Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• valla bilmiyorum bu 3. dü bu seferde çıkmadı bende arkadaş gibi düşünüyorum.ölen çok oldu,ek birşeyler olabilir ama özellikle çıkıp ta gitmeyenler çok kızıyorum.

• Resmî siteden kontrol etmeye vakit bulamadım lakin forumda arama yapınca bulabildiğim bilgiler şöyle; 2017 de 85 bin kişi seçildiği ve bu 85 bin kişi icinde vize verilecek 50 bin kişi bulunamayinca (yeterince geri dönüş olmayınca) 6 Eylül’de ek bir çekiliş yapıldığı bilgisi var.
    2018 yılında ise önceki yıla nazaran fazlaca kisi (116 bin kişi) seçilmiş, haliyle 116 bin kişi arasında 50bini bulmak daha kolay olmus. Çoğu kişiye sıra da gelmemiş.
    Bu sene nacara programı bittigi icin nacara icin ayrılan 5000 kişilik kontenjan da 50binlik kontenjana dahil edilecek.
    Yani eger ki seçilmiş kisi sayısı abartı bir sayıda olmazsa önceki mesajımda belirttiğim nedenlerden dolayı bu sene talep az olacak ve 55 bin kişiyi bulmak kolay olmayacak, tum bunlar bence ek çekiliş ihtimalini kuvvetlendiriyor.

• @sorroo inş. dediğin gibi olur. Hayalsız yaşanmıyor 🙂

• @sorroo, içinde söyledi: 2021 icin ek çekiliş ihtimali

Resmî siteden kontrol etmeye vakit bulamadım lakin forumda arama yapınca bulabildiğim bilgiler şöyle; 2017 de 85 bin kişi seçildiği ve bu 85 bin kişi icinde vize verilecek 50 bin kişi bulunamayinca (yeterince geri dönüş olmayınca) 6 Eylül’de ek bir çekiliş yapıldığı bilgisi var.
    2018 yılında ise önceki yıla nazaran fazlaca kisi (116 bin kişi) seçilmiş, haliyle 116 bin kişi arasında 50bini bulmak daha kolay olmus. Çoğu kişiye sıra da gelmemiş.
    Bu sene nacara programı bittigi icin nacara icin ayrılan 5000 kişilik kontenjan da 50binlik kontenjana dahil edilecek.
    Yani eger ki seçilmiş kisi sayısı abartı bir sayıda olmazsa önceki mesajımda belirttiğim nedenlerden dolayı bu sene talep az olacak ve 55 bin kişiyi bulmak kolay olmayacak, tum bunlar bence ek çekiliş ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Klavyenden bal damlıyor 🙂
    Kazanamayanlar toplu duaya çıkalım.Belki olur
    tanzanya başkanına göre oluyor.(yersen)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |