Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@historian, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Her şeyde bir hayır var diyerek düşünüyorum. 2020-2021 yili kazanan arkadaşları bu stres öldürecek.

dv2021 e birşey olmaz yasak yıl sonuna kadar. benim düşüncem mülakatlar yapılacak ama o tarihe kadar giriş vs olamayacak o tarihten sonra giriş yapar zaten millet.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Her şeyde bir hayır var diyerek düşünüyorum. 2020-2021 yili kazanan arkadaşları bu stres öldürecek.

dv2021 e birşey olmaz yasak yıl sonuna kadar. benim düşüncem mülakatlar yapılacak ama o tarihe kadar giriş vs olamayacak o tarihten sonra giriş yapar zaten millet.

Kesin konuşmayın aman 🙂 ne "olmaz"lar oldu şu süreçte.

• ⭐⭐⭐⭐

@Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ne oldu ?

ne oldu ?

Konsolosluk kapandı, EO çıktı insanların hakkı yandı daha ne olacak?

• ⭐⭐⭐⭐

ne oldu ?

Konsolosluk kapandı, EO çıktı insanların hakkı yandı daha ne olacak?

bu dediklerinize kim olmaz dedi de oldu ben onu anlamadım üstüne bunun dv2021 le ne alakası var ? konsolosluklar açılmaya başlandı bir çok ülkede EO da yıl sonuna kadar üstüne üstlük o zamana kadar federal ve yüksek mahkeme var bu EO nun haksızlıklara vs vs yol açtığını düşündükleri an Muslim Ban da olduğu gibi EO yu geçersiz kılar. ayrıca dediğim gibi konsolosluklarda mülakat görüşmelerine başlarsa sadece ülkeye giriş gecikir bu da sürece olumsuz etki etmez. dv2020 liler için bile bütün umutlar tükenmemişken karamsar olmaya gerek yok negatif enerji yaymayın.

• Gelip eline liste mi vereceğim kimler "olmaz" dedi diye?

DV2021 ile ne alakası var dediğin şey etkilemeye başladı bile 3 ay ile.

• ⭐⭐⭐⭐

Gelip eline liste mi vereceğim kimler "olmaz" dedi diye?

DV2021 ile ne alakası var dediğin şey etkilemeye başladı bile 3 ay ile.

nerenizle okuyorsunuz yazıları ? birde liste verecekmiş . anlaman için büyük büyük yazayım yukarı yazdığımı KONSOLOSLUKLAR AÇILIRDA MÜLAKATLARA BAŞLARSA HİÇ BİR SIKINTI OLMADAN ÜLKEYE GİREBİLİRLER. hani bilmem biliyor musunuz pasaportunuza basılan vize tarihi unganlardan aldığınız rapor tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve EO da yıl sonunda bittiğine göre kaldı ki belli bir kesim aynı Muslim Ban da olduğu gibi federal ya da supreme court'un EO yu düşüreceğini düşünüyor bu yakın zamanda olursa dv2020 liler bile giriş yapabilir herkesin merakla beklenmesi gereken TEK ŞEY KONSOLOSLUĞUN AÇILMASI (dv2020 liler mahkemeyi de beklemek zorunda) bunu da büyük yazayım da belki gözden kaçırırsınız.

• ⭐⭐⭐⭐

kaldı ki kasım da seçim var trump yeniden seçilmezse yeni gelen başkanın ilk işi önceki başkanın EO larını iptal etmek oluyor. yıl sonuna kadar vizeler verilmese bile dv2021 in süreci 30 eylül 2021 e kadar devam edecek bu 55 bin kontenjanını doldurmak için yeterli bir süre. konsoloslukların olağanüstü halde sıkı çalıştıkları bilinen bir gerçek. dv2021 talihlileri için tekrar söyleyeyim tek endişeniz konsoloslukların açılması olsun dv2020 talihlileri de federal ya da supreme courttan bir karar çıkmasını beklemeliler extra olarak.

• Ben ne diyorum, sen ne diyorsun.

Cevap verme lütfen, kapatalım burada konuyu.

• ⭐⭐⭐⭐

hemen engelledim bile merak etme.

• Burada da yerimizi alalım bakalım. Malum süreçler.

• DV-2021 için ek bir çekiliş yapılması hiç sürpriz olmaz artık. “Kazananlara vize vermiyorlar, göçmen istemiyorlar neden ek çekiliş yapılsın?” diyen olacaktır. Trımp’ın bu kararı sonsuza kadar geçerli değil ve USCIS ve DoS’in elinde kullanamadığı 10binlerce vize kaldı.

• Yasaklı

Günaydın. Var mı iki haneli başvuru sayısı olan ve kazanan?

• Bana kızacaksınız belki ama, bu sene allahtan iyi ki çıkmadı. Gittik gidemedik mulakat olcak olmayacak, sira gelcek gelmeyecek. Stresten saçlari dökcektik. Her işte bi hayır vardır.

• @thementor hahaha ben de yerimi aldım ama umutsuz değilim. iyi şeyler de illa ki olacak 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

yeni gelenler hoş geldiler 🙂

• Hakikaten bu durum, bu sene ek çekilişe sebep olur mu

• ⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hakikaten bu durum, bu sene ek çekilişe sebep olur mu

umarım olur 😃

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hakikaten bu durum, bu sene ek çekilişe sebep olur mu

umarım olur 😃

@crazycells ne der acaba

• ⭐⭐

Bu sene bu başlık 2000 olur diyorduk ama geçecek sanırım 2020talihlileri 2021talihlileri 2022 bekleyenleri hepimiz tek yürek hakkımızda hayırlısı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |