim tam olarak buydu. Madem anlatıyorsun video çekiyorsun tam anlat ya da hiç anlatma kardeşim. Tamam ana hatlarıyla zaten ne olduğunu hepimiz öğrendik ve evet herkesin iş planı dosyası farklı ama dediğin gibi detaylar sır gibi... Şimdiden çok teşekkürler gerçekten umarım işleriniz su gibi akar gider bizde deneyimlerini okuruz🙏

Amin... çok teşekkür ederim...

• ⭐⭐⭐⭐

İnşallah sorunsuz gidersin gelişmelerden bizi haberdar et ilk ağızdan yol gösteririciyw ihtiyacımız var🙂

merak etmeyin... elimden geldiğince yardımcı olacağım herkese... kimsenin benim durumuma düşmesini istemem...

Kaçırdığınız bi durum yok... Yani sanki insanlar kaçakçılık yapıyormuş gibi ne yaptıklarını nasıl yaptıklarını hiç anlatmamışlar. Ben bugün b1/b2 için başvuru yaptım hem kendim hem eşim için mesela yarın veya çarşamba sabahı nasıl başvuru yaptığımı nelere dikkat ettiğimi nereye ne yazdığımı anlatacağım... sonuçta devletin gizli belgelerini açıklamıyoruz... benim göremediğim atladığım bi durum varsa birisi gelir altına yazar... bunu e2 için de yapacağım... kimse e2 ye nasıl başvurduğunu neler yaptığını anlatmıyor... evet zorunda değiller ama bu kadar da olmaz ki... hangi evrakları toplandığını, nasıl başvuru yapıldığını tek tek aktaracağım... insanlar görsün öğrensin...

İşte demek istediğim tam olarak buydu. Madem anlatıyorsun video çekiyorsun tam anlat ya da hiç anlatma kardeşim. Tamam ana hatlarıyla zaten ne olduğunu hepimiz öğrendik ve evet herkesin iş planı dosyası farklı ama dediğin gibi detaylar sır gibi... Şimdiden çok teşekkürler gerçekten umarım işleriniz su gibi akar gider bizde deneyimlerini okuruz🙏

Videoyu izleyenler ABD'ye gelmesinler kafası ile mi bakıyorlar neden öyle yapıyorlar acaba?

Yani tam olarak bilmiyorum ama danışmanlık ücreti için gibi bir şey okumuştum sanırım

Ya boşversenize ne parası pulu ya... insanlar birine yardım edersem bana bişey olur mu diye tırsıyor... belki haklılar ama zeki insanlar asla böyle bişey den korkmaz çünkü kendilerini bilirler....

• ⭐⭐⭐⭐

@Vac-Reporter, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10 Merhabalar önceden sizle konuşmuştuk olmazsa e2 demiştiniz planınız nedir

Önce turist vizesi almak. Sonra eşimle beraber araştırma ve inceleme için abd ye gitmek. Sonra Türkiye ye dönüp bütün ilişkilerimi kesip parayı da cebe koyup tümden abd ye taşınmak. Sonrasında iş kurulumuna başlamak.

• Bir şey fark ettiniz mi? Çıkana kadar forum müdavimleri çıktıktan sonra selam sabah kestiler forumla...

• @Ali-Ege-Can-0 evet 1.5 yaşında su an

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

niye 20 sene bekliyorsunuz eğer çocuğunuz ABD vatandaşı ise sizin için green card başvurusunda buluna bilir

çocuk 1.5 yaşında. 21 yaşına gelmesi gerekiyor.

• Yasaklı

@Kaptomeister, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bir şey fark ettiniz mi? Çıkana kadar forum müdavimleri çıktıktan sonra selam sabah kestiler forumla...

Tavır değiştirenler daha ilginç, üzüldüğü için uzak durmam isteyenler anlaşabilir.

• ⭐⭐

@caner92 anladım epey bir zaman var

• ⭐⭐⭐

Videoyu izleyenler ABD'ye gelmesinler kafası ile mi bakıyorlar neden öyle yapıyorlar acaba?

Yani tam olarak bilmiyorum ama danışmanlık ücreti için gibi bir şey okumuştum sanırım

Ya boşversenize ne parası pulu ya... insanlar birine yardım edersem bana bişey olur mu diye tırsıyor... belki haklılar ama zeki insanlar asla böyle bişey den korkmaz çünkü kendilerini bilirler....

Dediğin gibi olabilir kendilerince haklı da olabilirler ama o zaman da sanki devlet sırtıymış gibi kenarından köşesinden bir şeyleri anlatmazsın mış gibi yapıp el altından başka şeyler yapmazsın benim uyuz olduğum şeyde bu😏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |