Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Passion 2020 ve 2021 in ki tamamen talihsizlik.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Passion, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2022 için dv lottery olacak mı? Ekimde başvuru yapabilecek miyiz? Daha 2020 ve 2021 belirsizken, bu sene olmayacak gibi geliyor bana 😩

Yasalara gore olacak 🙂

Yasalarin bu donemde degistirilmesi cok zor kanimca 🙂 Gocmenlik yasalarindan cok daha oncelikli konular konusuluyor, ayrica gelecek ay Kongre tatil... Sonrasinda ise zaten yeni secim ile Meclis tamamen degisecek, Senato'nun ise 1/3'u degisecek...

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells sabahlar olmasın 😃

• @aayhann

tabiki banada samimi gelmiyor , hemde bu dönemde açılması

atatürkün isminin geçmemesi çok normal değil mi sizce ? geçse idi tuhaf olurdu asıl

elbette sonumuz hayır değil hayır olsa neden bu forumda , sağdece fimlerden gördüğümüz bir ülkeye gitmek için uğraşalım

• @crazycells

arkadaşın kasıt ettiği resmi çekiliş değil bence , 2020 ve 2021 de de oldu ama adam bir yolunu buldu allem etti kallem etti sokmadı insanları ülkeye 😃

Biz şuan hastanede günde yüzlerce yurt dışı uçuşu için covid testi yapıyoruz , insanlar gitmeye başladı , normale dönüş başladı bile

• Herkese selamlar. Hepinize pandemi sürecinde sağlıklı günler dilerim.

• Herkese işe gittiğim bir günden merhaba, umarım hayallerimizi istediğimiz yada kendimizi hazırladığımız zamanlarda gerçekleştirebiliriz. Hepinize sağlıklı huzurlu günler dilerim.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Saçma bir soru gibi görünüyor ama yine de sizin fikirlerinizi almak istedim. 4 yıllık üniversite ve yüksek lisans mezunu bir erkeğim. DV-2017'den beri her sene düzenli green card çekilişine düzenli olarak başvuruyorum. 5 çekiliştede sonuç aynı "has not been selected".

DV-2021'e Rus vatandaşı nişanlım ile başvurmuştuk. Onun da ilk başvurusu reddedildi (O da Üniversite ve Yüksek Lisans Mezunu) . Şimdi ise bir çocuğumuz oldu ve evliyiz. Hedefimiz DV-2022.

Evet biliyorum Green Card olayı sadece bir çekiliş ve şansın var ise kazanyorsun. Ama bu kadar uzun süredir istikrarlı bir şekilde benim gibi kazanamayan var mı ? Ya da bunun bir algoritması var mıdır ? Atıyorum 10 sene başvurursan elbet 1 tanesi çıkar gibi bir uygulama söz konusu mudur ?

Çoğunuz için boş bir soru olacak belki ama epey sinirlerimi bozan bir olay oldu bu.

Herkese bol şans.

• @Asiliano Merhaba, forumda cok daha uzun suredir kazanamayan insanlarin hikayeleri var. Algoritmasi yok, direkt loto olarak geliyor. Ilk cekiliste de gelebilir, 10 sene ust uste de gelmeyebilir maalesef.
    Bol sanslar.

• @AgeGuns twitterda bu aralar MUSTAFA KEMAL ATATÜRK düşmanlığı çok fazla arttı. Kılık kıyafet devrimine laf söyleyen bilal erdoğan diyanetin atatürke lanet okuması ve bu aralar akplilerin hilafet gelmesini istiyoruz demeleri beni çok üzüyor ağlamak istiyorum. Suç bu 1 tane cumhuriyet savcısı yokmu şunları içeri atıcak

• ⭐⭐⭐⭐

@Asiliano, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar herkese merhaba. Saçma bir soru gibi görünüyor ama yine de sizin fikirlerinizi almak istedim. 4 yıllık üniversite ve yüksek lisans mezunu bir erkeğim. DV-2017'den beri her sene düzenli green card çekilişine düzenli olarak başvuruyorum. 5 çekiliştede sonuç aynı "has not been selected".

DV-2021'e Rus vatandaşı nişanlım ile başvurmuştuk. Onun da ilk başvurusu reddedildi (O da Üniversite ve Yüksek Lisans Mezunu) . Şimdi ise bir çocuğumuz oldu ve evliyiz. Hedefimiz DV-2022.

Evet biliyorum Green Card olayı sadece bir çekiliş ve şansın var ise kazanyorsun. Ama bu kadar uzun süredir istikrarlı bir şekilde benim gibi kazanamayan var mı ? Ya da bunun bir algoritması var mıdır ? Atıyorum 10 sene başvurursan elbet 1 tanesi çıkar gibi bir uygulama söz konusu mudur ?

Çoğunuz için boş bir soru olacak belki ama epey sinirlerimi bozan bir olay oldu bu.

Herkese bol şans.

21 senedir kazanamayan var.

• uzun zaman oldu hayatımda değişiklikler de oldu tabiiii. Son durum gc için beklemedeyiz değil mi arkadaşlar. her şey askıda her yerde olduğu gibi değil mi

• ⭐⭐⭐

Ben de 7. başvuruşu bekliyorum bakalım. Ama evli olman 2 kat şans işte. Bu sefer sıra sende arkadaşım. Merak etme @Asiliano
    (Biri de bana desin be, bu sefer sıra sende diye 😁)

• @hadi-BE tabiki sıra sende, hazırlıklara başla şimdiden 🙂

• ⭐⭐⭐

@aayhann haha 😁
    Sıra bizde!

• askerlik bitti sonunda 🙂 yarından itibaren şehirlere devam ederim 🙂 herkese selamlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@travelleth Hoş geldin 🙂

• Süreci ciddiye alan tüm arkadaşlara bol şans benim ilk başvurum olacak umarım kazananlardan olurum🙂

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@travelleth Hoş geldin 🙂

eyvallah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

askerlik bitti sonunda 🙂 yarından itibaren şehirlere devam ederim 🙂 herkese selamlar 🙂

hosgeldiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |