Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chandler Sakal uzunluğunu göstermek için harika bir fotoğraf seçimi olmuş 🙂

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler Sakal uzunluğunu göstermek için harika bir fotoğraf seçimi olmuş 🙂

😃 hem uzunluk hem model olarak benziyor ama 😃

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler Sakal uzunluğunu göstermek için harika bir fotoğraf seçimi olmuş 🙂

imzanızdaki videoyu izledim koptum 😃

• @Chandler Merhaba , ilk iki başvurumda sakalsız çektirmiştim. Bu yıl sakallı çektirdim. Yalnız şu fotoğraftakinden daha sıktı benim. Kısmet olursa mulakata da bu isis sakalımla girmeyi düşünüyorum 😃

• @Masda hayırlı olsun kral

• @Masda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler Merhaba , ilk iki başvurumda sakalsız çektirmiştim. Bu yıl sakallı çektirdim. Yalnız şu fotoğraftakinden daha sıktı benim. Kısmet olursa mulakata da bu isis sakalımla girmeyi düşünüyorum 😃

Hayırlı olsun, ben de sakallı çektirip totem yapayım belki kazanırım. 😃

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Masda hayırlı olsun kral

estagfirullah, teşekkürler 🙂

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Masda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler Merhaba , ilk iki başvurumda sakalsız çektirmiştim. Bu yıl sakallı çektirdim. Yalnız şu fotoğraftakinden daha sıktı benim. Kısmet olursa mulakata da bu isis sakalımla girmeyi düşünüyorum 😃

Hayırlı olsun, ben de sakallı çektirip totem yapayım belki kazanırım. 😃

Teşekkürler, inşallah kazanırsınız 🙂

• ⭐⭐

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese selam şu an yeşil pasaportum mevcut. Başvuruyu birkaç gün sonra yapacağım. Fakat ilerleyen zamanlarda yeşil pasaportu iptal ettirip 10 yıllık normal pasaport almayı düşünüyorum. Bu durumda çekilişi kazanma durumunda pasaportun farklı olması sorun yaratır mı?

Ayrıca yeşil pasaportu iptal ettirip yerine normal pasaport alma konusunda bilgisi olan var mıdır?

Başvuru tarihinde pasaportunuz geçerliyse bir sıkıntı olmaz. Yalnız bordo pasaport alırken yeşil olanı delerek iptal edecekler. O pasaportu delindikten sonra geri alın mutlaka. Ve sakın kaybetmeyin. Kazanırsanız lazım olacak başvuru yaptığınız pasaport.
    Ben yeşilin süresi bittiğinde bordo almıştım. Bir sıkıntı olmadı. Hatta bordoyu almak yeşilden daha kolay. Siz yeşil pasaportu kendi isteğinizle mi iptal ettiriyorsunuz? O şekilde olsa bile bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yeşil pasaport gayet güzel bir şey, süresi bitene kadar kullanın derim 🙂

• Arkadaşlar Ankara'daki ungan sağlığa yakın zamanda gidip mülakat için muayene olan var mı sağlık raporu için bişey sormak istiyorum yada her konuda kesin ve güncel bilgisi olan birisi

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese selam şu an yeşil pasaportum mevcut. Başvuruyu birkaç gün sonra yapacağım. Fakat ilerleyen zamanlarda yeşil pasaportu iptal ettirip 10 yıllık normal pasaport almayı düşünüyorum. Bu durumda çekilişi kazanma durumunda pasaportun farklı olması sorun yaratır mı?

Ayrıca yeşil pasaportu iptal ettirip yerine normal pasaport alma konusunda bilgisi olan var mıdır?

Başvuru tarihinde pasaportunuz geçerliyse bir sıkıntı olmaz. Yalnız bordo pasaport alırken yeşil olanı delerek iptal edecekler. O pasaportu delindikten sonra geri alın mutlaka. Ve sakın kaybetmeyin. Kazanırsanız lazım olacak başvuru yaptığınız pasaport.
    Ben yeşilin süresi bittiğinde bordo almıştım. Bir sıkıntı olmadı. Hatta bordoyu almak yeşilden daha kolay. Siz yeşil pasaportu kendi isteğinizle mi iptal ettiriyorsunuz? O şekilde olsa bile bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yeşil pasaport gayet güzel bir şey, süresi bitene kadar kullanın derim 🙂

Henüz iptal ettirmedim ama süresi birkaç yıla dolacak sürekli yenilemem gerekeceği için 10 yıllık bordo pasaport almak daha cazip geldi açıkcası. Dediğiniz gibi süresi bitene kadar dursun en azından vizesiz seyehat yapabiliyorum.

• @Masda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

hocam ben de sizin yorumunuzdan önce sakalımı kestirmeyi düşünüyordum fotoğraf çekilmeden önce siz hiç umursamadan sakallı halinizde çekilip kazandığınızı duyunca ben de hiç kestirmeyip fotoğraf çekilmeden önce sakalımı bile hiç düzeltmeyip çektirdim umarım bu totem bende işe yarar 😂

• @kaanvercetti, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Masda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

hocam ben de sizin yorumunuzdan önce sakalımı kestirmeyi düşünüyordum fotoğraf çekilmeden önce siz hiç umursamadan sakallı halinizde çekilip kazandığınızı duyunca ben de hiç kestirmeyip fotoğraf çekilmeden önce sakalımı bile hiç düzeltmeyip çektirdim umarım bu totem bende işe yarar 😂

sakal is new normal 😃 inşallah siz de kazanırsınız 🙂

• 2016'dan beri kılına dokunmadığım 40 santim sakal var. 13. denememde, Trump Başgan döneminde, bir virüsün dünyada 1 milyon kişiyi öldürdüğü sene, 38.000. sıradan kazandım. Totem olarak işe yarayacağını garanti edemem. Ama turist vizesine aynı sakalla başvurduğum, vize mülakatına aynı sakalla girdiğim, vizeme aynı sakallı fotoğrafı bastırdığım, Amerika'ya aynı sakalla girdiğim ve hiçbir sorun yaşamadığım (hatta sakalın lafı bile edilmediği) için, sakalın negatif hiçbir etkisi olmadığını garanti ederim. Sakallara özgürlük!

• @ibrahimasar İbrahim abi döktürmüssün gene forum şifre unuttum yahu Google ile giriş yaptım gmaile mail falanda gelmiyor aylar sonra girebildim, dediğin çok doğru bu arada Amerika, greencard videoları tam anlamıyla bağımlılık yaratıyor bir izlemeye başlıyorum onu görüyorum tıklıyorum bunu görüyorum tıklıyorum 3 4 saat geçiyor bende bu aralar çok izlememeye çalışıyorum.

• Arkadaşlar benim Abim ve eşi de başvuracaklar bu yıl, Tek başvuruda ikisi de evli olduğu için çifte şans gibi bir şey oluyor diye biliyorum, doğru mu? Yoksa ikisi de ayrı ayrı başvuru mu yapmaları lazım?

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar benim Abim ve eşi de başvuracaklar bu yıl, Tek başvuruda ikisi de evli olduğu için çifte şans gibi bir şey oluyor diye biliyorum, doğru mu? Yoksa ikisi de ayrı ayrı başvuru mu yapmaları lazım?

Ayri ayri basvursunlar kime cikarsa giderler.

• ⭐⭐⭐⭐

@Emir600RR, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar İbrahim abi döktürmüssün gene forum şifre unuttum yahu Google ile giriş yaptım gmaile mail falanda gelmiyor aylar sonra girebildim, dediğin çok doğru bu arada Amerika, greencard videoları tam anlamıyla bağımlılık yaratıyor bir izlemeye başlıyorum onu görüyorum tıklıyorum bunu görüyorum tıklıyorum 3 4 saat geçiyor bende bu aralar çok izlememeye çalışıyorum.

Yaa şimdi bazı videolar oluyor, vay bu bilgi çok güzelmiş, dur şunu unutmayayım, aa bu konu çok iyiyimiş benim aklıma nasıl gelmedi. Şu adam şurada çok iyi detay yakalamış, gidince bende aynısını yapayım derken daldan dala videodan videoya zıplaya zıplaya hanımı kızı da bıktırdım şunu izleyin buna bakın diye. Bi yandan gıcıklık yapıp USA dan nefret edecekler, bir yandan üstünden 2 gün geçince o ayrıntıyı detayı unutuyorum zaten. Kızım 13 yaşında, şimdi değil 2 yıl önce 11 yaşındayken henüz o, şöyle yaparız böyle ederiz diye hayallerimi anlatırken '' Hele bir çıksın bakarız baba'' dediğinde anlamaya başladım yanlış yolda olduğumu. Saplantı haline getirip kendimi o kadar kaptırmışım ki 11 yaşındaki çocuk ciddiye almamaya başladı.. Yanlışş... Sonra yavaş yavaş ben de USA ya soğumadım ama gereksiz ön araştırmalar yapmanın faydasız olduğuna karar verdim. İnternet aşkı!! gibi.. It's not healty 🙂
    Sana gelince, evrakını kaybet şifreni kaybet... Nasıl olacak bu işler. Toparlan biraz 🙂 🙂

• Başvurulara 4 gün kaldı. Bugün günlerden Maryland.

Chesapeake Körfezinin kuzeydoğusunda yer alır. Doğusunda Delaware ve Atlas Okyanusu güneyinde Virjinya, kuzeyinde Pensilvanya vardır. Washington şehri Maryland'ın güneybatısında Potomac Nehri'nin kuzeyinde Virjinya sınırı üzerindedir.

Deniz mahsüllerinden yengeç ile meşhurdur. Özellikle mavi yengeç severek tüketiliyormuş.

maryland.jpg

• Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeni olduğum için yanlış yere konuyu açmış olabilirim yetkili birisi uygun değilse, taşırsa sevinirim

Kısaca anlatayım 2021 şubatında askere gidicem ağustosta gelicem eğer başvurursam ağustostan erken mülakat olur mu bu ilk sorumdu

2.cisi ise greencard çıkarsa gidiş tarihini mülakat tarihini erteleyebilir miyiz cevaplar mısın lütfen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |