Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ülkedeki en Amerikan şeylerden birisi belki de bu forum 😂 Community sağlam ve bu ortamda olmak keyifli

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey bence de... ama şu var hafızamı kaybetsem bu sözü unutmam merak etme 🙂 şu da var gc ile gidersem yanıma alacağıma söz verdiğim 5 kişi var. hepsine sonsuz güvenirim yıllardır. inşallah bir an önce oraya giderim ve önce sizlere sonra da onlara karşı sözlerimi tutmak nasip olur. kimsem olmadığı için nasreddin hoca misali bana damdan düşen biri lazım deyip insanlar benim yaşadıklarımı yaşamaması adına elimden geleni yapmak istiyorum.

Liste yaptın mı 😎 5 kişiyle sınır koymasan mı acaba 🙃🙃

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey orlando yaşlı memleketi gençliğini bitirme oralarda gel cıvıl cıvıl Tampa'ya 😃

Düşünüyorum ya onu, Tampa tam genç şehriymiş düşünmüyorum değil 😄😄😄

über/lyft işleri iyi mi orada? 🤔

• @GrayCollarDude tampayı diyorsanız okan serbes videosundan hatırladığım bir şeyi söyleyeyim. 7 kişilik lüks sınıf araba ile normal günde 300-400 dolar yapıyormuş bir adam

• ⭐⭐⭐⭐

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@katafalk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@katafalk o nasıl imzadır reis ya gece gece bütün umutlarımı aldın götürdün 🙂 İnşallah bu sene sana çıkar da bu son olur ben seni tutuyorum 🙂

15-20 defa başvurup çıkmayan da var hocam, bir umuttur insanı yaşatan 🙂

nedense bende böyle olacağım gibime geliyor. hayatta çekilişten hiçbir şey çıkmamış birisi olarak bu endişeyi taşıyorum. inşallah tüm şansımı bu çekilişte kullanırım tek seferde.

Öyle demeyin ya, sadece sabredelim 33 gün kaldı, ilk başvuruda kazanıp gidemeyen, sonra tekrar başvurup tekrar kazanıp öyle giden youtuber bile var hahaha

haklısınız ama kader, şans vardır ya bi insanda. her işi rast gider ne isterse olur hiçbir şey için çok uğraşmaz ben onlardan değilim maalesef. her yapmak istediğim şey için tırnaklarımla kazımam lazım, didinmem lazım, uğraşmam lazım, emek vermem, para harcamam, zaman harcamam lazım. bu da sana çıktı gibi bi durumum yok maalesef benim hayatımda. verdiğim örnekte birisine geçen sene çıktı mesela ondan bana çıkma ihtimali yok gibime geliyor. kendimi de bu duruma alıştırmaya çalışıyorum. şu da var tabi hayatta neyi çok istesem o iş olmuyor maalesef. bu da sanki yazılı bir kural gibi her zaman karşıma çıkıyor. sizce bu durumları göz önüne aldığınızda bana çıkma ihtimali nedir?

Daha ilk başvurunuz sanırım, görürüz 33 gün sonra belki siz ilk başvurunuzda kazanırsınız 🙂

evet ilk başvurum. inşallah hocam.

• İlk başvuruda kazananlardan olaaaacazzz (İnşAllah 🤲🏻) 🙂🇺🇸

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 36 daha bir şey değil abi gençsiniz ama içinde bulunduğumuz şartlar bizi yorgun hissettiriyor maalesef...
    İnşallah bu sene gidelim de yenileniriz, hissettiğimiz yaşa da olumlu etkisi olur 😃

eyvallah sağolasın. açıkçası ruh yaşım 70 gibiyim. yorgun bitkin hissediyorum. umudum oraya gidince yenilenmek. sanki yeniden doğacakmışım gibi hissediyorum.

• @GrayCollarDude, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey orlando yaşlı memleketi gençliğini bitirme oralarda gel cıvıl cıvıl Tampa'ya 😃

Düşünüyorum ya onu, Tampa tam genç şehriymiş düşünmüyorum değil 😄😄😄

über/lyft işleri iyi mi orada? 🤔

Tampanın nüfusu daha fazla yani daha iyidir daha çok iş çıkabilir sanırsam

• ⭐⭐⭐⭐

@Emtee sınır yok tabi... sadece şu an onlara sözüm var... hele bi gidelim orada görüşeceğiz inşallah.

• Bu sohbetlerin uzerine birden bire kendimi gulerken buldum aklima sey geldi sener sen dolduruyor kamyona kasadakiler iner inmez sunu bunu yapariz diolar ya o sahne canlandi gozumde 🙂 kimse yanlis anlamasin kotu amacli degil sadece stresin bizleri soktugu duruma istinaden bir anlik tebessum iste 🙂

• Bir şey soracağım ama 2022 talihlisi damgası yemekten korkuyorum.

Ailemden birisi amerikaya kaçak gitmişse ve bana green card çıkarsa bir sıkıntı olur mu acaba

• Yasaklı

@gokhanbagatur

Hahahaha 🤣🤣🤣
    O kesin @denizci10 🤪

• Yasaklı

@Bekoray

Evet talihli olarak önce kutluyoruz 🤣
    Cevap olarakta bence hiç bi cacık olmaz. Baban katil bile olsa seni etkilemez. Sen bir bireysin.

• Valla kafa dengi arkadaslari ekliyorum ilerde whatsap felan uzerinden de iletisim kurariz😉

• Yasaklı

@gokhanbagatur

Ben köpek sahnesine hastayım. Havlaya havlaya çadırın üstünde dolanıyorya 🤣

• @Ping-PONG sabah oluyo ya ben munih e sen nereye bilo ben berline felan oralara cok iyi😅😅

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur vallahi haklısın. benim de şimdi gözümün önüne geldi. 🙂

• Yasaklı

@gokhanbagatur

Ulan ya 🤣
    Ama şeyi kesin yapıcam. Bak özelden atıyorum sana ama yalnız dinle, kulaklığı takıp. Bununla bir Miami videosu çekicem. 🤣

@denizci10 sanada atıyorum.

Kulaklıkla açmayı unutmayın ama🤣

• @Ping-PONG unutmadan evlilik ne kadar guzelse bekarlikda bi o kadar guzedir😅

• GC cikinca temsili😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |