Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Trambın yapmadıhını bu adam yapcak demiştim Linç etmişlerdi alın sonuc ortada

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

olagandisi bir surecteyiz hala, o nedenle bu surecte alinan veya henuz alinmayan kararlari ornek gostererek bir sonuca varamayiz diye dusunuyorum.

Sonucta son 1.5 yildir pandemiyi yasamamis olsaydik bu yasananlarin cogu yasanmamis olacakti.

• şafak 27 Gaziantep'e selam olsun

• @crazycells cok dogru yazmısın cok extreme bır durumdayız illaki bu kotu gıdısat sonuclanacak ve hersey eskıye dönecektir

• Elçiliğin vaka sayısının azalmasından ziyade aşılamanın artmasını beklediğini düşünüyorum.

• Valla kac gundur bakiyorum tabloya yapilan asilama asagi yukari rakam ayni, anlamadim asimi yok varda asilama mi yapilmiyor..
    Salak sacma bir sistem ...

• @furkann Cinliler bu Sinovac asisina yerlestirdikleri nano tech chiplerle asi olanlari ileride casus gibi kullanabilme imkanini elde etmis olabilirler. 😁

Isin asli, Cin asisina tum dunyada guven yok. Turkiye'den baska yaptiran da sadece birkac ulke. Cin de bile uygulanmadigina dair haberler var. Bunun bir etkisi olabilir.

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben de bundan birkac defa bahsetmistim. Bazi konularda cok umut baglamayin Biden yonetimine diye yazmistim.

• IMG_20210411_200859.jpg

Ramazanda tam kapanma konuşuluyor ki büyük ihtimal olacak bu konsolosluğun açılış ve işleyiş sürecini hızlandıracaktır dilerim talihliler için olumlu şeyler olur

• Çoğu gitti azı kaldı. Düşük case number ile bir aksilik olmadan vizemi alıp istifamı vereceğim günü hayal ediyorum. Uçaktan indiğimde yaşayacağım şoku, eee şimdi ne b*k yiyeceğiz diye eşimle bakışmayı istiyorum. 😂 Ve en önemlisi de kimsenin yargılarını tabularını düşünmeye gerek duymadan sıfırdan yeni bir hayat inşa etmek istiyorum. Ben özgür olmak istiyorum, nefes almak, birey olmak.

• @MySea Siz US'de aşı oldunuz mu?Nasıl orada işleyiş?

• Danışmanlık firması Turquoise horizon ile anlaşma yapıldığını söylemişti @crazycells . Bu anlaşma devam ediyormu acaba. Geçmiş yıllarda bu firma ile başvuru yapanlar oldumu? (Bu konu ile ilgili başlık var ancak 1 senedir pasif durumda o yüzden buraya yazdım)

• Hayat zor ve hızlı akıp gidiyor ellerimizden.. Geç anladım.. ama artık sadece hayallerim için yaşayacağım.. Bencil insanların egosunu tatmin etmekten sıkıldım. 🗽

• @furkann Hayir olmadim. Su an icin dusunmuyorum. Mecbur birakirlarsa, belki o zaman olurum.

• @kprelif öyle güzel bir post ki içimde ne varsa cümlelerde onu gördüm. İstifa kısmından tut da havaalanındaki telaşa, tedirginliğe, eşimle ne yapacağız bakışı ile birbirimize vermeye çalışacağımız özgüven ve güce, yeni hayat kurma hayalimize kadar hepsini gördüm.. 🙂 🙂 Allah herkese gönlündekini versin. umarım gerçekten ruhen hak eden herkese çıkar 🙂 🙂

• ⭐⭐

@kprelif ahh ahh cümle cümle özetlemişsin çok hayalperest bir insanım olası bütün senaryolarla durumlarla ilgili tepkilerim ve fikirlerim var kafamda defalarca gördüm ama en çok o PC ekranından sonra birbirimize bakışımızı hayal ediyorum o şaşkınlık hepimize nasip olsun ve tabi sorunsuz gidebilmeyi

• eu için en düşük kura sıralaması( Case Number ) olarak forum rekoru kaç acaba? herhalde gereksiz bilgi ama merak...

• @GrayCollarDude benim gördüğüm kadarıyla 100 küsürlerde. Kazananların tabloları var ordan gördüm. İlk 100e giren görmedim (belki vardır gözümden kaçmıştır) ama ilk 200e girenler var.

• @kprelif Şu odada yaşadığım durumu en güzel özetleyen post budur.

Duygulara tercüman.

• @istanbuladami hepimizde aynı hevesler, aynı tedirginlikler ve aynı hayal

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |