Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hepimize geçmiş olsun trump kazanacak diye cok ümitliydim dolar uçuşa geçicek gibi sıkı tutunun

• Bi Biden kazansa içimin suları ereyecek.. 4 sene oh diyeceğim GreenCard gene aynı kalacak diye rahat rahat Lise den mezun olup başvurumu bile yapabilirim bu süreçte sanırım ben başvurumu 2023-2024 de yapabileceğim en geç 😞 Keşke zamanında Lise'ye asılsaydım

• ⭐⭐⭐⭐

@kaanvercetti, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

hepimize geçmiş olsun trump kazanacak diye cok ümitliydim dolar uçuşa geçicek gibi sıkı tutunun

Trump kazanırsa da dolar uçuşa geçeceği için mesele yok 🙂 Tüm para birimlerinden bağımsız olarak TL, kötü yönetilen ekonomi sayesinde son 6-8 ayda %50 değer kaybetti zaten. Malının fiyatını artıramayan, işçisinin maaşını düşüremeyen parababaları bu krizi de fırsata çevirdi ve fırsattan istifade kerize giydirdiler bu yükü.. Son zamla 300 doların biraz üzerindeki asgari ücret eridi gitti iyice. Yer temizleyen Nepallilerin maaşı 350 dolardı da üzülüp 150-200 dolar pirim, mesai yazıyordum çocuklara. Bizim ülkemizdeki asgari ücret o seviyenin bile altında. 1990 lara geri dönüldü. Paranın telaffuzu büyük değeri küçük yine. Elarabasıyla para taşıyacağımız günler yakındır.

• Florida icin asgari saat ucretinin arttirilmasi da oylandi ve kabul edildi. 2026'da $15 olacak.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

Florida icin asgari saat ucretinin arttirilmasi da oylandi ve kabul edildi. 2026'da $15 olacak.

O zaman Floridaya mı gitsek @Rhonster ?

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar tabi ki her zaman sonuna kadar Tampa'ya beklerim 😃

• Bidenin kazanmasini bir ben mi bu kadar icten bekliyorum . Malum trumpin immigrantlara karsi takindigi bu tavirdan ve amerikayi ice kapama politikasindan sonra anca biden cozebiliri bu sorunlari diye dusunuyorum.

• BIDEN ipi göğüslüyor gibi...

• Biden 2-0 dan 3-2 yapıyor ve maçı alıyor mu acaba ? 🙂

• @MySea @ibrahimasar Ekonomiden falan çok anlamam ama önümüzdeki sene minimum wage'nin $10 dolar olması demek ya gerçekten Florida Eyaletinde İş gücü değerli oluyor yada önümüzdeki senelerde Florida da alım gücü düşecek demek değilmidir? Eğer Bu Asgari ücret oranı sadece Florida da bu kadar yükselecek ise bu iş gücünün değerlenmesi demek ben ufaktan bi heyecanlandım 🙂

• @radres88 GreenCard Lottery trump kaldıracak mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@laxasca Ben de çok anlamıyorum, fakat Floridanın ucuz bir yerinde oturup pahalı bir yerinde çalışarak güzel para yapılabilir bu ücretlerle.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar Tampa'ya gel diyom sana dinlemiyon beni 😃

• ⭐⭐⭐⭐

I believe that, God gave America and the world a man like man president.!!!!

biden.jpg

• @vedat-ARSLAN, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

Bidenin kazanmasini bir ben mi bu kadar icten bekliyorum . Malum trumpin immigrantlara karsi takindigi bu tavirdan ve amerikayi ice kapama politikasindan sonra anca biden cozebiliri bu sorunlari diye dusunuyorum.

Biden zaten yanlış hatırlamıyorsam geldiğim ilk gün bu durumu düzelteceğim diye bir şey söylemişti. Ama genel bir cümleydi tabi, kapıları açıyorum demedi. Bu arada biz de Curtis Morrison'un açtığı F2A için YoungVTrump davasına katılmıştık. Acaba Biden'ın kazanması durumunda onun akıbeti ne olacak. 😃 Ön görüsü olan, bilgisi olan birileri olup yazarsa sevinirim.

• @ibrahimasar TL 2008 den beri dolar karşısında -%80 değer kaybetti dolar TL karşısında %589 değer kazandı TL EURO karşısında -%98 değer kaybetti ve hergün daha beter oluyor asgari ücret 276 dolar oldu aslında doların euronun yükseldiği falan yok örnek 2005 yılında 1USD 1.66 Bulgar levasıydı şimdi 1USD 1.67 Leva komedi gibi 😃

• Biden:264
    Trump:214
    🙂

• ⭐⭐

Kesin Biden diyebilirmiyiz ?

• @HockeyUmpire2 bi aksilik olmazsa aldı gibi bişey 🙂

• Biden an itibari ile reiz diyebiliriz 😂😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |