Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bakk25 okumadim ama pek gercekci gelmiyor

• Geçen yıl bu kadar bekleyen yoktu forumda, her yıl sayımız artıyor..

• @sncr Ben Var var ben New York istiyorum 🙂 Tüm sebeplerimi yazmaya çalışsam sığdıramam sanırım ama kısaca;
    Pahalı bir şehir ancak iş imkanı da gelir de ona göre daha fazla, hatta her yerde her iş kolunda iş bulabilirsiniz. Ben 4 ay kaldım Nyc/Brookyln'de, orada yaptığım iş sayesinde NYC'nin her sokağını ezbere biliyorum artık , benim için hiç yabancı bir yer değil. Evim gibi diyebilirim. İnşallah çıkarsa evim gibi diyeceğim 😃
    Özellikle Brookyln için konuşayım, azınlık özelinde bir mahallede yaşamıyorsanız(Çin mahallesi, yahudi mahallesi vb.) insanlar sizi çok çabuk kabul ediyor ve kendilerinden biri olarak görüyorlar. Bu bence çok güzel bir şey. Ayrıca Türkleri ve yabancı ülke insanlarıyla muhabbet etmeyi çok seviyorlar.

• Bu arada arada soranlar olmuş yanıtlayacaktım kaçırdım. Geçen sene forumdan 9 kişi kazanmış. Bu sayıyı da Sayın @crazycells vermişti.

• En çok merak ettiğim konulardan biri sahte pasaport numarası yazanlar arasından kazanan çıkacak mı? Çok tartışıldı burada ama bakalım gerçekten sistem çekiliş sırasında bunları belirleyip eleyecek kadar akıllımıymış göreceğiz.

• Arkadaslar ..ben ilk defa basvurdum ve foruma 1 haftadir girdim dolayasiyla cok bilgim yok...şunu sorma istiyorum..mesela turkiyeden kac kis basvirdu ve kac kisi hak kazaniyor

• Ama soyle birsey duydum..bu sene pasaport numarasi istediklerinden daha az kisi basvurmustur..bu nedenle sans biraz daha yuksek oldugunu duydum

• ⭐⭐

@serdal şans sonuçta oran çok yüksek değil hoşgeldiniz

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ama soyle birsey duydum..bu sene pasaport numarasi istediklerinden daha az kisi basvurmustur..bu nedenle sans biraz daha yuksek oldugunu duydum

Pasaport şartı gelse bile artan YouTube Amerikan ucuzluğu videolarıyla başvuru sayısı artıyor

• ⭐⭐

@Kedicik1616 yine de sahte boş başvuruyu engelleyecek pasaport numarası olmasa daha çok olurdu sayı

• @TughanTug kac kisi varki forumda basvuran acaba

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Kedicik1616 yine de sahte boş başvuruyu engelleyecek pasaport numarası olmasa daha çok olurdu sayı

Evet herkes öylesine basvuruyordu ben 2 başvuru yapamadım mesela 1inden yırttınız 🤲

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu arada arada soranlar olmuş yanıtlayacaktım kaçırdım. Geçen sene forumdan 9 kişi kazanmış. Bu sayıyı da Sayın @crazycells vermişti.

Çok az 😮

• @Ali-Dmr evet vatandaş olduktan sonra bu mümkün, ilgili konu başlığı ⬇

IR5 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin anne ve babasi) https://yesilkartforum.com/forum/post/26271

• ⭐⭐

@Muhtaradana yinede public charge e takılıyor yeni vatandaş olsa da sosyal yardım vb konuya

• @sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Neden new york isteyen yok? New York cokmu korkucutu

Ben nyc ÇOK istiyorum ama yaşamın çok pahalı olduğu söyleniyor hep.

Toplu taşıma imkanlarının gelişmiş ve yaygın oluşu oldukça cazip geliyor bana. İş imkanlarının da diğer şehirlere oranla fazla oluşu güzel. Ama ev kiraları ve vergi olayı feci sıkıntı.

• @mkilyar amin

• @Passion Eğer maddi durumunuz çok iyi değilse bana New York'a girmek vahşi yırtıcılarla dolu zor bir ormana giriş yapıyormuş hissi veriyor. Welcome to The Jungle 😃

• @this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion Eğer maddi durumunuz çok iyi değilse bana New York'a girmek vahşi yırtıcılarla dolu zor bir ormana giriş yapıyormuş hissi veriyor. Welcome to The Jungle 😃

Daha ucuz şehirlerde başlayıp, para biriktirip sonra nyc'ye taşınmak mantıklı gibi. Ama gönül söz dinlemiyor 😀 rüyalarıma giriyor times square, flatiron, brooklyn'deki o güzel brownstone evler 🤣

• @Passion Olabilir. Gerçi benim New York'a pahalı deyip Seattle düşünmem de enteresan 😃 Anladığım kadarıyla pahalılık açısından öyle uçurum fark yokmuş ikisi arasında.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |