Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz
    Gurbetçi dayı

Ben de euro kazansam Almanya'da zar zor kenara koyduğum üç kuruşu türk lirasına çevirince zengin olsam ve burada 1-2 ay krallar gibi yaşasam ben de Türkiye'nin ekonomisinden çok memnun olurum şahsen.

• @Emtee hoş buldum çok şanslı bir insan değilim aslında çok umursamamam lazım o yüzden 🙂

• "İlk başvurumdu" "öylesine başvurdum" "son anda başvurdum" yazayım şimdiden.

• sekizkarakter

• @nevzatyildizz Gurbetçilerin oy kullanması yasaklanmalı adamlar resmen kaderimizin içine etti... 😃 😃

• sekizkarakter

• Hayatta katıldığım hiçbir çekilişi kazanamadım. 5 kişinin katıldığı bile çıkmadı. Bütün şansımı bu çekilişe saklamış olduğumu düşünmek istiyorum 😃

• ⭐⭐

Ben eğer Amerika'ya gidersem Toygar Işıklı' nın EZEL (dizi fon müziği) kullanarak bir video çekmek istemiştim EZEL NEW YORK diye ama bir türlü Green Card çıkmayınca youtube'a yüklenen New York videolarını birleştirip kendim edit yapıp eğlenmiştim nasıl olacak diye dayanamayıp birleştirme yapmıştım 🙂 🙂 ( Kendimce Edit Ancak bu kadar oldu)

https://www.youtrpaDKs

• sekizkarakter

• ⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben eğer Amerika'ya gidersem Toygar Işıklı' nın EZEL (dizi fon müziği) kullanarak bir video çekmek istemiştim EZEL NEW YORK diye ama bir türlü Green Card çıkmayınca youtube'a yüklenen New York videolarını birleştirip kendim edit yapıp eğlenmiştim nasıl olacak diye dayanamayıp birleştirme yapmıştım 🙂 🙂 ( Kendimce Edit Ancak bu kadar oldu)

Eline sağlık güzel olmuş

• Fiyat karşılaştırma videolarını atacağımız youtube hesabımızı ve UBER/LYFT hesaplarımızı şimdiden açalım arkadaşlar. Konsolosluk soracak.

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@Safa-İ, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Fiyat karşılaştırma videolarını atacağımız youtube hesabımızı ve UBER/LYFT hesaplarımızı şimdiden açalım arkadaşlar. Konsolosluk soracak.

ben bu tarz videoları sanırım ailem merakını gidersin diye çekerim 🙂 başka türlü oturup izlemezler bizi izlerler en azından, yani biz derken yanlış anlaşılmasın torunları varsa video da izlerler o yoksa gene izlemezler 😃

• @Halil-İbrahim-Kamacı Bence sadece gurbetçilerin değil lise mezunu olmayan insanların da oy kullanamaması gerekiyor. Belki de tepki göreceğim ancak kendi kişisel gelişimini tamamlayamayan insanların, ülkenin gelişiminde ve yönetiminde söz hakkı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hiçbir şeyden haberi olmayan, dünyayı Türkiye'den ibaret sanan, hiçbir şeyden haberi olmadığı için durumunu başkaları ile değil de 30 sene önceki kendi durumuyla kıyaslayan insanlar yüzünden biz bu haldeyiz. Yukarıda paylaştığım habere (Türkiye pandemi yardımlarında dünyada 1. olmuş) inanacak %25 lik bir kesim var türkiyede.

• @Chandler Hazırda bekleteceğim şimdiden 🙂

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Halil-İbrahim-Kamacı Bence sadece gurbetçilerin değil lise mezunu olmayan insanların da oy kullanamaması gerekiyor. Belki de tepki göreceğim ancak kendi kişisel gelişimini tamamlayamayan insanların, ülkenin gelişiminde ve yönetiminde söz hakkı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hiçbir şeyden haberi olmayan, dünyayı Türkiye'den ibaret sanan, hiçbir şeyden haberi olmadığı için durumunu başkaları ile değil de 30 sene önceki kendi durumuyla kıyaslayan insanlar yüzünden biz bu haldeyiz. Yukarıda paylaştığım habere (Türkiye pandemi yardımlarında dünyada 1. olmuş) inanacak %25 lik bir kesim var türkiyede.

Bence Üniversite mezunu olmayanlar seçilememelide, seçmek bi yere kadar yönetimde söz sahibi oluyor ama seçilenler direk ilişkili bu konuyla

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@GrayCollarDude

1. ds260 için 9 mayısta paket yayınlayacağız orada hem boş hali hem de ekran görüntüsü ile birlikte gösteriyor olacak. Zaten 8 mayısta açıklandı 2-3 gün sonra açılıyor ds 260 formu sen erken göndersen de her ay açıklanan bültende ki numaradan senin numaran küçükse ozaman sana mülakat tarihi veriliyor. Dediğin gibi aynı numara sırası içindeki kişiler için sadece ds260 formu erken doldurmak değil bir de ikinci bir mail olan evrak isteme mailinde gönderdiğin evraklarla ds260 formunda ki bilgilerin tutarlı olması da önemli ondan eğer ds260 formu gönderdiysen evraklarda tutarsızlık yoksa aynı grup için de mülakata tarihi oynaması en fazla 3-5 gün erken yada geç gelir.
    2. Muslu hukuk bürosu asla ama asla böyle bir hizmet VERMİYOR sakın böyle bir talepte de bulunma. Bu kanıya nasıl vardın bir tane bile böyle yazışması yok anlamış değilim. Eğer hiç tanıdığın yoksa airbnb SAKIN gösterme şimdi aşağıya bir link koyucam oradaki iletileri okursun.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek/30?_=1620191895377

1. Teşekkürler.
    2. Uyardığın iyi oldu. Turquoise Horizon Danışmanlık yerine Muslu Hukuk Bürosu demişim. Teşekkürler.

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Halil-İbrahim-Kamacı Bence sadece gurbetçilerin değil lise mezunu olmayan insanların da oy kullanamaması gerekiyor. Belki de tepki göreceğim ancak kendi kişisel gelişimini tamamlayamayan insanların, ülkenin gelişiminde ve yönetiminde söz hakkı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hiçbir şeyden haberi olmayan, dünyayı Türkiye'den ibaret sanan, hiçbir şeyden haberi olmadığı için durumunu başkaları ile değil de 30 sene önceki kendi durumuyla kıyaslayan insanlar yüzünden biz bu haldeyiz. Yukarıda paylaştığım habere (Türkiye pandemi yardımlarında dünyada 1. olmuş) inanacak %25 lik bir kesim var türkiyede.

Bence Üniversite mezunu olmayanlar seçilememelide, seçmek bi yere kadar yönetimde söz sahibi oluyor ama seçilenler direk ilişkili bu konuyla

Acaba hak versem tutuklanır mıyım ?

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Acaba hak versem tutuklanır mıyım ?

bende yazarken düşündüm aslında 😃

• amerika olmazsa finlandiyaya gidiyorum arkadaşlar 😃 tampaya selamlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |