Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@denizci10

Ben de mini bar tarzı bişey düşünmüştüm. Sokağa müzik yapan, direkt satış. Sağlı sollu 2 dev ekran atıp, Türkiye’ den canlı Dj yayını.
    İsim yapmış bir çok Türk DJ ine ulaşma şansım var. En kalitelilerinden biriyle aynı mekanda 3 sene beraber çalışmışlığım var. Bana tutar gibi geliyor eğer konsept güzel planlanabilirse.

Eğlence sektöründe olay tamamen dizayn ve özellikle hifi yatırımı. Hifi ABD de para değil. Zaten uzmanı olduğum işler.

Ama biraz kafa yapısı olarak rahatım beni çalıştıracak sürekli ittirecek bir ortağa veya hatuna ihtiyacım var. 🤣🤣🤣

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

E2 ile ilgili bir planın var mı?

Ortak bar açalım fifty fifty 🙃 Zamanında Sae den ses mühendisliği eğitimi almışlığım ve barmen lik deneyimim var. Ama sadece bir süre Numark CDN90 la müzik yapmıştım. 15 yıllık bir model. Eğer bulabilirsem müzik işi bar ı ben hallederim.

1-2 tane hispanik güvenlik alırız. Geri kalan işleri de sen koşturursun artık. 🤣🤣🤣

Eger barin mutfagi olursa (yani wings, burgers, shrimps ve crabs gibi), haftasonlari asla bos gecmez. Haftaici de all you can eat tarzinda crabs veya wings geceleri yaparsaniz, onlarda bos gecmez.

• ⭐⭐⭐

@MySea ne azim varmış arkadaş keşke bizim akrabalarda da 10 da 1 i olsaymış şu azmin😅

• @bidünya Giresunlular Northeast eyaletlerde efsanedirler. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

Ben de mini bar tarzı bişey düşünmüştüm. Sokağa müzik yapan, direkt satış. Sağlı sollu 2 dev ekran atıp, Türkiye’ den canlı Dj yayını.
    İsim yapmış bir çok Türk DJ ine ulaşma şansım var. En kalitelilerinden biriyle aynı mekanda 3 sene beraber çalışmışlığım var. Bana tutar gibi geliyor eğer konsept güzel planlanabilirse.

Eğlence sektöründe olay tamamen dizayn ve özellikle hifi yatırımı. Hifi ABD de para değil. Zaten uzmanı olduğum işler.

Ama biraz kafa yapısı olarak rahatım beni çalıştıracak sürekli ittirecek bir ortağa veya hatuna ihtiyacım var. 🤣🤣🤣

Sen merak etme bi de bu konseptten kurarız... bana mantıklı geldi açıkçası... önce kendimizi sağlama alıp sonra genişleriz...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 forever Tampa abi 😃 acaba sonraki nesiller Tampa da beni anlatır mı bir manyak varmış Tampa sevdalısı ne kadar türk varsa forumda hepsinin kanına girmiş nerenin delisiymiş bu der mi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 eğer ki nerenin delisiymiş derlerse Kadirli desin torunlarınız 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya Giresunlular Northeast eyaletlerde efsanedirler. 🙂

Benim duyduğumda şu ABD de yakıt istasyonu sahibi Türklerin hemen hemen hepsi Giresun luymuş. Bilmem doğru mu?

• Yasaklı

@denizci10

Ortak bar açalım fifty fifty 🙃 Zamanında Sae den ses mühendisliği eğitimi almışlığım ve barmen lik deneyimim var. Ama sadece bir süre Numark CDN90 la müzik yapmıştım. 15 yıllık bir model. Eğer bulabilirsem müzik işi bar ı ben hallederim.

1-2 tane hispanik güvenlik alırız. Geri kalan işleri de sen koşturursun artık. 🤣🤣🤣

Eger barin mutfagi olursa (yani wings, burgers, shrimps ve crabs gibi), haftasonlari asla bos gecmez. Haftaici de all you can eat tarzinda crabs veya wings geceleri yaparsaniz, onlarda bos gecmez.

Bilgi paylaşımı için teşekkürler abi, ekstra gelir kaynağı olsun diye 2 arkadaşımla sushi restaurant açmıştık İstanbul’ da biraz mutfak gördüm. İşte sadece yatırımcı olarak vardım ama bütün ürünleri test etme ve meraktan mutfağa girme huyumdan dolayı kaptım biraz bişeyler. Bence çok zor işler değil. En azından yönetimimi yapabilirim mutfağın 🤣

Çekmeköy civarında oturanlar varsa elimden bişey yemiş olma ihtimalleri var. 🤣

Bir de gerçekten gıda sektöründe işini düzgün yaparsan para var.

Ben barmen lik yaparken Efes fılının fiyatı 130 Pera nın fiyatı 110 lira gibi bişeydi. (Yanlış hatırlamıyor isem) bir fıçı peradan acemi barmen 100-110 tecrübeli barmen 130 kadar efes ten ise tecrübeli barmen 150 bardak kadar bira çıkarabiliyor. Arjantin in fiyatı 7.5 TL idi o dönem çalıştığım gece klübünde. 100 e 1000 kar vardı.

Güvenlik ve personel gideri fazlaydı. İyi planlama yapılır ve işinin başında kendin durursan zengin olmamak işten bile değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 forever Tampa abi 😃 acaba sonraki nesiller Tampa da beni anlatır mı bir manyak varmış Tampa sevdalısı ne kadar türk varsa forumda hepsinin kanına girmiş nerenin delisiymiş bu der mi 😃

Senin heykelini dikeceğiz Tampa meydanına🤣🤣
    Şunu söyleyeyim geçen yıldan beri aklımda olan şehirlerde Tampa ve St Petersburg da var ama sayende daha fazla inceleme fırsatım oldu.

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea ne azim varmış arkadaş keşke bizim akrabalarda da 10 da 1 i olsaymış şu azmin😅

@bidünya ah ahhhh doğduğumuz yer kaderimiz. Bi giresunlu olamadık getti.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 abi zaten Tampa ve St Peterburg 1 köprü Clearwater da öyle Saratosa 30 dk her yer yakın yani 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 abi zaten Tampa ve St Peterburg 1 köprü Clearwater da öyle Saratosa 30 dk her yer yakın yani 😃

@Rhonster Tey allahım bilmediği şey yok tampa hakkında 🙈

• Yasaklı

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya ah ahhhh doğduğumuz yer kaderimiz. Bi giresunlu olamadık getti.

Abla ben kıyısından kaçırmışım. Gitmiş Ordu lu olmuş bizimkiler. Havaalanımız bile ortak iki şehir arası yürüme mesafesi🤪🤪🤪 birbirlerinin her haltını kapmışlar ama uyanık Giresun lular Ordu luları uyandırmamış bu işlerde. 🤣

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu arada 8 mayıs a kadar uğramayacaktım ama dayanamadım... muhabbetler efsane olmaya başladı... ondan yeminimi bozdum uleynnn... dediler ki kral öldü hayır kral geri döndü... 🤣🤣

@denizci10 neyseki geri döndün kral 😁 Çıkınca mı yazacaktın bide olmaz yanlış 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller haydi sor sor

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10

Bilgi paylaşımı için teşekkürler abi, ekstra gelir kaynağı olsun diye 2 arkadaşımla sushi restaurant açmıştık İstanbul’ da biraz mutfak gördüm. İşte sadece yatırımcı olarak vardım ama bütün ürünleri test etme ve meraktan mutfağa girme huyumdan dolayı kaptım biraz bişeyler. Bence çok zor işler değil. En azından yönetimimi yapabilirim mutfağın 🤣

Çekmeköy civarında oturanlar varsa elimden bişey yemiş olma ihtimalleri var. 🤣

Bir de gerçekten gıda sektöründe işini düzgün yaparsan para var.

Ben barmen lik yaparken Efes fılının fiyatı 130 Pera nın fiyatı 110 lira gibi bişeydi. (Yanlış hatırlamıyor isem) bir fıçı peradan acemi barmen 100-110 tecrübeli barmen 130 kadar efes ten ise tecrübeli barmen 150 bardak kadar bira çıkarabiliyor. Arjantin in fiyatı 7.5 TL idi o dönem çalıştığım gece klübünde. 100 e 1000 kar vardı.

Güvenlik ve personel gideri fazlaydı. İyi planlama yapılır ve işinin başında kendin durursan zengin olmamak işten bile değil.

Katılıyorum. Ondan dolayı yeme içme sektörüne girmek istiyorum. Ayrıca yeme içmeyi de seven insanlarız eşimle. Instagramda @mutfaktaburcuvar eşimin sayfası neler yaptığımızı görebilirsiniz. Eşimin hamur işleri efsanedir. Ben de bir Çukurovalı olarak et işlerinde iyiyim. Ondan yeme içme işinde hiç yabancılık çekmem. Abd de bikaç kişi ile irtibatlıyım sağolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar. Ben de onlardan destekle kafamda plan yapıyorum. Gitmeden de burada bikaç kurs almak istiyorum MSA da. Bakalım ne olacak göreceğiz.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 bende anneme restoran açacam

• Ykf diye coin cıkaralım, parayı basarız.. Her sene Nisan mayıs aylarında pump yapar. 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu arada 8 mayıs a kadar uğramayacaktım ama dayanamadım... muhabbetler efsane olmaya başladı... ondan yeminimi bozdum uleynnn... dediler ki kral öldü hayır kral geri döndü... 🤣🤣

@denizci10 neyseki geri döndün kral 😁 Çıkınca mı yazacaktın bide olmaz yanlış 😁

Sağolasın. Yok ya çok ümitlenip çıkmayınca yıkılmak istemiyorum. Ondan bırakmıştım. Halen aynı şeyi düşünüyorum sanki burada geçirdiğim her an beni gökdelenin tepesine çıkarıyor gibi. Çıkmayınca da en tepeden düşerim gibi geliyor. Ondan ne kadar az zaman geçirirsem o kadar az hasar alırım diye düşünerek uzaklaşmıştım. Ama yapamadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |