Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Beat-Army @FreeWoRLD bir konuşun yanlış hatırlamıyorsam o da otomotiv sektöründe neden taksici olasın ki elinde bu kadar değerli bir meslek varken. Kaldı ki taksici olmak basit değil.

• 11 başvurumda sonuçları gördüğümde hep bu şarkıyla oynadım. Bu sefer bakalım Rock müzikleri dinleyebilecekmiyim.

• Eşimle 3 ay önce evlendik, kendisi Türkmenistanlı, eski pasaportunu kullandığı için soyismi hala eski, başvururken hangi soyismini kullanmalıyız, dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.

• Seçim başlığı var mı bilmiyorum ama çok konuyu uzatmadan şunu yazayım. Trump ile ilgili çilemiz daha bitmedi arkadaşlar maalesef 😂 Seçimi kazanırsa zaten durum malum sıkıntılar devam edecek ancak kazanamazsa bile muhtemelen seçim sonucunu kabul etmeyecek ve çok değişik günler yaşanacak önümüzdeki ay.

• @this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Seçim başlığı var mı bilmiyorum ama çok konuyu uzatmadan şunu yazayım. Trump ile ilgili çilemiz daha bitmedi arkadaşlar maalesef 😂 Seçimi kazanırsa zaten durum malum sıkıntılar devam edecek ancak kazanamazsa bile muhtemelen seçim sonucunu kabul etmeyecek ve çok değişik günler yaşanacak önümüzdeki ay.

Joe Biden yüksek ihtimalle kazanır seçimleri. Yapılan kamuoyu araştırmaları önde olduğunu gösteriyor. Fakat seçilecek olanlardan hangisi iyi hangisi kötü olur onu bilemeyeceğim.

• @gungorhan Ben sadece Green Card açısından baktım diğer konulara girmiyorum gereksiz tartışmalar çıkıyor. Green Card açısından Biden daha iyi olur göçmenliğe daha pozitif baktığı için. Ancak yazdığım gibi Trump kaybederse seçim sonuçlarını kabul etmeyip mahkemeye taşıyacak çok yüksek ihtimalle sıkıntılı günler bekliyor sanırım bizi.

• @this-time89 İhtimal yüksek bizde de İstanbul belediye başkanlığı seçimlerinde itirazlar yapıldı. Oylar yeniden sayıldı vs.. yani bunlar bana sıradan geliyor artık. 🙂 Kısmet bizim elimiz kolumuz bağlı yapacak birşeyimiz yok. Amerikan vatandaşları ülkelerini yönetecek kişilere oy verir ve dolayısıyla da politikalarını onaylamış olurlar. Bu politikalar bizim GC almamızı engelleyecek olsa bile buna saygı gösteriyorum şahsen. Önemli olan o ülke vatandaşının oy verme hakkını kullanarak ne istediği.

• çoğu ülkede 5 sene çalışınca vatandaşlık veriyor. mesela japonyada 5 sene çalıştıktan sonra vatandaşlık başvrusu yapabiliyorsunuz. ingiltereye ankara anlaşmasına göre vize alıp giderseniz 5 sene sonra yine vatandaşlık başvurusu yapılabilyor. gitmek isteyene alternatif çok araştırmak lazım.

• @Er-Rayn teşekkürler

• Çok şükür sıkıntısız bir şekilde başvurumuzu da yaptık. Confirmation numaramızı da aldık. Artık Mayısa kadar beklemedeyiz. Gönülden isteyerek başvuran tüm forum arkadaşlarıma çıkması dileklerimle herkese iyi şanslar...

• tam başvurum bitti continue diyorum siteye ulaşılamıyor 😃 hadi buyuur

• @EmreGdk formu 5 dakikadan az sürede bitirmeye çalışın ve yeni başvuru sayfasını açmadan tarayıcınızın tüm geçmişini temizlerseniz iyi olur.Good Luck.

• başka tarayıcıdan yapıyorum da şimdi,bu seferde Address Line 1 cannot contain invalid characters. hatası verdi
    Ortayılmazlar Mahallesı Turbe Caddesı böyle yazdıgım halde

• ⭐⭐

@EmreGdk Ortayilmazlar Mahallesi Turbe Caddesi olarak deneyin küçük i yada büyük I şeklinde

• @gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@EmreGdk Ortayilmazlar Mahallesi Turbe Caddesi olarak deneyin küçük i yada büyük I şeklinde

kafam karıştı ya nasıl yazacağımı unuttum heyecandan 😃 çok teşekkürler oldu

• bütün karakterleri büyük harf olarak girebilirsiniz ben öyle yapsım sorun yaşamadım.ORTAYILMAZLAR MAHALLESI TURBE CADDESI gibi

• @hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bütün karakterleri büyük harf olarak girebilirsiniz ben öyle yapsım sorun yaşamadım.ORTAYILMAZLAR MAHALLESI TURBE CADDESI gibi

bu da olurdu evet 😃 ' ı ' yazıyorum sanki eng de küçük ı varmış gibi ya 😃

• heyecandan olsa gerek 🙂 Good Luck.

• @hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

heyecandan olsa gerek 🙂 Good Luck.

kesinliklee

• 10 yıllık pasaport çıkarttım. Bu yıl ilk defa başvuracağım. Merak ettiğim şey. Başvurunun erken veya geç yapılması önemli mi? Acil cevaplarsanız sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |