Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Elchina, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba,
    Süreçle ilgili mülakat tarihini dvprogramstate adresinden öğreneceğiz diye biliyorum doğru mudur? Mail ile sadece tarih bilgisi girilmiştir şeklinde bilgi verilecek sanırım. Peki mülakat tarihi ile ilgili olarak henüz bir tarih bilgisi tarafıma iletilmedi. Benim ekstra birşey yapmam gerekiyor mu? Nasıl bir yol izlemeliyim? Şimdiden cevap için teşekkür ederim.

Dosya Numarasi: 2021EU9XX
    DS-260 Gonderimi: 09.10.2020
    KCC Evrak Istegi:15.10.2020
    KCC Evrak Onayi:05.01.2021
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:
    Pasaport Teslimi:
    ABD ye ilk giriş:

Azerbaycan vatandaşları için mülakata davet gelmeye başladı, 800-lerde olan bir arkadaş söyledi. Türkiye vatandaşları için konsolosluk açılmadığı için davet de yok biliyorum.

• aklıma geldiniz arkadaşlar, selam vereyim dedim 😃

• Selamlar mart bitiyor ama hala somut bir şey yok ben endişelenmeye başladım sizce gelişmeler olacak mı?

• @USA, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aklıma geldiniz arkadaşlar, selam vereyim dedim 😃

Aleykum selam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uselessman bir gelişme olmaması ihtimali yok. yeter ki destek vermeye devam edin. çünkü top artık ankara'da, onlar istediği zaman mülakatlar yapılacak. bu yüzden destek olmaya devam edin..

• Herkeze merhaba,
    Benide telegram grubuna dahil ederseniz sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Tabikide👍🏽

• @gucarslan selam, bu twitter hesabini takip ediyorum fakat DV ulkelerinin konsolosluk durumlarini paylasiyor sanirim sadece. Ben su an Kanada’da oldugum ve Montreal konsoloslugunda mulakata girecegim icin burayla ilgili bir guncelleme goremiyorum. Konuyla ilgili KCC’ye mi, konsolosluga mi mail atmam lazim sizce? Siz Ankara Konsoloslugu’na mi mail atiyorsunuz guncel durumu sormak icin?

• Merhaba, green card başvurusu yaptığımızda çocuğumuz yoktu, şimdi 10 aylık bir oğlumuz var. Onun ds260 formunu doldurduk, pasaport çıkarttık, eşimle benim 10 yıllık vizem var fakat oğlumuzun vizesi yok. Ona ayrıca vize başvurusu mu yapmamız gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay merhaba. yaptığımız çalışmalar dünyadaki bütün konsoloslukları kapsıyor. yani montreal'deki konsolosluk eğer vize görüşmesi duyurusu yaparsa direkt olarak biz de görecek ve yayınlayacağız. eğer yayınlamadıysak henüz mülakat talebi geçmediler demektir.

görüdğüm kadarıyla henüz evrak onayınız yok. bu yüzden ilk olarka KCC'ye evrak onayınızı soran mailler atın. evrak onayı alamadığınızda zaten mülakatınız planlanamayacaktır. bir yandan da montreal'deki elçiliğe mailler atıp mülakatların ne zaman planlandığını sorun ki o konu hakkında da bilgi alma şansınız olsun. tahminim çok kısa sürede cevap alacaksınız.

bol şans.

• @gucarslan evrak onayimi yaklasik 20 25 mailden sonra gecen hafta aldim. Imzama eklemeyi unutmusum. Sira elciligi taciz etmeye geldi o zaman. Cok tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay şimdiden bol şans. cevap alırsanız lütfen aşağıdaki başlıkta bilgi vermeyi unutmayın;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/5499

• ⭐⭐

@Ömer-Faruk-Acar Kastettiğiniz şey turist vizesi ise green card vizesi için buna gerek yok. Sıranız geldiğinde tüm aile bireylerine göçmen vizesi verilecek ve turist vizeleriniz iptal olacak.

Bu arada sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1616051042969

Bol şans

• Kcc den evrak isteme mailini hala almadık , 23bin lerde sıralamamız, normal midir ?

• @gucarslan tabi ki. Hepimize bol sans.

• merhaba pasaport surem bittiği icin kccye evrak degisikligi talebi icin yazmistim. Simdi degisiklik yapabilirsiniz maili geldi. Hangi siteden degisiklik yapabilirim degisiklik yaptıktan sonra dosyayı kapatıp tekrar evrak göndermem gerekiyor mu ?

• ⭐⭐

@mehmetalinalbantoglu
    Ds260 formunuz açılmış. Aynı siteden formu güncelleyip tekrar submit edebilirsiniz. Sondaki barkodlu sayfa değişiyor mu emin değilim, her ihtimale karşı saklayın.
    Ardından tekrar evrak talebi beklemeden tüm evrakları tekrar gönderin. Eski pasaportu _old yenisi _new olarak adlandırabilirsiniz. Ayrıca bir dosyaya da pasaport değiştirme nedeninizi yazıp _PassportChangeReason.pdf gibi kaydedip evraklara ekleyin.

• @goblis Sondaki barkodlu sayfa derken öyle bı sey göremedim nedir tam olarak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |