Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, fotoğrafta arka planı parlaklığını gölge vb kalmayacak şekilde düzenlemek problem oluşturur mu ?

• @Birkan-Öztürk Belli olmayacak şekilde sorun olmaz

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@serpico34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

MERHABA, GC başvurusu Part-2 kısmını doldurduktan sonra sayfa hata verdi. Google Chrome kullandım. Sanırım tekrar başvuru yapma gerekecek.
    Sorun tarayıcı kaynaklı olabilir mi? Bilgisi olan varsa yönlendirebilir mi?

Son sayfayı görmeden tekrar deneyebilirsin. Formu doldurmada biraz fazla zaman geçirince de hata veriyor. Kapatıp baştan başlamak lazım. @serpico34 . Crome dan yapabilirsin yine.

• Ikinci senemde buradan hepinize tekrar merhaba arkadaslar! 😊✌
    Ilk senenin husranindan (ki suclayacak bir suru sebep aradim) ve bu senenin yogunlugundan kaynakli son gunlere kadar bakamadim buralara, fotografi da yeni cektirebildim, hem de gecen seneki donuk bakislardan farkli olarak bu sene gercek halimle USA e gulumseyerek 🤗
    Gecen sene imac tool u acmadigi icin idphotoforyou'da hallettigim boyutlarini, bu sene kendisi her sene gc basvurusu yapan fotografci kiza havale ettim. Umarim bir cekememezlik yapmamistir.:)🤞
    Simdi kaldi basvurmak ! Bu sene heyecan yapmayacagim diye kendime soz verdim bakalim. 🙌
    Tekrar hos bulduk! ✌😇

• bende 3. başvurumu yaptım hayırlısıyla 🙂 arkadaş 3. senenin tecrübesiyle fotolardaki yok arka plan yansıması yok şu yok bu eksiklere çok fazla bakmadan 600 e 600 ayarladım ve ekledim fotoyu..bariz hatalar olmadığı sürece takmayın bu foto olayını fazla ..emin olun elenme sebebi değil ve elenirseniz de fotoya bağlamayın derim 😃

• @crazycells Merhaba arka plandan kurtulup mu başvurulmalı yoksa arka plandan kurtulduktan sonra beyaz fon ekleyip mi başvurulmalı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serpico34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

MERHABA, GC başvurusu Part-2 kısmını doldurduktan sonra sayfa hata verdi. Google Chrome kullandım. Sanırım tekrar başvuru yapma gerekecek.
    Sorun tarayıcı kaynaklı olabilir mi? Bilgisi olan varsa yönlendirebilir mi?

incognito mode'da kullanin tarayiciyi, ozellikle de 2 veya daha cok cocugunuz varsa...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Birkan-Öztürk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells Merhaba arka plandan kurtulup mu başvurulmalı yoksa arka plandan kurtulduktan sonra beyaz fon ekleyip mi başvurulmalı?

ikisi de olur, zaten kesip bos birakirsaniz cogunlukla image editing programlar jpeg'e donustururken beyazlastiriyor arkayi...

• @Mylife DV2014 den beri umut hiç sönmemiş inşallah bu sene bizim yılımız olur.

• ⭐⭐⭐

Ben ilk başvurumda yani geçen sene fotoğrafçıya güvendim ve biraz alelacele yaptık başvuruyu. Pasaportumuz yoktu. Son başvuru gününe 2 gün kala geldi vs... Forumu başvurudan sonra bulmuştum ve çok kıymetli bilgiler öğrenmiş bekleme odasında beklemiş gün saymıştım. Hayallerimize ortak olmuştuk dostlarla.
    Kaybedince dünya çöktü başıma çünkü ilk başvuruda çıkacağına çok inanıyordum.
    Neyse olmadı. Biraz yıkıldık ama yine kalktık ayağa çünkü sonuna kadar diye söz verdik kendimize.
    Bu sene fotoğrafı kontrol ederken geçen seneki fotoğrafa bir bakayım dedim bakmaz olaydım. Kontrollerden geçemedi 😒 Boşuna beklemişim ama beklerken günüm güzelleşti kötü olaylar olduğunda bile iyi bir yön buldum. Hayırlısı bu sene tüm forum ailem sayesinde doğru yaptık herşeyi artık gerisi nasip 🙏 Hayırlısı olanı yaşamamız dileğiyle 🙏

• Sayın Biden başkanlığı şerefine bu yıl 500bin kişiye green card vereceğini açıklasa keşke

🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Cübbeli Ahmetin Hint versiyonunu buldum. Çok güzel anlatıyor ama adam. Allah için konuşuyor.

• öncelikle herkese merhaba ve bol şanslar aranıza yeni katıldım.2 gün önce başvurumu yaptım ve sorum olacak;
    Başvuru sayfasında telefon numaramı yazarken +900545......... olarak yazdım. +90 dan sonra tekrar 0 yazmama gerek yokmuş ama ben yazdım bu başvurumu olumsuz etkiler mi? çok merak ediyorum.

• hayırlısı olsun hepimize 🌹

• iyi aksamlar.
    fotografi bilinen fotograf studyolarindan birine cektirdim, basvuruda kabul edilmiyor 😅 neyse bu vesileyle photoshop ogrenecegiz bir de.
    herkese bol bol sans dilerim ✌

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller ooo süper hayırlı olsun @bidünya @ibrahimasar @Rhonster ve diğer dostlara da

@haymatlos_ hadi inşallah olacak olacak olacak 🙏 @bidünya @ayvalik10 @ibrahimasar @Rhonster @clourpoint 🎉🎉🎉

@Oktay-İbiş boss sen olmadan tabiki de olmaz ekip 🙏 Artık dön aramıza 👍

• ⭐⭐⭐

@levelo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

öncelikle herkese merhaba ve bol şanslar aranıza yeni katıldım.2 gün önce başvurumu yaptım ve sorum olacak;
    Başvuru sayfasında telefon numaramı yazarken +900545......... olarak yazdım. +90 dan sonra tekrar 0 yazmama gerek yokmuş ama ben yazdım bu başvurumu olumsuz etkiler mi? çok merak ediyorum.

Gönlünü ferah tut. Emin olmamakla beraber kurayı engelleyeceğini hiç düşünmüyorum 😊

• @hadi-BE
    Umarım dediğin gibi etkilemez 🙂

• @crazycells hocam resmi sitede fotograf üzerinde veya arkaplanda kesinlikle oynama yapılmayacagı yazıyor remove.bg gibi siteler sorun olamazmı kafamda soru işareti kalmasın istiyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |