Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zelene evet özellikle o sonuç ekranında kazandığını görme anı... O heyecanı şaşkınlığı yaşamak binlerce kez o anı hayal etmişken gerçeğini yaşamak

• LOS ANGELES

Los Angeles (İspanyolca: Los Ángeles "Melekler"), City of Los Angeles ("Los Angeles Şehri") veya kısaca L.A., Amerika Birleşik Devletleri'nın Kaliforniya eyaletinin en kalabalık ve ABD'nin New York'tan sonra ikinci en kalabalık şehri. Los Angeles'ın nüfusu 2010 itibarıyla 3.792.621 kişidir. Şehir sınırlarına göre yüzölçümü 1.215 km² olup Büyük Okyanus'un doğu kıyısında, güney Kaliforniya'da konumlanmıştır.

Şehir daha büyük olan 12.828.837 kişi nüfuslu Los Angeles-Long Beach-Santa Ana metropoliten istatistiksel bölgesinin ve 18 milyon kişiyi aşan nüfusa sahip Büyük Los Angeles Bölgesi'nin merkezinde yer alır. Böylece Los Angeles ABD'de ikinci büyük metropoliten bölgede ve tüm dünyanın en büyük metropoliten bölgelerinden birinde bulunur.

Los Angeles, Kaliforniya eyaletinin Los Angeles County'sinin merkezidir. Bu county ABD kontluklarının en kalabalık ve en yüksek etnik çeşitliliğe sahip olanıdır.

GÜVENLİK

Filmlerde ne kadar tehlikeli bir yer olarak gözükse de Los Angeles güvenli bir şehirdir. Los Angeles'ı oluşturan şehirlerden suç oranı en yüksek olan Compton'dır ve turistler genellikle buradan uzak durur. Turistik yerler olan Santa Monica, Venice Beach, Beverly Hills ve Hollywood güvenli yerlerdir.

KÜLTÜR

Los Angeles ABD'nin en dinamik metropollerindendir. Hollywood sinema film endüstrisine, Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yapar. ABD'nin en eski film ve sinema okulu bu şehirdedir. Medya ve ilgi çeşitliliği nedeniyle spor ve kültürel aktivitelerde iç içedir. New York'tan sonraki ikinci büyük VHF medya marketine sahiptir. Artistler, yazarlar, ve yapımcılar ya da ünlü sanatçıların en fazla bu şehirde bulunması nedeniyle "Kreatif Başkent" olarak da adlandırılır.

• ⭐⭐⭐

Mesela gece rüyalarımda gitmeye başladım yine 🙈 zaman yaklaştıkça bilinç altıma hükmedemiyorum 🙈

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hayat zor ve hızlı akıp gidiyor ellerimizden.. Geç anladım.. ama artık sadece hayallerim için yaşayacağım.. Bencil insanların egosunu tatmin etmekten sıkıldım. 🗽

Şu yazıdaki "akıp" kelimesindeki "ı" yı okumamışım ilk başta. Nasıl bir bilinçaltı bıraktılarsa bizde artık otomatik olarak siyaset görüyorum her yerde 😂

• Özellikle dikkat edeceğim artık sende benim bilinç altıma yerleştirdin 😂

• ⭐⭐

Çok az kaldı sonuçların açıklanmasına. Bakalım foseptik çukuru Orta Doğu'dan kurtuluş biletini alan şanslıların arasına girebilecek miyiz bu sene.

Geçen senenin talihlilerine de üzülüyorum bir yandan. Adamlar oh kurtulduk diye sevinçle yerleşme planları yaparken corona girdi araya işlemler durdu..

• Arkadaşlar; geçen sene ki talihliler de durum nedir? Gidebildiler mi? Gidebilecekler mi?

• @Chromium sorma abi ya işin kötü kısmı bu sene sana bana çıksa adam akıllı sevinemicez bile ya aynısı bizimde başımıza gelirse diye valla dua ediyorum her foruma girişimde umarım vize görüşmeleri tekrar açılır 2021liler için diye 😕

• Kazanacağız ve pandemi bitecek bu sene biz gideceğiz 😂 Vallaha yeşil vadiyi kaptırmayalım tellioğullarına 🗽😂😂😂

• yok mu tekrar cikmasi daha dusuk cn ile 😎

• Dv2022 bana çıksa da çıkmasa da ,sonuç ekranın gördüğümde ya sevinirim ya da üzülülürüm fakat sonucu öğrendikten 1 saat sonra ne yapacağımı iki durumda da bilemiyorum 😃

• @furkann, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Dv2022 bana çıksa da çıkmasa da ,sonuç ekranın gördüğümde ya sevinirim ya da üzülülürüm fakat sonucu öğrendikten 1 saat sonra ne yapacağımı iki durumda da bilemiyorum 😃

Community College düşünmüyormusun pampa ?😀

• Green cardımı almaya hazırım!

• ⭐⭐⭐⭐

biz burdayıkkk

• @Emtee Eğitim adına bir şey düşünmüyorum,kısmetse Green Card 😃

• 2020 talihsizi olarak yerimi aldim burada.Herkese bol sans

• KADİR GECESİ Bu yıl 8 Mayıs’a denk geliyor.. Bu işaret olmalı çok dua edelim. 🙏🏻 İhtiyacı olan herkes mutlu sona ulaşır inşAllah 🙏🏻🗽

• 12 Nisan 1861
    Amerikan İç Savaşı,
    Güney Carolina'da patlak verdi.Savaş sonunda toplam 620 bin kişi öldü.Savaşın sonucu olarak Güney eyaletlerde kölelik kaldırıldı.Savaşın sonlarına doğru Abraham Lincoln suikast sonucu öldürüldü.

• Bugün Şafak 26 Eskişehire Selam olsunn....

• ⭐⭐⭐⭐

@loups, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

den b

Anlaşma derken, referans babında söylendi o. Elif hanım güven veren ve doğru bilgilerle yönlendiren, güvenilir bir danışman. Sizin bu danışmanlığı kullanacak konunuz nedir. Hangi konuda bu danışmanlıkla hareket etmek istiyorsunuz?
    Eğer GC başvurusu konusundaysa hiç gerek yok. Lösev e 50 TL bağışlarsan forum yapar başvuruyu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |