Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @omondoles 2020 sonuçlarınu sorgulamak için. Çünkü daha 2021 sonuçları ilan edilmedi.

• Rab gönlüme göre ver lütfen. 🙏

• @sncr Büyük harf bağırmak anlamında kullanılıyor.

• @gungorhan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sncr Büyük harf bağırmak anlamında kullanılıyor.

basvuru sorgulama ekraninda buyuk harf girmeyin olarak anladim. hahaha

son dakikalar 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Cavit-Güdücü, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster 2018de ne olmuştu, normalde çok mu çekilmişti, hangi olaydan dolayı peki?

evet o yüzden bir çok kişiye sıra dahi gelmedi tr den zaten aileler dahil 3500 kişiye vize verilecekken sadece seçilen 4200 küsür kişi vardı eş çocuk hariç bi de o yıl normalden çok talihli seçmişlerdi her yıl ortalama 95 bin kişiye filan çıkıyordu o yıl 120 bin kişiye çıkmıştı galiba

• Forum aksamaya başladı. Heyecan dorukta

• An itibarıyla forumda çökmeler yaşanıyor, varın çekiliş sonuçlarının açıklanacağı siteyi siz düşünün 😃

• Arkadaşlar ds260 da istenecek pasaport numaraları hakkında yanlış bilgilendirme var gibi... Mesela ben eşimle pasaport çıkardım ve ayrı ayrı başvurduk. 2 çocuk var, onlar çekilişe başvurmadığı için pasaportları da yok doğal olarak... Çocukların ds 260 doldurma aşamasında pasaportu olmak zorunda değil diye biliyorum... Dolayısı ile çocukların pasaport bilgileri ds260 da istenme-mesi lazım... Çocuklara pasaport vize mülakatında gerekmiyor muydu? Lütfen konuya hakim birisi, mesela sayın crazzycells cevaplarsa emin oluruz gibi :))

• Ekşi sözlükte daha sonuçlar açıklanmadan "Kontrol ettim ve çok şükür kazandım, ama gitmeyeceğim" gibi tahrik edici şeyler yazanlar var. İtibar etmeyin. 🙂

• Arkadaşlar şu an sadece confirmation numberımız yeter değil mi?

• Arkadaşlar ben kazansam da para olmadığı için gidemiyorum. bu yüzden lütfen bizim yerimize gidebilecek arkadaşlara çıksın. Kayın babam para vermiyor. bizimkilerde zaten yok. delireceğim. Engelli bir kızım var. ne yapacağım bilmiyorum. Allah yardım etsin herkese.

• ⭐⭐⭐⭐

@Murat-Kuter-Sabrioğlu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar şu an sadece confirmation numberımız yeter değil mi?

evet

• @Murat-Kuter-Sabrioğlu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Murat-Kuter-Sabrioğlu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evet birde soyadı ve doğum yılınız

• Teşekkürler öğrenciyim ve senelerden beri başvuruyorum yüzümüz gülsün artık cidden inşallah herkesin gönlündeki olsun

• Sayın adminler neden yazdığım iletiler onaylanmasına rağmen gözükmüyor.?

• Greencard Hüseyin.. güldür yüzümü be

• ⭐⭐⭐

@nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar ds260 da istenecek pasaport numaraları hakkında yanlış bilgilendirme var gibi... Mesela ben eşimle pasaport çıkardım ve ayrı ayrı başvurduk. 2 çocuk var, onlar çekilişe başvurmadığı için pasaportları da yok doğal olarak... Çocukların ds 260 doldurma aşamasında pasaportu olmak zorunda değil diye biliyorum... Dolayısı ile çocukların pasaport bilgileri ds260 da istenme-mesi lazım... Çocuklara pasaport vize mülakatında gerekmiyor muydu? Lütfen konuya hakim birisi, mesela sayın crazzycells cevaplarsa emin oluruz gibi :))

siz veya eşinizden biriniz eğer çekilişi kazanırsa DS-260 formunu doldururken çocuklarınıza da pasaport bilgilerini yüklemeniz gerekiyor. vize için mülakata girerken AİS kaydında çocuklarınızın da pasaport bilgilerini kayıt etmeniz gerekiyor bilginize

• Arkadaşlar son dakika parasızlıktan dolayı kazansam da gidemiyorum. Kayın babam para vermiyor. benimde birikimim yok. Bu yüzden kazanacak herkesin gidebilmesi dileği ile hayallerime burada bir son vermek zorunda kalıyorum. Allaha emanet olun..

• Forumda bağlantılar kopmaya başladı.

• Forumu çökerttik arkadaşlar 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |