Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sezcek DV mülakatları sadece Ankara'da yapıldığı için sorun yaşamazsınız. İstanbul olarak seçmenize gerek yok zaten seçemiyorsunuz diye biliyorum.

• @Tuğberk-Çalışkan tesekkur ederim, benim orda suan istanbul yaziyor ama problem olmayacak olarak anliyorum

• @karauur hayirli olsun. Sonuc cabuk ilerler ve hayallerinizi en kisa surede gerceklestirirsiniz umarim. 🧿🙏🏻🤞🏻

• @huseyin0931 Konsoloslukların önümüzdeki süreçte nasıl çalışacağını bilmiyoruz. Fakat geçmiş yıllarda Covid; Trump için bir bahane oldu. Süreci yavaşlatmadı direkt baltaladı. Fakat şu an ne ilk günkü gibi Covid var ne Trump. O yüzden DV 2022 senesinin çok daha iyi ve temiz olacağını düşünüyorum.

• @Tuğberk-Çalışkan çok teşekkür ederim cevabınız için.

• arkadaşlar BU YIL aramızda 10 u aşan başvurusuyla sonunda kazanan var mı ? denk eldiniz mi teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ugursway, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Herkese selamlar, kazanan arkadaşları tebrik ederim. kazanamayan arkadaşlara ise bir sonra ki denemede başarılar dilerim.
    Ben Uğur, bugün 21,900 case numberi ile "randomly selected" olmuş bulunmaktayım. Uykusuz geçen gecenin ardından bu sürece başlayabileceğim en iyi ortamın burası olduğuna karar verdim. Heyecanımın yanı sıra acabalarım da mevcut. Doğru ve etkili bir şekilde bu süreci nasıl yönetebilirim? Kız arkadaşımla ds-260 doldurmadan önce mi evlenmeliyim? (4yıldır birlikte yaşıyoruz). Yoksa single doldurup sonradan mı konsolosluğa bildirmeliyim? nasıl olması gerekiyor? yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

tebrikler. ne zaman evlenmeyi planliyorsunuz?

en ideali hizli sekilde evlenip surece en bastan beraber devam etmek olur, ama daha sonra evlendiginizde de surece esinizi dahil edebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kronos tebrikler 🙂 gozunuz aydin...

• Merhabalar, şans bize de güldü. Hayırlı bir şekilde gitmek nasip olur inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fouray, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Won! Bu sene banada çıktı. 😃 fena mutluluk. Ama deneyimli arkadaşlar yardım ederse çıkan sayfada buton yok form doldurmak için. 20bin case no

harika haber, tebrik ederim 🙂

Surec icin su basligi kullanabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

• @crazycells Teşekkür ederim.

• Bu sene ilk basvurumda piyangoyu tutturdum resmen gercekten cok sevınclı ve mutluyum 🙂

DS-260 formunun gonderım son tarıhı gıbı bır sey bulamadım mezunıyetım 2 ay sonra ve mezun olduktan sonra mı doldurmam gerekiyor acaba yoksa simdiden mezun olarak dolurmam mı gerekiyor acaba

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, bizim için darısı 2023'e artık 🙂

• Arkadaşlar selam, bu sene greencard bana da cıktı. sıra numaram EU00021XXX. bu numaranın gelme durumu nedir?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@kronos tebrikler 🙂 gozunuz aydin...

@crazycells çok teşekkür ederim 🙂

• Merhaba arkadaşlar ilk başvurumdu ve çıktı şuan param yok nasıl bir yol izlemeliyim

• @yanutsu @crazycells Hocam selam tekrardan, şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Seneye mezun olacağım. Bu nedenle Ds-260 formunu nasıl doldurmalıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sefa-Dt, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba arkadaşlar ilk başvurumdu ve çıktı şuan param yok nasıl bir yol izlemeliyim

Yeni bir ulkede yeni bir yasama baslamak hem maddi hem de manevi acidan kulfetli bir surec, o nedenle eger hic paraniz yoksa gocmenlik basvurusu yapip yapmamayi bir daha degerlendirmenizi tavsiye ederim...

Fakat gencler bence ABD'ye adapte olma ihtimali en yuksek kesim, o nedenle ABD'de yasama veya calisma isteginiz varsa aile ve cevrenizden para bulmayi dusunebilirsiniz.

• @crazycells merhabalar, DS260 da interview place'i istanbul olarak kaydetmeme izin verdi ve degisik bir durumda kaldim; kcc ye konu ile ilgili mail attim ancak bir sorun olur mu veya otomatik ankara mi olacaktir bilginiz var midir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yanutsu, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@yanutsu @crazycells Hocam selam tekrardan, şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Seneye mezun olacağım. Bu nedenle Ds-260 formunu nasıl doldurmalıyım?

sorunuzu ilgili baslik altinda bir kere sormaniz yeterlidir.

https://yesilkartforum.com/forum/post/206586

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |