Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dünkü gün başvuracaktım, Karabağ - Şuşa'nın geri dönüşünü kutlamamız öylesine duygu dolu ve tüm güne yayılmıştı ki, Green Card;ı unuttum resmen 😇❣
    (bi tebriğinizi alırım)
    Bugun sabah tamamladım ama çok şükür. Formu açtığımdaki o kalp atışlarımın beynimde yankılanması bu sene de hiç eksik olmadı çok şükür 😊
    2021-2022 bizim yilimiz olsun, kalpten isteyen herkes kazansın dilerim. 🙏🙂

• @SaulBadman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, benim bir sorum var. Şuan pasaportum geçerli ama 3 ay sonra süresi doluyor. Bu pasaportun numarası ile başvuru yapmamda bir sakınca var mı? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

merhaba, evet, onemli olan basvuru sirasinda gerecli olan bir pasaporta sahip olmaniz. Yenilediginiz zaman bu pasaportunuzu saklayin, kaybetmeyin yine de derim. Bol sans.

• @monsieur emin miyiz oyle mi, buyuk harfler konusunda ?? bir an tereddut ettim, ben de formu buyuk harflerle doldurdum cunku.. 🤔 @crazycells tarafinizdan da teyit isterim mumkunse 🙏

• Öncelikle herkese merhaba DV2022 başvurusunu yaparken [email protected] adresimi arıcı@gmail.com diye yazmışım acaba elenirmiyim yoksa ileride bunu düzeltme şansım varmı çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar son güne kaldı. Acil birşey soracaktım. Kızım 12 oğlum 22 yasında. Cocuk sayısını 2 yazsım. Oğlum 21 dwn bıyukmoldugu için formu dolduracakmıyım ona da. Sadece cpcuk sayısını 2 belşrtmem yeterli mi ⭐⭐⭐⭐⭐

• Ekran başındayım da gören varsa yazabilir mi!? Oğlum 22.oşdugu için formda cocuk sayısını 2 olarak belirtmem yeterli ni? Onu 2. Sayyfadaki formda vilgilerini girmeyecegççim degil mi? Reaim falan

• ⭐⭐⭐⭐

@uysalkedi 1 yazacaksınız sadece 21 yaş altı çocukların bilgisini girmelisiniz ayrıca abd vatandaşı veya green cardı olanları yazmayacaksınız.

• Merhaba resim konusunda yardımcı olabilecek biri var Mıdır acaba ?

• @uysalkedi 21 yasin uzerindeki cocuklar belirtilmeyip sizin forma da eklenmiyor, basvurusunu da bireysel olarak yapabiliyor diye biliyorum. bol sans ✌

• @Rhonster ben de oyle biliyorum ama kafam karıstı sanki cocukların sayısını doğru yazıp 21 yasın uzerındekini forma ilave etmeyecegiz gibi geldi. Tesekkurler.

• @Merika tesekkürler. BİR AN TEREDDÜT ETTİM. SAYI YAZILACAK AMA 2. SAYFADAKI FORMA EKLENMİYECEK ZANNETRİM. SAYIYI 1 GİRİYORUM O ZAMAN.

• @uysalkedi Rica ederim, aynen. 21 yas alti tum cocuklarin sayisi olarak 👍

• Nihayet 3 günlük bir mücadele sonunda girişi biraz önce yapabildik.Ev bilgisayarından denedik olmadı hep error verdi. En sonunda cep telefonundan ev interneti olmadan telefonun internetiyle girdik. Cok ilginctir ki buyuk harfle ve Türkçe karekter kullanmamama ragmen otomatik küçük harfe dönüyordu. Sonunda buyuk harfle yazıp gönderebildim. Şimdi oglumun girişini yaptık. Herkese hayırlı olsun arkadaşlar. Resim içinde su siteyi öneririm. Cok iyi. fotografta soluk rengi harıka bir şekilde düzeltiyor ve istediğiniz ölçülerde yapıyor. "Enhance.pho.to" cep telefonundaki resminizin kötü taraflarını size söylüyor ve buradan düzeltebiliyorsunuz.

• @AYHAN39 col emin olmamakla beraber eleneceginizi sanmam. Alttarafta 2. Bir e mail kısmı da vardı. Oraya baska bir adres girdiniz mi? Girdiyseniz belki oraya da gönderirler. Ya da bb girdiğiniz adla tabi başka biri kullanmıyorsa yeni bir e mail adresi de alabilirsiniz. Farklı bir yorumu olan buraya yazacaktır.

• Merhaba saat kaça kadar basvuru yapabiliriz bugün son gün sanirim

• @Merika, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@monsieur emin miyiz oyle mi, buyuk harfler konusunda ?? bir an tereddut ettim, ben de formu buyuk harflerle doldurdum cunku.. 🤔 @crazycells tarafinizdan da teyit isterim mumkunse 🙏

ben kendim de büyük harflerle doldurdum tüm formu. bunu sıkıntı yapacaklarını sanmam, öyle olsa en başta belirtirlerdi. büyük harflerle doldurmak sıkıntı değil diye biliyorum.

• @serra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba saat kaça kadar basvuru yapabiliriz bugün son gün sanirim

saat 20:00 olması lazım fakat tam emin değilim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Merika, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@monsieur emin miyiz oyle mi, buyuk harfler konusunda ?? bir an tereddut ettim, ben de formu buyuk harflerle doldurdum cunku.. 🤔 @crazycells tarafinizdan da teyit isterim mumkunse 🙏

buyuk/kucuk harf farketmez, ingilizce karakterler kullandiginiz surece sorun yok. Zaten ingilizce karakter olmasaydi form hata verirdi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYHAN39, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Öncelikle herkese merhaba DV2022 başvurusunu yaparken [email protected] adresimi arıcı@gmail.com diye yazmışım acaba elenirmiyim yoksa ileride bunu düzeltme şansım varmı çok teşekkür ederim.

evet, sonradan degistirebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

173

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |