Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur sevgisiz büyümüş bir kalp korkunç.. allahım hevesin kursağında kalmasını düşmanıma bile yasatmasın. O iptal olan vizeden sonra o insan nasıl yıkılmasın😭

• @ahsenaydgdu genelde şansız biriyim, totemlerim çok vardır. Ama bu sefer hiç biri umrumda değil Allah’a inanıyorum bana çıkacak çıkmasada gezmeye gideriz 😂🗽

• @ahsenaydgdu ama ne yazik ki oyle bir toplum haline burunduk.
    Sabah ayni sitede ayni blokta oturdugum adama gunaydin diyemiyorum adam kafasini egip geciyor.. halbuki ne ara boyle bir toplum olduk yobazlastik.
    O yuzden belirttigim gibi ayni cati altinda sirtinizi dayadiginiz ve her aninizda yaninizda olabilen bir birey varsa yeterli baska guvenicek birini aramak bu donemde sacmalik olur.

• ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur sevdiğim bir söz var ama sadece seviyorum pek uygulayamıyorum. Giz güçtür 👌🏼 Bunu başarabilenlere imrenirim. Zor bir özellik içinde tutmak, yaşamak bana öyle geliyor

• @ahsenaydgdu bu ne yazik ki bende de vardir ama suna inanirim ben bunu isterken beklerken paylastigim kisininde benim gibi istekli ve benim adima mutlu olacagi inancidir.
    İste hassas terazi orda devreye giriyor inanmak benimde karsimdakine inanmam.. olmuyor olcagi varsada olmuyor 🙂
    Gercekten kendi icimizde yasamak tabiri caizse o “giz” ‘ i korumak cok muhim.

• ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur herkesi kendimiz gibi zannetmek bu da müthiş saf bir özellik. Bu da pek kimsede bulunmaz o konuda şanslıyız sanırım😏

• @ahsenaydgdu
    Valla 35 senenin sonunda gidiyorum kapali kapilar ardinda yasiyorum sevincimide huznumude 🙂
    Bakmayin bir nevi insanlik olmemis diyebiliyorum kendim gibileri gorunce bu halk arasinda her ne kadar farkli tabirler ile anilsada ..

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 farzedelim belki gittik turiste başvurduk şuanki profiller belki vizeyi zaten alacak ama ben ya alamazsak bi kere red yemeyelim mimlenmeyelim diye aşırı pimpirikleniyorum.
    Eşim kasma bukadar yol arama turistle şansımızı deneyelim orda bakarız çaresine diyo. Okul iş staj herneyse.. Ben Hayırrr ya alamazsaaak kesin bi çözüm bulmaya çalışıyorum sen karışma diyorum😂 coinlerle kafayı bozmuş durumda şuuan normalde de herşeye olur ben varım demesi, burda eşimi ikna edemiyorumları okuyunca nimet gibi geliyor çünkü ben amerikayla kafayı bozmuş durumdayım.

Vallahi benim hiç öyle bir derdim olmadı şimdiye kadar. Arsam var arabam var eşim ve ben de çalışıyoruz türkiye ortalaması üstünde maaş alıyoruz işten atılma gibi bi derdimiz de yok ikimiz de memuruz ondan ben başvurunca 10 yıllık vizeyi alırım gibi geliyor. Tek sıkıntı şu covid. Gerisi önemli değil benim için.

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur herkesi kendimiz gibi zannetmek bu da müthiş saf bir özellik. Bu da pek kimsede bulunmaz o konuda şanslıyız sanırım😏

Al benden de o kadar. Amerika ya gitme sebeblerimden biri de bu. Orada bu tip yani senin başarısızlıklarından beslenen insanlar yok denecek kadar az. Buranın tam tersi. Eşim bişey yapıyor sosyal medyada ya babasına söylüyorlar ya da altına kötü yorum yazıyor akrabaları. Bu bile başlı başına gitme sebebim.

• D.C. nin eyalet olması için senatodan 60 evet alması gerekiyormuş. Durum 50 ye 50. Cumhuriyetçiler eyalet olmasını istemiyor zira demokrat taraftarı çok olan bir yer DC. 2 demokrat daha çıkmasın diye taş koyacaklar cumhuriyetçiler.

• Biden’ın asılsız Ermeni iddialarını kabul edeceği söyleniyor. Bir çok haber sitesi bunun için hazırlık yaptığı yönünde başkanın. Türkiye-Amerika ilişkilerinin daha da zarar göreceği kesin.

• Günaydın forum ailesi uzun bir aradan sonra tekrar giriş yapmayı başardım,
    Green Card Kazanıp tek Gidecek olan varsa haberleşmek isterim ilk etaptaki kira ve faturaların düşük gelmesi hepimizin yararına olur.
    Şuan düşündüğüm yerler :
    Houston
    Şikago
    Los Angeles
    Oregon
    Boston

• @Barcel inşallah çıkarsa, tek gideceğim. 8-9 Mayıs geldiği zaman çıkanlar buraları dolduracaktır zaten. İllaki aralarında tek gidecek olanlar çıkacaktır. İnşallah bende hayırlısı ile talihli olursam tek gideceğim. Sonrasında telegram grupları kuruluyor ve talihliler daha geniş konuşabiliyor bilgi alış verişinde bulunuyor ve yardımlaşıyorlar. Olur da çıkarsa tek gidecekler beni yazın.

• Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yılı Kutlu Olsun!

23 Nisan

• Herkese Merhaba 2021 ekim ayında olacak çekilişe katılanlar DV2023 için mi başvuracak yoksa DV2022 için mi ?

• ⭐⭐⭐

@denizci10 iş güç bankada birikimle bitiyorsa iş hiç korkmayalım o halde abi ya sizde başka seyehatler varmı avrupa vs

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 iş güç bankada birikimle bitiyorsa iş hiç korkmayalım o halde abi ya sizde başka seyehatler varmı avrupa vs

Aynen o d var bende. 1 ay italyada 1 ay ispanyada yaşadım. 10 gün eşimle Avrupa turu yaptık. Pasaport dolu yani. Bu da konsoloslukların baktığı bir husus.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ee müthiş abi sen bunca zamandır covidden önce amerikayı neden denemedin en azından turistin olurdu elinde kafana göre şimdi bile gider gelirdin.

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aynen o d var bende. 1 ay italyada 1 ay ispanyada yaşadım. 10 gün eşimle Avrupa turu yaptık. Pasaport dolu yani. Bu da konsoloslukların baktığı bir husus.

ben yeni üniversite mezunuyum, kasım ayında vize randevum var ve henüz hiç yurtdışına çıkmışlığım yok 😃 bakalım ne olacak...

• GC.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |