Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Joey @chandler kazandım diyordu sizinle iletişime geçti mi

• @Ramazan hayır sattı beni büyük ihtimalle, mesajlarıma bile dönmüyor kendisi 😃

• ⭐⭐

@Joey Dünden belli giriş yapmamış mutluluktan uçuyor heralde yada yeni hesap açıp aramızda da geziyor olabilir 🙂 @ibrahimasar abide kazandı dediler nasıl mutlu oldum kendime çıkmış gibi sevindim dedim ailecek ne mutlu onlara dedim ama yanlış duyum almışlar çıkmamış ama olsun DV-2023 de yüzü gülecek 🙂

• @Ramazan vaaay @ibrahimasar abim kazandı mı? çok iyii

• ⭐⭐

@Joey Hayır kazandı dediler ama çıkmamış

• @Ramazan aaa, anladıım 😞

• @justdream kimileri pasaport numarasını sallamış diyorlar bilmiyorum olabiliyor mu öyle bir şey

• İlk başvurumdu DV2022, ilk başvurumda çıktı yazanları gördükçe çok umutlanmıştım ama olmadı neyse burada yerimizi alalım umarım ben ve benim kadar isteyen herkese çıkar.

• @justm Bu konu o kadar çok tartışıldı ki ve kesin bir cevabı da maalesef yok. Mesela sahte bir pasaport numarasıyla kazanmış olan biri varsa gerçek pasaport numarası ile başvurup kaybeden birinin hakkını yemiş oluyor. Pasaport numarası da sahte olduğu için başvuruyu sürdüremiyor aynı zamanda. Ama bunun kesin cevabı hala yok iki sene tartışıldı burada.

Ben sahte pasaport numarasını algılayıp eleyen sofistike bir sistemin olduğunu düşünmüyorum. Yani sahte pasaportla başvurup kazanan bizim gibi gerçek pasaport numarası ile başvuran birinin kesinlikle hakkını yemiş oluyor.

• @justm başvurabilirler ancak DS 260 formunda gerçek pasaportu girmek zorunda kalacaklar ve mülakata gittiklerinde salladıkları pasaporta ait soru gelecektir. Örneğin süresi dolmak üzere olan pasaport ile başvurup DS 260 ı yeni pasaport ile dolduran ve mülakata bu eski pasaportunu götürüp durumu açıklama mantığı ile aynı.

• Bu ileti silindi!

• @justm sanki olmaması lazım öyle bir şey ama bilemedim. paranoyak büyüdük hepimiz. 🙆🏻♂

• Selam dostlar bir göz atıyım dedım nasıl gıdıyor

• 2023 te çıkıyormuş arkadaşlar bana simülasyon öyle dedi ☺😉

• ⭐⭐⭐

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ades88, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Herkese merhaba,gecen seneden itibaren tüm yazılanları okuyup hatta begeni yapıyordum fakat kendimce bir totem yaparak foruma yazmak istemedim ama gördüğüm üzere bu totem gerçekleşmedi ve ilk başvuruda her nekadar çok ümitli olsam da çıkmadı..Bende bu totemin gereksiz olduğunu anladım ve herkese geçmiş olsun dilemek istedim.Önüöüzdeki yıl tekrar başvuru yapacağım ama bu kadar umutlu olmayarak ve farklı şeyler peşinde koşarak...Herkese sevgiler

Hoşgeldin Ades, teşekkür ederiz sana da geçmiş olsun. Totemler tutmadı dediğin gibi, kafa yorup emek verip harekete geçmeyi deneyelim bu sefer de. Belki o zaman bir şeyler yardım eder yolumuzu açmaya...

Biz onu da denedik ekipten 1 kişiye çıkmadı 🙄🙄 ekip deidğimde nerdeyse 10 kişi en az postu olanın 600 700 post u var 😁

• ⭐⭐

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justdream kimileri pasaport numarasını sallamış diyorlar bilmiyorum olabiliyor mu öyle bir şey

Çok nadir hata 10 kişi anca çıkar çünkü ABD Hükümeti yönetmeliği, eksik veya yanlış veriler sunan tüm çekiliş başvuru sahiplerinin istisnasız diskalifiye edileceğini açıkça ortaya koymuştu yani kafadan atsa bile çekiliş çıktığında buna hak kazanamayacağını biliyor. Psikolojik sorunu olan yapar yada işsiz olanlar

• ⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justdream kimileri pasaport numarasını sallamış diyorlar bilmiyorum olabiliyor mu öyle bir şey

Çok nadir hata 10 kişi anca çıkar çünkü ABD Hükümeti yönetmeliği, eksik veya yanlış veriler sunan tüm çekiliş başvuru sahiplerinin istisnasız diskalifiye edileceğini açıkça ortaya koymuştu yani kafadan atsa bile çekiliş çıktığında buna hak kazanamayacağını biliyor. Psikolojik sorunu olan yapar yada işsiz olanlar

Ya millet işsiz zaten birileri söylüyp hadi bende deniyim diyo sayısal loto gibi sanıyolar herhalde bazılarını dövesim geliyo alenen

• ⭐⭐⭐

O değilde bu başlık bu hızla çekiliş günü 2000 sayfayı bulur tahminim

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ya millet işsiz zaten birileri söylüyp hadi bende deniyim diyo sayısal loto gibi sanıyolar herhalde bazılarını dövesim geliyo alenen

öyle deme pasaport şartı gelmeseydi 500.000 kişi başvuracaktı şimdi ise 250.000 anca başvuru var

• ⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

öyle deme pasaport şartı gelmeseydi 500.000 kişi başvuracaktı şimdi ise 250.000 anca başvuru var

Ya kesin sallayan olmuştur sistemin devletten aktif kullanan pasaport numaralato sisteme işlese sallanınca hata verse falan ne güzel olmaz mı ya zaten 2 aylık bir süreç, başvurulae kapanınca direk aktif olmayan pasaportlar elense mesela

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |