Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mutlukurt0534 işte youtube videoları çekenlerin herkes özeniyor ancak ilk geldiklerinde dediğin gibi tuvalet temizleyen çöpçü olan bulaşık yıkayan ama o kısımları kimseye anlatmıyorlar sen sanki damdan düşmüş gibi ağzının suyu akarak seyrediyorsun.

• @ayvalik10 Aynen abi hatta isim vermicem ama zamanında kendi çektiği zorlukları youtube da anlatıp daha sonra şirket kurup o zorlukları çektiği videoları silen birini tanıyorum bile. Ama işte insan nedense o günleri hatırlaması gerekirken youtube dan siliyor. Garip. 🙂

• Yasaklı

@mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu videoyu izleyin demek istediğimi anlıcaksınız 😃 10 saatte 108 tacize uğruyor bir kadın sadece yürüyerek. Çok kötü bir durum.

Sexy American eagle iyiydi 🤣🤣🤣

• @mutlukurt0534 Ne öğretmenisiniz?

• @mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey İnşallah kurgudur abi o kadar çok isterim ki kurgu olmasını çok üzüldüm ben kadın adına yani. Çok isterim dediğin gibi olmasını. Kurgu olduğunu düşününce insanın içi daha rahat ediyor. Banada saçma gelmişti. Bir kadına niye insanlar bu kadar laf atarki diye.

Hocam youtube de videonun altında videoyu yayınlayan kişi kurgudur diye belirtmiş 🙂

• @HAYAT İngilizce ama çocuk grubuna özel bir İngilizce öğretmeniyim. Birde ben İngilizce'yi Türkçe anlatmıyorum. İngilizce'yi İngilizce anlatıyorum.

• @optimistic Oda ayrı bir garip. Hem böyle video çekiyor. Hemde kurgu diyor. Amaç ne ? Tamamen saçmalık desenize 😃

• @ayvalik10 kesinlikle katılıyorum youtube videolarını izleyip gaza gelemeyin lütfen ben bir kaç aşamada taşınmayı planlıyorum mesleğimden dolayı uzaktan iş bulma şanşım var gidip gc alıp geri dönüp türkiyede çalışırken iş bakıp bulunca gidicem.

• Arkadaşlar olmamış bebeğe benim kadar don biçen yoktur. Öncelikle Zillow üzerinden tutacağım evi belirledim , daha sonra cars.com'dan alacağım arabayı buldum. Geriye evi dizmek kaldı. Wallmart'ın internet sitesine girerek evimi dizdim. Sonra Google Maps yardımıyla evin etrafında biraz tur attım. İlk olarak hangi fast food restorantına gideceğimi elbette biliyorum , In-N-Out 🙂 DNS ile orlando bölgesindeki paket servisi yapabileceğim uygulamaların internet sitelerine girerek hangilerinin şoför kabul ettiğine baktım. Tutacağım evin bankaya ve telefon hatta bayisine ne kadar uzak olduğuna bakarak uber masrafı hesapladım ( 65 $ ). Bütün eşyalarımı yatağın üzerine koydum ve bavula doldurma animasyonu yaptım. Kilolu olduğum için çok az eşya sığıyor 🙂 ( Tshirtler 3XL ) . Varsa benim kadar deliren hodri meydan ...

@optimistic Oda ayrı bir garip. Hem böyle video çekiyor. Hemde kurgu diyor. Amaç ne ? Tamamen saçmalık desenize 😃

Aynen 😁

• @Beat-Army, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar olmamış bebeğe benim kadar don biçen yoktur. Öncelikle Zillow üzerinden tutacağım evi belirledim , daha sonra cars.com'dan alacağım arabayı buldum. Geriye evi dizmek kaldı. Wallmart'ın internet sitesine girerek evimi dizdim. Sonra Google Maps yardımıyla evin etrafında biraz tur attım. İlk olarak hangi fast food restorantına gideceğimi elbette biliyorum , In-N-Out 🙂 DNS ile orlando bölgesindeki paket servisi yapabileceğim uygulamaların internet sitelerine girerek hangilerinin şoför kabul ettiğine baktım. Tutacağım evin bankaya ve telefon hatta bayisine ne kadar uzak olduğuna bakarak uber masrafı hesapladım ( 65 $ ). Bütün eşyalarımı yatağın üzerine koydum ve bavula doldurma animasyonu yaptım. Kilolu olduğum için çok az eşya sığıyor 🙂 ( Tshirtler 3XL ) . Varsa benim kadar deliren hodri meydan ...

bro sen gitmiş kadar olmuşsun zaten çıkmasada üzülme

• @optimistic Zaten banada abartı gelmişti. Sürekli birileri laf atıyor. Ama yanından geçen başka kadınlarda var onlara neden atmıyorlarda sadece ona atıyorlar laf. Birde onu düşünmek gerek 😃

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@abrakadabra sen transkript ingilizce olarak aldıktan sonra üniversitelere gönderdiğin zaman sana dönüş yaparlar. Sonuçta her dönem aldığın derslerini biz bilemeyiz. Amerikada ki üniversite bakar sana ona göre seçenekler sunar. Şu derslerden muafsın yada şu dersleri alacaksın şeklinde hiçbir zaman amerika da başvuru yapmadan kesin konuşmak olmaz. Kendi üniversitenle görüştün mü amerika da hiç ortak çalıştığınız üniversite var mı yada hocalara sor eğer iyi öğrenci isen zaten seni amerikada ki arkadaşına gönderir

Bu durumda "Amerika'da ne mezunu sayılırım?" sorusunun cevabı yok.
    Bunu bilmek için bizzat gitmek, yaşamak ve ilgili yerlere başvuru yapıp sonucu beklemek gerek.
    Teşekkürler.

Karışmak istemiyordum. Ben paylaşım yaptığımda çok bilmiş oluyorum genelde. Ama sorunuzun cevabını vereyim siz de rahatlayın bende çünkü takıntı yaptım.

Eşitlik ile denklik iki farklı kavram. Araştırırsanız aradaki farkı öğrenirsiniz. Evet çok büyük bir ihtimalle master mezunu sayılırsınız. Evet, sadece lisans diplomanızı göstererek lisans mezunu da sayılabilirsiniz. Burada sevgili @TughanTug un anlattığı durum devreye giriyor. Diplomanızın nerede geçmesini istiyorsunu? Özel sektör de kimse eşitliğe bakmaz. Mesela askeriye de master mezunu sayılırsınız kqbul ediyor. Ancak; avukatlık, doktorluk, mühendislik gibi mezuniyetler için mutlaka ama mutlaka eşitlik şart. Denklik işinizi görmez.

Ancak; Siz mühendissiniz ama yazılımcı olarak özel sektörde çalışacaksınız. Kimse sizin diplomanızın eşitliğine bakmaz. Denkliği ise bu işi yapan aracı kurumlardan alabilirsiniz. O konuda da ilgili bir başlık vardı. Yardım alabilirsiniz.

Yok estağfurullah, çok bilmiş falan demem kesinlikle buradaki hiç kimseye.

Durum şundan ibaret aslında; Önlisans, Lisans ve Yüksek Lisans diplomam var. İstersem bunların içinden istediğim seviyedeki diplomamı denkleyip/eşitleyip o şekilde mezun sayılabilir miyimdi.

Özel sektörde kimse eşitliğe bakmaz demişsiniz mesela. Peki bu durumda denkliğe mi bakıyorlar? Şu an özel sektörde bir firmada Satınalma biriminde çalışıyorum ben. Aynı şekilde orada özel sektörde bir firmaya aynı pozisyona başvuru yapabilmem için benden istenen nedir?

• @Emre-Kalafat Aynen ben hallettim o işi , çıkmazsa Türkiye'ye dönüş için hazırlıklara başlayacağım. 🙂

• @optimistic bende senin gibi yapacağım site yoğunlu olabileceğini düşündüğümden geç saatlerde girmeyi düşünüyorum. Bir GALATASARAY’lı olarak sizi mutlu etmek istermiydik diye düşünüyorum yok istemeyiz. Ama gel gelelim diyelim ki seni mutlu etmek istiyoruz yani Beşiktaş’ı yenelim ama oda mümkün gözükmüyor. Daha kompak, daha etkili futbol anlayışını Bjk iyi oynuyor o yüzden üzülerekden söylüyorum GALATASARAY’ın yenme ihtimali düşük.. Ama şunuda unutmamak lazım ASLAN her zaman yarasını göstermez.. GALATASARAY gibi çıkıp oynarsa.. 💛❤🦁

• @mutlukurt0534 Bu videonun fake olduğu söylenmişti vaktiyle. Zaten sadece bu kadın sözlü tacize uğruyor video boyunca nedense. etrafta bir sürü kadın var. ve buna benzer video da nedense çekilmedi. New York'da yaşayanlar daha iyi cevaplar tabi.

• Yasaklı

@physicismagister, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@mutlukurt0534 mutlaka vardır ama tr yi geçemez

Özür dilerim ama ben Türkiye’ de bu şekilde laf atıldığında sadece tacizci diye bağırmanız karşılığında önce linç sonra da bayrampaşa olacağına inanıyorum.

Türkiye’ de bu şekilde sokakta kadına laf atmak bence imkansız ya da direkt sonuç.

Bu konu çok su götürür.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bana Türkiye de bir şehir de hiçbir mahalle ya da bölgeye girilmesinde sakınca yoktur diyebilecek birisi var mıdır. Var mı böyle bir il ilçe bekliyoruz nedir bu kötüleme amacınız

• @Beat-Army yok ya sen tam benim kafadasın 🗽✈

@optimistic Zaten banada abartı gelmişti. Sürekli birileri laf atıyor. Ama yanından geçen başka kadınlarda var onlara neden atmıyorlarda sadece ona atıyorlar laf. Birde onu düşünmek gerek 😃

Hocam bir yanlış anlaşılma oldu galiba. Ben kurgu olan videonun uberde soyuldum diye çekilen videodan bahsediyorsunuz sandım. O videonun altına kurgu diye belirtildiğini söylemek istemiştim. 😂 😂

Benzer Başlıklar

• 682
  • 29945
  • 6
  • 13339
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |