Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Screenshot_17.png

• ⭐⭐⭐

@Batuhan-X csi ne anlamadım

• ⭐⭐⭐

@Hyller aaaa göneni biliyosunuzz nerelisiniz bandırma bursa falan mı? Bu arada ben mesleğim mali müşavirlik ama yapmıyorum. Saksı biblo tepsi falan öyle hediyelik şeylere sardım 1 senedir. O işi orda devam ederim bi dükkan açıp bi tarafta çiçekçilik gibi diğer taraf saksı, gelene türk misali, çiçeği beğen saksıyı beğen dakkada bi aranjman şeklinde 😂

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller aaaa göneni biliyosunuzz nerelisiniz bandırma bursa falan mı? Bu arada ben mesleğim mali müşavirlik ama yapmıyorum. Saksı biblo tepsi falan öyle hediyelik şeylere sardım 1 senedir. O işi orda devam ederim bi dükkan açıp bi tarafta çiçekçilik gibi diğer taraf saksı, gelene türk misali, çiçeği beğen saksıyı beğen dakkada bi aranjman şeklinde 😂

@ahsenaydgdu gönenli değilim. Ama çok sevdiğim bir arkadaşımın memleketi. Boyuyor musunuz ben de çünkü boyuyorum 🙈 Polyester saksı tepsi aynen 😁

• Yasaklı

Dünya' da Koronadan vefat eden kişi sayısı 3.034.841
    Amerika' da vefat kişi sayısı 568.104
    Vefat eden 5.3 kişiden birisi Amerikalı.
    Aşılama oranı 25%
    Nüfus 329.661.000
    Vefat oranı 1/568

Türkiye nüfus 83.000.614
    Vefat sayısı 36.613
    Vefat oranı 1/2267

ABD' ye gidersek koronadan gitme ihtimalimiz 4 kat daha fazla istatistiklere göre
    Bunda da vardır bir hayır 😛
    😃 😃 😃

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aşılama oranı 25%
    Nüfus 329.661.000
    Vefat oranı 1/568

Türkiye nüfus 83.000.614
    Vefat sayısı 36.613
    Vefat oranı 1/2267

ABD' ye gidersek koronadan gitme ihtimalimiz 4 kat daha fazla istatistiklere göre
    😃 😃 😃

Ölmek var dönmek yok 🙈

• ⭐⭐⭐

@Hyller ayy bukadar denk gelir hahahah aynen benimde öyle şeyler işte 😂😂😂 arkadaşınız kim büyük müdür tanırmıyım acaba 🤔

• Yasaklı

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aşılama oranı 25%
    Nüfus 329.661.000
    Vefat oranı 1/568

Türkiye nüfus 83.000.614
    Vefat sayısı 36.613
    Vefat oranı 1/2267

😃 😃 😃

Ölmek var dönmek yok 🙈

Ben bekar adamım, elime bakan kimse yok. Sen böyle diyorsan ben hayli hayli gelirim. Tut elimden koşarak gideriz biz 😃

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu ara ara easty e bakınıyorum öyle basit şeyler ne paralara satılıyor boyama işleme vs geçen yıl pandemi başlayınca motif battaniye ördüm daha basit bir modelini 2500 dolara satılık gördüm bence bayağı gelir sağlanır oradan

• ⭐⭐⭐

@Zelene etsy dükkanım varda, kargo çok tutuyo beton tepsi yapıyorum epoksi vs kargo 30-40 dolar tutuyo. Amerikadaki jessicada yapıyo kargo bedava gönendeki ahsenden neden alsın😭 oluyo tek tük siparişte işte kargosu biraz üzüyo

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller ayy bukadar denk gelir hahahah aynen benimde öyle şeyler işte 😂😂😂 arkadaşınız kim büyük müdür tanırmıyım acaba 🤔

Büyüktür 😁 Hadi bakalım şans bizden yana olsun inşallah 🙏

• Bende yazıyım bari şimdiden şafak 17 Çanakkale ye selam olsun

• ⭐⭐⭐

@Hyller kalıp var bir sürü giderken yemin ettik çorap bile götürmücez işle ilgili ne varsa onları koyucam valize hadee orda alırız yenilerini diyoruz 😂

• Yasaklı

The Top 10 Countries in the World:

1. Canada
    2. Japan
    3. Germany
    4. Switzerland
    5. Australia
    6. United States
    7. New Zealand
    8. United Kingdom
    9. Sweden
    10. Netherlands

The 10 Lowest-Ranked Countries in the World:

1. Iraq
    2. El Salvador
    3. Serbia
    4. Belarus
    5. Lebanon
    6. Uzbekistan
    7. Kazakhstan
    8. Ukraine
    9. Oman
    10. Guatemala

Turkey 34 gözüken hissedilen 127631273612873 hava durumu gibiyiz. 😃 😃 😃

Edit: Yalnız beni tutmayın, ben aşağıdaki bilgiye çok ağır söverim. :S
    TURKEY
    GDP PER CAPITA, PPP
    $9,127

• Yasaklı

The Top 10 Countries in the World:

1. Canada
    2. Japan
    3. Germany
    4. Switzerland
    5. Australia
    6. United States
    7. New Zealand
    8. United Kingdom
    9. Sweden
    10. Netherlands

The 10 Lowest-Ranked Countries in the World:

1. Iraq
    2. El Salvador
    3. Serbia
    4. Belarus
    5. Lebanon
    6. Uzbekistan
    7. Kazakhstan
    8. Ukraine
    9. Oman
    10. Guatemala

Turkey 34 gözüken hissedilen 127631273612873 hava durumu gibiyiz. 😃 😃 😃

Edit: Yalnız beni tutmayın, ben aşağıdaki bilgiye çok ağır söverim. :S
    TURKEY
    GDP PER CAPITA, PPP
    $9,127

128 milyar usd uçtu, yoksa 10k üstü 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene etsy dükkanım varda, kargo çok tutuyo beton tepsi yapıyorum epoksi vs kargo 30-40 dolar tutuyo. Amerikadaki jessicada yapıyo kargo bedava gönendeki ahsenden neden alsın😭 oluyo tek tük siparişte işte kargosu biraz üzüyo

Ben marketplace de esimin bozuk bisikletini sattim. Zincir aksani komple bozuldu ve kirildi. Yeni aksan $30 dan basliyordu. Bisikleti 4 yil once indirimden $75'e almistik. Bozuk haldeyken $40'a cash paraya sattim. Ustelik gelip evden aldilar. Ustelik ilani koyduktan sonra 2 gun icinde satildi.

Birde odanin birinden tahta kaplamak icin doseme haliyi sokmustuk. 5 yillik haliydi. Aksama pizza parasi ciksin diye $30 dan satisa koydum. 2-3 saatte gelip aldilar. 😀

• ⭐⭐⭐

@MySea yani abi amerikada ne olsa satar mı diyosunn çok iyi bir haber çok sevindim 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu aynen Türkiye'den yapılacak gibi değil kargo sonrası kuş kadar kalır para

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu neden biz de ünlü göçmen tasarımcılar olmayalım demi ama 🙈 @MySea ne güzel örnek verdiniz bize 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |