Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaş nasıl bir ülke ya 😂

• @imerafera bence bıraz doymusluk var artık sanırım onlarda herseyı cok buyuk alıyorlar ve gozlerı doymus bazen sıparıs verecekler dıyelım 10 dolar koskoca menu ne gerek var lan dıyorumkı 10 dolar ya ama onlara gereksız gelıyor cunku sanırım 1 dolar bıle degerlı sıparısı getıren adama 2 dolar tıp verıyor adam mutlu oluyor dıyorumkı turkıyede 2 lıra bahsıs versem garson benı dover

• ⭐⭐⭐⭐

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaş nasıl bir ülke ya 😂

eyy fedoncu eyy amerigalı sen ne demek istersin anlat bize

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaş nasıl bir ülke ya 😂

eyy fedoncu eyy amerigalı sen ne demek istersin anlat bize

Fedon tabak kırıyordu en son. Ah Amerika var bir hayalimiz

• Bu arada Şafak doğan güneş ☀️ batan da olabilir gerçi

• @serdal burası tek kelimeyle harika. Hayatımda ilk defa bir kadınların erkeklere kapı açtığını gördüm otobüsten inan yolcu şoföre teşekkür ettiğini gördüm hayatımda ilk defa kırmızı eti fiyatına bakmıyorum, araba desen askari ücretle 2 haftalık kazancınla git al. yolda yürürken selam verirler naziktirler herseye teşekkür ederler. Siyaset ayrımcılık yok. Virüs var veya eylemciler var veya abd yıkılacak diyen bazı çomarlara inanmayın. Öyle olsa dolar düşerdi. Türk medyası tam bir yandaş. Green card çıkarsa hiç durma gel

• Bana veya eşime çıkarsa adak adadık onu yerine getireceğim. 😃 Hakkımızda hayırlısı olsun vakit az kaldıkça bende kazanamama duygusu ağır basmaya başladı.

• Hele şükür yeni bitirdim şafak sıkıştırmış herkesi valla ben uyuyunca kendimi gamsız hissettim şimdi😂Umarım iyi dilekleri olan herkese çıkar.Benimde cok merak ettiğim konu var.Şayet çıkarsa amerikaya girdiğinizde ilk kendiniz için ne alacaksınız? Neydi o almak istediğiniz? Araba hariç lütfen cevapları bekliyorum.Saygılar hepinize

• Bu ileti silindi!

• Yarin veya bir kac gun sonra kazandiniz yazini gorursem uzulecegim kesin. Neden diye sorarsaniz son birkac aydir yasanan olaylar korona, aile ici sorunlar filan ailemden bekldedigim destegi alamayacigimi gosterdi. Ama yinede umutluyum hayallerimden vaz gecmedim bu yil icin olmasada universiteden mezun olup kendi parami kazandigimda tekrardan sansimi deneyecegim. Bu yilda kazanan arkadaslar adina simdinen mutluyum hayirlisiyla kartlarini alir ve giderler:)

• @this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@jimano Çok özel değilse yurtdışı doğumunuz neresi? Almanya ya da Fransa'ysa doğum yeriniz neden oralarda memnun kalmayıp yine de GC'ye başvurdunuz. Özelse elbette cevaplamayın. Teşekkürler.

Almanya doğumluyum,ama ortaokul zamanı ailemle kesin dönüş yaptık memlekete 🙂

• ⭐⭐⭐

@Selim-Kocer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hele şükür yeni bitirdim şafak sıkıştırmış herkesi valla ben uyuyunca kendimi gamsız hissettim şimdi😂Umarım iyi dilekleri olan herkese çıkar.Benimde cok merak ettiğim konu var.Şayet çıkarsa amerikaya girdiğinizde ilk kendiniz için ne alacaksınız? Neydi o almak istediğiniz? Araba hariç lütfen cevapları bekliyorum.Saygılar hepinize

@Selim-Kocer uyuma 😁 Uykular haram 😁

• ⭐⭐⭐

Bende en çok kim bana çıktı yazacak merak ediyorum 😁 tahminim @haymatlos_ @Rhonster @ayvalik10
    Bilgisayar onlardan sorulur çünkü 😁

• @kryilkilic ben de aynı durumdayım, tabii ki ertesi günü olmasa da ne kadar kısa sürede evlenirsek o kadar karışıklığa fırsat vermemiş oluruz. ay ay aktif oluyor numaralar, bültene göre değişiyor iyi takip etmek gerek. Bununla ilgili de detaylı mesajlar vardı forumda daha net bilgi alabiliriz.

• ⭐⭐

@Hyller ahahaha keşke çıksın yazarım da siteye girebilecekmiyiz ondan şüpheliyim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@jimano, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@jimano Çok özel değilse yurtdışı doğumunuz neresi? Almanya ya da Fransa'ysa doğum yeriniz neden oralarda memnun kalmayıp yine de GC'ye başvurdunuz. Özelse elbette cevaplamayın. Teşekkürler.

Almanya doğumluyum,ama ortaokul zamanı ailemle kesin dönüş yaptık memlekete 🙂

annemde aynı durumda almanya doğumlu ortaokul son zamanında kesin dönüş yapmışlar yobaz her yerde yobazmış sebepleri de kızları +18 işlere karışırmış.

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bende en çok kim bana çıktı yazacak merak ediyorum 😁 tahminim @haymatlos_ @Rhonster @ayvalik10
    Bilgisayar onlardan sorulur çünkü 😁

pusuda bekle abla 😃

• ⭐⭐

@Rhonster işte dünyanın heryerinde var o tür sonra türkler yobaz görünüyor her yerde

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller ahahaha keşke çıksın yazarım da siteye girebilecekmiyiz ondan şüpheliyim 🙂

F5 yapa yapa beklicez 😁 @haymatlos_

• ⭐⭐

@Hyller f5 ile olmuyor sanırım her girişte tarayıcı numarası değişiyormuş

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |