Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• haftaya bugün buralar dutluktu deriz eskiden.

• Lutfen Gelecek hafta bugun hayatım degişsin lütfen güzel enerjiyi buraya bırakıyorum ınsalllah yenıden bır mutsuz ıfade ıle bu yazıya bakmam lutfen

• Herkes için hayırlısı ne ise o olsun.

• @optimistic Bu sozun enerjısıne ınanmıyorum sahsen ınsanlar ne rezıllıkler ne ahlaksızlıklar ıcerısınde mılyoner oluyor bız aman Ali rıza bey tadımız kacmasın kafasında oldukca hayat bıze bırsey vermıyor hep cıle hep ıskence oylede mutsuz boylede o yuzden her turlu rezıllıge ragmen hayırsız ve kalıtelı bır hayatım olabılır 🙂

• Yasaklı

Turkiye'de asgari gecim standartlarinda haftada 60 saat calisarak yasayan insanlar nicin yurtdisina cikmak istemez cok merak ediyorum.Bundan daha zor bir hayat nasil olabilirki?Bunun adi kolelik.60 saat calisip et alirken dusunuyorsan bu baska nasil tanimlanabilirki?

• @MuratUsa eşimle birlikte aylık 10 bin TL civarı kazancımız var ama gerçekten insanca yaşamak için bile az bi para, üstüne huzur arıyoruz. Gidecek arkadaşlara çıkar umarım, herkesin gönlünce olsun...

• ⭐⭐

@MuratUsa işte çıkmak isteyenler burada fransa da et bizden ucuzdur 🙂

• @MuratUsa Ah ah bu yazdıklarınızı bazı ınsanlara anlatılamıyor anlamıyorlar bırde bazı ınsan olmuyan tıpler var daha dun denk geldım hanımefendı sozde musluman hollandada yasıyor dublej bahcelı ve kapıda porche neymıs gıtmıs marketten borek almıs etıketı yanlıs oldugu ıcın borek peynırlı degılde tavuklu cıkmamıs haram tavuk yedırmısler ona tum fırmayı markete verıcekmıs haramdan kasıp tavugu dua eslıgınde kesmıyorlarmıs (hahahhahah) bırde turkıyeye olan hasretınden muslumanlıga olan ozlemınden bahsedıyordu sankı dersınkı hanımefendıyı 32 zıncırlı bagladık hollandaya eurolarından kopmamısı ıcın 🙂 ah ah ne cok hıkaye varda bızım zıhnıyet degısmedıkce gıttıgımız toplumlarıda bozuyoruz bence bazen avrupada ırkcılık yapıyorlar sonuna kadar desteklıyorum cunku bızımkıler koyun gıbı gıdıp kendı cıftlıklerınıkurmak ıstıyorlar Bu bataktan kurtulsam sahsen bır daha suratına bakmam tatıl ıcın bıle olsa gelmem

• @nothing34 2 yildir Rusyada calisiyorum bu kulaklar neler duydu gozler neler gordu, zaten Turkiyeden kacarcasina ciktim, yobazliktan, cehaletten, seviyesizlikten artik biktim. Para, mal, arabalar, yatlar degil sadece sunu hayal ediyorum; Evimden disari ciktigimda gulen insanlar, oldurulme korkusuyla yasamayan ozgur kadinlar, tecavuze ugramayan cocuklar, cinsel icguduleriyle yasamini surdurmeyen adamlar, kadinligini kullanarak haketmedigi yerlere gelen kadinlar gormek istemiyorum ve butun bunlari bir hristiyan ulkesinde yasamayi hayal ediyorum.

• @Muhtaradana Muhammet bey özelden sizinle iletişime geçmeye çalışıyorum ama müsait olunca mesajlarınıza bakma şansınız var mı acaba ?

• ⭐⭐⭐

Haftaya bugün hayallerine kavuşacakları bekliyorumdur 😁
    İlk başvurunun heyecanı böyle galiba, çıkmazsa da çıkana kadar devam 😁 Ne örnekler gördük sonuçta yılmak yok yola devam 👊

• Herkese selam😇 benim gibi içine kurt düşenler için bir bilgi paylaşmak istedim.ben geçen sene başvuruda kullandığım fotoğrafı bu seneki başvuruda da kullanıp panik olmuştum. 4 GC kazanan kişi ile görüştüm. 4 ü de sorun olmayacağını söyledi, hatta biri aynı şekilde yapmış buna rağmen şuan GC sahibi.benim gibi kafasına takanlar rahat olsun diye paylaşmak istedim.sevgiler

• 30 Mayıs: Kesinlikle kazanacağım. Şimdiden eyaletleri araştırmaya başlayayım.
    6 Haziran: Annemi üzmeden nasıl intihar edebilirim 😆

Kendimize acilen çekidüzen vermemiz gerekiyor yoksa büyük bir çöküş yaşayacağız. Benim de ilk başvurum olduğu için ister istemez filmlerdeki gibi epik bir an yaşayacağıma inanıyorum içten içe lakin hayatın gerçekleri de buz gibi karşımda. En iyisi 7 haziranda forum üzerinde bir ''terapi'' başlığı açalım, birbirimizi avutup motive edelim 😏

• Yasaklı

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@MuratUsa işte çıkmak isteyenler burada fransa da et bizden ucuzdur 🙂

Fransa'da ete doyduk cok sukur 🙂 Almanya'da daha ucuz..

• Haftaya bugün,ne umutlar ektik diyeceğiz ne hayaller kurduk,ilk şunu yapacagım,ilk şöyle bir araba alayım gerisi gelir hele uber lyft başlasın tutunuruz haliyle,bir sürü örnekleri var.ilk apartman dairesi yada bir oda kiralanacak sonra o müstakil Amerikan evleri,bir süre böyle cosco walmart var bide oralarandan alalım ihtiyacı,ama çoçukların okulu iyi olsun bari kiralar önemli değil ,onlar çabuk adapte oluyormuş diyor @semavi kadir abim siz kendinize yanın diyor ve ekliyor.herşey büyükmüş herşeyleri xl arabları evleri yemek porsiyonları,birde ucuzmuşta alım gücü iyimiş yani alışık değiliz biz valla,amerikada deniz yok diyorlar hele gidek bide okyanusa girelim.ne hayaller işte haftaya bugün böyle uyanacagım çünkü hergün böyle yatıyorum.umarım bu hayalleri dışa vurduğum için “”%1şansın var çok ta şey yapma“” diyen olacak ama sananeeeeeee diyorum.

• Yasaklı

@nothing34 Avrupadaki Turkleri anlamak mumkun degil..Turkiyede asiri sagci burada sosyal demokratlar .Oysaki muhafazakar sag siyasetin fikir onderlerinden Necip Fazil bakalim ne yazmis;

Ben artık ne şairim, ne fıkra muharriri!
    Sadece, beyni zonk zonk sızlayanlardan biri!
    Bakmayın tozduğuma meşhur Bâbıâlide!
    Bulmuşum rahatımı ben de bir tesellide.
    Fikrin ne fahişesi oldum, ne zamparası!
    Bir vicdanın, bilemem, kaçtır hava parası?

• @Selim-kocer-0 Bol şans diliyorum başvuru yapan arkadaşlara, inşallah hayal kırıklığına uğramazlar.

• .............

• ⭐⭐

Arada açıp https://dvprogram.state.gov/ a bakıyorum, yine süreyi uzattılar mı, yoksa acıyıp yayımladılar mı sonra 6 Haziranı görüp diyorum iyi değişiklik yok haftaya kopar dananın kuyruğu

• Son hafta. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |