Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@panaroyak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Calibraturbo @Ping-PONG siz neyi paylaşamıyorsunuz? Burası erkek watsap grubu da değil küfredecekseniz ve birbirinize bu kadar bilendiyseniz özelde devam edin sohbetinize lütfen yada tatlıya bağlayın hiç olmadı birbirinizi görmezden gelin.

Bu arkadaşın tarzı değil ki o, gelip özelden öyle bir girişimde bulunsun. Burada yapmak zorunda bunu

Konunun een basında birbirinizi yanlış anladınız. Her insan farklı bir renktir fikir ayrılıkları olabilir siz bunu atlıyorsunuz. Uzatmayın lütfen

• ⭐⭐ Yasaklı

Ben kamyonet hayalim 1 tane video attım benim videolarım neden siliniyor burada 30 tane silah paylaşmıs kimsenin sesi cıkmıyor

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Bu ping pong la kanki olan varsa iletsin ben onun seviyesiz yersiz sayfalarca kendini öven paylaşımlarından bıktım ve engelledim görmemek için başka bir yorumu beğendim diye hakaret ederek beni etiketlemesi ne kadar seviyesiz biri olduğunu tekrar hatırlattı. O ağam paşam diyenlerle eğleşsin

• ⭐⭐ Yasaklı

Birdaha foruma girmiyorum iyi aksamlar

• ⭐⭐⭐⭐

@Old-Traveler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bune yahu Tampalılar dolmuş buraya Aloo Houston alo Houston cevap verin, cevap verin.
    @ibrahimasar neredesin eski form men.
    Houston sinyal zayıfliyor baglantiyı kaybediyoruz.

Bağlantıyı kaybettik Houston. Tampa üssüne inecegiz gibi görünüyor. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar Tampa merkez 1 2 1 2

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar Tampa merkez 1 2 1 2

Uyumadın mı olum sen?
    Haftaya bu aksam Tampalıyız hee..

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar aynen öyle benim valizler hazır senin kiler ?

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

1 yıldır evden çıkmayan adam semtin gençlerinin gazına geldim. Serseriye bağladım. 🤣🤣🤣

Tiplere bak şunların 🤣
    31B9DD6F-EF2B-4FA7-99FE-C1092FCB3ECA.jpeg

Yolluyorum ekipleri. Ordamisiniz hala?

• Yasaklı

Tartışmadan beslenen, durduk yere insanları iğreti etmeye çalışarak olay yaratan enteresan bir tipsin sen. Zaten burada hiç kimseye faydan olmaz. Gereksiz boş beleş Chaos dan nemalanan, sevgi, ilgi görmemiş, ilgilerini üzerine çekmek için kendine böyle saçma sapan bir yol bulmuş zavallının tekisin. Sürekli mağdur edebiyatı yapıyorsun. Saçma sapan bir iki cümle kurup birileri tepki verdikten sonra mağdura yatmak senin hobin olmuş adeta.

Senin ne halt olduğunu bilmeden saçma sapan üzerime yürüyen şahısların sayısı bana gelip haklısın diyen bir kişiden fazla olduğu için belki de ben burada olmayı hak etmiyorumdur. Bireysel olarak ben buradaki varlığımı sürdürmek istemiyorum. Ama tamamen şahsi görüşüm ve isteğim doğrultusunda. Senin gibi kullandığı kelimelerden sonra zaten uzaklaştırılıcağımı bildiğim için değil 😉

Herkese iyi forumlar, umarım herkes istediğin hayatın ucundan bir şekilde tutar. Kalın sağlıcakla...

• ⭐⭐⭐

Lütfen huzur bozmayalım. Zaten hepimiz günlük hayatımızda yeterince gerginiz....Burası herkese acık bir mecra istemeyen okumasın istediğini engellesin ama sözlerinizi iki kere düşünüp yazalım ayıp oluyor...

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar aynen öyle benim valizler hazır senin kiler ?

Benim kiler kilerde. Esyalar Bodrumda. Pasaportlar Torbada. Hazırlanır gideriz Gün doğanda. Bi tez gidelim Tampaya....

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar kiler kilerdeyse bende kilerdeyim

• ⭐⭐ Yasaklı

Kimse kimsenin Din anlayısına laf edemez sen karsındakinin duruiuyla ilgileneceksin. 3000 liralık Ramazan kolisi alıp dagıttım kendi cebimden.Akp li katarakt sigortasız komsuma para verdim cok mutluyum. Cunku zor günler geçirdim herzaman niyaz ettim. Cunku community bilincine sahibim. Benim eşim dostum sanayide işsiz kaldı . İslam duyarı kasma bana Bırak kim ne yerse yesin. Sanane. Sen insanlıgına bak. Burada herkesin hayali var. Kimsenin varlıgına tohumuna dölüne hakaret edemezsin. Buranın toprak agası gibi spamlayamazsın. Dini anlayısı için linc edemezsin. ılılıgı görelim duyayMillete nagıt diye tavuk ayagı yediriyorlar aynı duyarliligi görelim. Ver savcılıga

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Tartışmadan beslenen, durduk yere insanları iğreti etmeye çalışarak olay yaratan enteresan bir tipsin sen. Zaten burada hiç kimseye faydan olmaz. Gereksiz boş beleş Chaos dan nemalanan, sevgi, ilgi görmemiş, ilgilerini üzerine çekmek için kendine böyle saçma sapan bir yol bulmuş zavallının tekisin. Sürekli mağdur edebiyatı yapıyorsun. Saçma sapan bir iki cümle kurup birileri tepki verdikten sonra mağdura yatmak senin hobin olmuş adeta.

Senin ne halt olduğunu bilmeden saçma sapan üzerime yürüyen şahısların sayısı bana gelip haklısın diyen bir kişiden fazla olduğu için belki de ben burada olmayı hak etmiyorumdur. Bireysel olarak ben buradaki varlığımı sürdürmek istemiyorum. Ama tamamen şahsi görüşüm ve isteğim doğrultusunda. Senin gibi kullandığı kelimelerden sonra zaten uzaklaştırılıcağımı bildiğim için değil 😉

Herkese iyi forumlar, umarım herkes istediğin hayatın ucundan bir şekilde tutar. Kalın sağlıcakla...

Ne tartisiyonuz len. Nere gidiyon? Daha Green Kart kesecektik.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG U shall not pass!

• .,.,.,.,

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• ace67445-9be1-4e28-bf93-3884148cf4b0-image.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |