Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nevzatyildizz evet ben de şaşırdım green card çıkınca sattı engelledi direkt, artık sadece Joey olarak takılıyorum Chandler'sız 😃 artık ne yapsa ne etse de tanımam etmem kendisini bundan sonra

• ⭐⭐

@Joey beni arkadaşın Ross gibi düşüne bilirisin her daim buradayım yalnız değilsin 😊🤗

• @Fatih-Aslan Bu yılki hayal kırıklığımı bir kenara bırakıyorum ümitler seneye artık kardeşim. İkimizden birine dahi çıkarsa 500 tl değerinde yemek alıp tüm evsizlerin karnını doyuruyoruz 🙂

• 2022’nin çıkmasını gerçekten gönülden istemiyordum. Daha öncede yazmistim son zamanlarda içimde hep kötü bir his vardı. Amaa 2023’ün şanslı kişilerinden biri ben olucam hissediyorum☺️ Bu mesaj burada kalsın Gelecek Mayıs ayında tekrar dönüp bakarız🙏🏻 Güzel hislerimi yönlendiriyorum🙏🏻🌺

• @historian Gelecek mayısa kadar ohoo giden ömürden gidiyor ya ama elden gelen bir şey de yok.

• @Joey tekel bayi açma işi bize kaldı sanırım 🙂

• @Ramazan kralll, tamamdır 🙂

• @quikless aynen öyle hahaha

• ⭐⭐

@kartal_123, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar green kart izlenimlerime göre önceden work and travel ile gidip çalışıp seyahat etmiş insanlara çıkıyor yani ben çıkanları değerlendirdiğim zaman bu sonuca ulaştım yurtdışına 1 veya daha fazla giriş yapmış kişilere çıkıyor gibi sizin fikriniz nedir bu konuda

Böyle bir şey yok. 1 kez wat yaptım 4 ay. Bir kez de başka bir wat için vize aldım ve gitmedim. 3. Kez başvuru yaptım ve hala çıkmadı. Gren card tamamen piyango ve hiçbir şeye bakılmıyor bunu unutmayın.

• Sayfa gizli mi görebiliyor musunuz bilmiyorum belki forumda bile olabilirler bunlar seneye bize de böyle olur İnşallah.
    Artık sosyal medyada bol bol görünüyor green card lotosu. Bu sene geçen seneden daha fazladır ne kadardır bilmiyorum ama dv2023 başvurularının aile üyeleriyle beraber 400 bini aşacağını düşünüyorum.

• İlgi gösterip cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim biraz forum acemisi olduğum için hepinize birden nasıl yazacağımı bilemedim. Bu konunun üzerine düşeceğim. Günaydın herkese keyifli haftalar dilerim.

• @kartal_123 merhaba 10' dan fazla ülkeye giriş çıkış yaptım yıllarca yurtdışında yaşadım. Üçüncü başvurumdada çıkmadı. Bence rastgele seçiliyor.

• @nevzatyildizz hayır var garantisi şöyle ki eşim de aynı vize ile gitmiş ilk sonra 4 yıl içinde mi ne vatandaşlık veriyormuş o yıllar o da inşaat mühendisi.. Bazı ailevi problemler nedeniyle dönmüş hakkını yakmış şimdi iş teklifi ile çalışma vizesi ile gidiyor ben de mba yoluyla düşünüyorum

• @Asiliano Selamlar. Seni çok iyi anlıyorum. Aynı durumu bende 2 senedir yaşıyorum. Ne işime asılabiliyorum ne yatırımlara. Tek yaptığım şey dolar biriktirmek. Senden 3 yaş küçüğüm, geleceğimi gördüm. Nişanlımla evlilik sürecimizi bile ertelemiştik Greencard çıkarsa ekstra masraf olmasın bir nikah yapar altınları dolara çevirir kaçarız diye 🙂 Sevdandan vazgeçme , sadece bunu bir sevda haline çevirme bence. Çünkü çok isterim önümüzdeki sene DV2023 Kazananlar sayfasında senin yazdığını görmek. Başvur ve her heycanlandığında yaşadığın hayal kırıklığını düşün ve hayatına devam et, ya tutarsa ?

• Her yıl bu ülkede bir şeyler değişir mi diye bir umut bekliyorum bu yıl ilk kez 1 seneden fazla süre işsiz kaldım (maaşlar çok düşük çalıştığına değmez) birkaç uzaktan çalışma ile iş bitirdim ülkede bir şeyler değişmezse ben de bir çok arkadaş gibi farklı yollar ve farklı ülkeler araştırma kafasına girdim pandemi nedeniyle biraz uzak kalmıştım fakat birçok ülke aşılamada 1 seneye kalmaz bağışıklığı yakalayacak gibi görünüyor artık atacağım bakalım oltayı ne denk gelirse.. Herkes gibi nitelikle veya şansla iş götürmeye çalışıyorum en masrafsız hali bu.. En kötü paraya kıyıp gideceğiz hoş para da pul oldu 😞

• @Joey, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Rhonster @Ping-PONG @nevzatyildizz ve diğer etiketlemeyi unuttuğum arkadaşlar, ben de @Chandler tarafından engellendim hahahahaha

Nereden anlıyorsunuz engellediğini?

• @kartal_123, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar green kart izlenimlerime göre önceden work and travel ile gidip çalışıp seyahat etmiş insanlara çıkıyor yani ben çıkanları değerlendirdiğim zaman bu sonuca ulaştım yurtdışına 1 veya daha fazla giriş yapmış kişilere çıkıyor gibi sizin fikriniz nedir bu konuda

Böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum ya da varsa da kesin fotoğraftan diskalifiye oldum 🙂

• Bu çekilişte neden kazanamadığımızı net bir şekilde açıklasalar insanlar ona göre hareket etse keşke.. Atıyorum sizin bilginiz yanlış, sizin fotoğrafınız istediğimiz kriterlerde değil gibi. Belki hiç çekilişe bile katılamadık baştan elendik o kadar zaman çıkar mı diye bekledik

• @emreypc, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

merhabalar 🙂

Foruma hoşgeldiniz.

• Arkadaşlar bu bir çekiliş, özel bir nedeni yok size çıkmamasının. Çıkanlara da mesleğinden, yaşından ya da yurt dışında yaşıyor olmasından dolayı çıkmadı. Dün paylaşılmıştı bir kişinin 68 yaşındaki annesine çıkmış. Anlıyorum moral bozucu benim de moralim bozuk ama başka nedenler aramanın ve gerçeklikten kopmanın da bir anlamı yok.

Ancak tekrar ediyorum çıkmamasından daha yıkıcı olan çıkıpta benim gibi sıra gelmemesinden dolayı hakkın yanmasıdır, inanılmaz yıkıcı bir duygu. Şu anda pandemiden dolayı sıra alamayıp hakkı yananları çok iyi anlıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |