Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

den screen shot almıştım numarayı.. bilgisayarımda da duruyordu, mailimde de duruyor.. y

0 sıfır ile O Harfi karışabiliyor bende öyle oldu.

• @travelleth aynı şeyi bende yaşıyordum başka bir telefondan giriş yaptım sonucu öğrendim

• aga kafayı yiyecem confirmation number'ı unuttum diye girip bilgilerimi girince bile kabul etmiyor..

• @hurricane bu konuda sürekli sıkıntı çıkabiliyor haklısınız

• yok arkadaşlar bana da çıkadmı 😃 şimd ulaşabildim 🙂

• Her zamanki gibi HAS NOT BEEN SELECTED 😞

• Ben daha siteye giriş yapamadım

• Nasip olmuyor Yarata'nın ne hikmeti varsa; nasip etmiyor. Hayır mı desem ne desem bilemiyorum. Gelecek sene belki de başvurmam hak edenlere daim olsun.

• Ben de an itibariyle zor da olsa giriş yapabildim. Ve Şaşırtmadı “ HAS NOT BEEN SELECTED”. Biz de şans olsa …

Kazanan arkadaşlara bol şans.

• ⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

yok arkadaşlar bana da çıkadmı 😃 şimd ulaşabildim 🙂

Sıkıntı neymiş?

• @travelleth bende bakamıyorum

• SElam ancak bakabildim. Bana ve eşime çıkmadı 2. Başvurumuzda. Herkes için hayırlısı olsun. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

• Yakın bir arkadaşımın eşine çıkmış olduğunu bugün öğrenmiş oldum. Onlar adına sevinçliyim. Kazanan arkadaşları tebrik eder, bu serüven boyunca kolaylıklar dilerim. Umarım en kısa zamanda vize görüşmeleri açılır herkes adına.

• ⭐⭐

Green card çıkan herkese yeni hayatlarında başarılar diliyorum çıkmayanlar içinde tez zamanda çıkmasını allahtan nasip ediyorum. Umarım herkesin ne dileği var ise bu mübarek gecede tez zamanda Allah nasip eder

• ⭐⭐

Çıkan arkadaşlara yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Bana gene çıkmadı maalesef.

• Selamun aleykum kadir gecemiz mübarek olsun
    Dördüncü senemizde eşime çıktı çok mutluyuz inşallah gitmek nasip olur hayırlı geceler

• ⭐⭐

@muhlis Allah hayırlara vesile kılsın yeni hayatınızda mutluluklar ve başarılar dilerim sizin adınıza 😊

• ...kazananlar icin bende hayirli olsun diyorum,cekilise katilan insanlar bir yil boyunca cikacakmi cikmayacakmi, cikarsa soyle yaparim boyle yaparim diye hayaller icinde yasiyorlar,umut icinde beklemek kolay olmuyor.

• @muhlis hayırlı olsun hocam inşallah süreci sorunsuz bir şekilde atlatırsiniz numaranız kaclarda

• OLMADI GENÇLER GENE OLMADI.NASİP SENEYE DİYELİM.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |