Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @borat size daha gencsiniz...Ben bile hala deva, etmekten bikmadiysam 😉

• @kartal Evet yüksek case numaraları sıkıntı yaratabiliyor. Bu sene numara sırasına göre çağırıldı. Ds 260 formunu erken doldurmak pek bir işe yaramadı. Dediğim gibi forumda tüm süreçle ilgili bilgiler mevcut.Hatta baya detaylı şekilde mevcut.

• @chemist benim numaram 5xxx şansım nasıl sizce?

• @Kartal 5000 olarak düzelttin gayet iyi bir rakam, illaki sıra gelecek.

• @vecihi beş binlerde, yanlış yazmışım

• @kartal Valla 50binlerdeyse çok da bel bağlamadan süreci takip edin bence. Tabi ki yine de belli olmaz ne olacağı. Gecen senelerdeki istatistiklere bakıp kendiniz de bir kanıya varabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gunes DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crywolf34 18 Ekim öncesi neden iptal oldu, hatırlatır mısınız? Ben de 7 Ekim'de başvurumu yapmıştım, benimde bilgilerim hatalı deyip kabul etmiyor çünkü...

ayrica sayin @Derek

Basvuru sayfasinda hata oldu ve duzeltilemedi. Acik bir sekilde belirtmediler ama buyuk ihtimal basvuranlarin bilgilerinin bir kismi kayboldu, bu nedenden dolayi basvuru surecini 18'inden itibaren yeniden baslattilar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maxximum DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba, son çekilişte kazanmışım. Bu DS-260 formu yeni fiscal dönem gelmeden doldurulamıyor sanırım? (Yani 1 Ekim 2018 den önce) Zira forma bakmak istedim bana current değil dedi.

tebrikler, su an kapali olabilir, onumuzdeki gunlerde giris yapmayi deneyebilirsiniz.

• @crazycells Çok teşekkür ederim.

• @kartal 5 binse şartları sağladığınız ve ds 260 formunu doğru bir şekilde doldurduğunuz sürece ilk aylarda vizenizi alabilirsiniz. Çok iyi bir sıra

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Her ne kadar forumdaki talihlileri icin sevinsek de, cok daha fazla kisi icin uzuluyoruz maalesef 😞
    "secilmediniz" yazisini goren butun arkadaslara cok gecmis olsun. Keske daha fazla kisiden olumlu haber alsaydik, umarim bu arkadaslardan mutlu haberleri bir sonraki senelerde aliriz.

• @calibraturbo DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaslar babama 2019 green card cıkmıs.Fakat süperkalifiye VE süper ingilizcesi olmasına ragmen ben gitmem diyor benimle kavga etti. Hakkını bana devredebilirmi.Çekilişe onu ben sokturdum. Hatta fotografıyla saatlerce ugrastım.Fakat bana çıkmadı. Şuan çok üzgünüm ve çok aglıyorum KESKE HAKEDENE CIKSA!!!!!!! Yarın amerikan elçiligine gidip durumu anlatsam yardımcı olurlarmı

sizin yaş kaç acaba ?

• Arkadaşlar kazanan herkesi tebrik ediyorum ve yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Umarım herşey yolunda gider ve dilediğiniz hayata kavuşursunuz.Ben bu dönem kazanamadım kısmet değilmiş .Fakat yeni dönemde tekrar başvurumu yapmaya geleceğim. Herşey gönlünüzce olsun . @crazycells herşey için teşekkürler.

• @borat 42'de çıktı 6. yılımdı.
    Pes etmek yok!

• Kendim hakkımda bilgi vereyim. 38 yaşındayım ben özel sektörde çalışıyorum eşim 41 devlet memuru (Bu arada asıl talihli eşim). Bir de 6 yaşında oğlumuz var. Başvuruyu başvurular açılır açılmaz 10 dk içinde peş peşe yapmıştım. Önce kendi bilgilerimi sonra eşimin bilgilerini girmiştim. Sonuçlara da bakmaya önce kendimden başladım. Bende Has not been selected yazıyordu. Onu görünce üzüldüm, hatun'a da çıkmamıştır o benden daha fazla üzülmesin diye belli etmemeye çalıştım. Sonra eşimin bilgilerini girip submit ettiğimde gözlerimize inanamadık. İnanın atlayıp zıplayamadık, bağırıp çağıramadık 🙂 Bildiğiniz şok şok şok...

Şimdi sırada süreci düzgün/doğruca devam ettirmek ve hayırlısıyla vizeyi almak kaldı. (Tabii sıra numaramız el verirse-düşük case numberları gördükçe telaşlanıyorum)

Kazandağımız için tebrik edenlere çok teşekkür ediyorum, seçilemeyen sevgili arkadaşlarımıza da umutlarınızı kaybetmeyin, belki de hayırlısı böyleydi. Süreç boyunca biz de hep "Hayırlısıysa çıksın" diye dua ettik.

Sevgiler, Saygılar.

• @yalta hayırlı olsun

• @caglaror bende 41 ım ınsşşah seneye banada cıkar ve tum ısteyenlere 🙂

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |