Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İnananların Ramazan Bayramını kutlarım.

• @dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Devletimizden bayram hediyesi(!)
    BSMV 5 kat artarak 2/1000 den 1/100 e yükselmiş.
    Artık 15000$ almak için 150$ vergi ödememiz gerekiyor.

niye gitmek istiyorsun diye soruyorlar bir de.

• Herkesin bayramını kutlar, mutlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim. İnşallah hepimiz isteklerimize kavuşuruz. 6 Haziran'da da bayram yaşamak dileğiyle 🙂

• İyi bayramlar

• @Voom, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@dmr şuan en mantıklı haraket her fırsatta dolar almak sanırım birdaha 6.5 6 olacağını zannetmiyorum siz ne düşünüyüyorsunuz

Evet, düşmesi için hiçbir sebep yok.
    Ben elimde tl bulundurmuyorum.
    Vergi %1 bile olsa doları aldıktan sonra 1-2 hafta sonra tl ye göre kar ettiriyor.

• @dmr peki elimizde 15 bin dolar olmasa dahi başvurulmalı mı peki 15k doları biriktirmem için 2 3 sene çalışmam lazım belki daha fazla ama bu seneki greencarda başvurursan en azından 7 8 bin dolarım olur belki daha fazla başvurmalımıyım sizce eğer red yersem ne olur çıkarsa birdaha çıkma ihtimalı çok az herhalde çıkmama ihtimalide çok olduğu için bir yandan denemek istiyorum bir yandan çıkarsada parasızlıktan red yersem diye korkuyorum borç alabileceğim kimse yok en fazla bankadan alırım

• @Voom her fırsatta dolar biriktirmelisin çünkü senin amacın yatırım değil mülakatta göstermen gereken parayı biriktimeye çalışıyorsun kara zarara bakmaman gerekli zaman bu kadar daralmış iken ...umarım gc çıkar çıkmaz ise ben düşeceğini düşünüyorum...

• İyi bayramlar forumdaşlar.

• @Voom, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@dmr peki elimizde 15 bin dolar olmasa dahi başvurulmalı mı peki 15k doları biriktirmem için 2 3 sene çalışmam lazım belki daha fazla ama bu seneki greencarda başvurursan en azından 7 8 bin dolarım olur belki daha fazla başvurmalımıyım sizce eğer red yersem ne olur çıkarsa birdaha çıkma ihtimalı çok az herhalde çıkmama ihtimalide çok olduğu için bir yandan denemek istiyorum bir yandan çıkarsada parasızlıktan red yersem diye korkuyorum borç alabileceğim kimse yok en fazla bankadan alırım

Merhaba,
    15.000$ sembolik bir miktar diye biliyorum. Sizin yetkinlikleriniz de önemli.
    Abd’de geçerli olan bir işiniz varsa ve gideceğiniz yeri biraz daha uygun eyaletlerden seçerseniz çok daha az miktarlara da onay alabilirsiniz.
    Bu sene farklı yasalar çıktı ve virüs sebebiyle o yasaların uygulandığı hiçbir mülakat deneyimi okuyamadık.
    (Çıkma ihtimalinin %1 olduğunu göz önünde bulundurup bu çekilişe çok bağlanarak hayatınıza çekilişe göre yön vermemenizi tavsiye ederim. 20+ yıl başvurup kazanamayanlar var.)

(Ben de ilk kez başvuruyorum. Mülakat deneyimleri sayfasını incelerseniz sizin için daha faydalı olacaktır.)

• Herkese iyi bayramlar.

• Herkese mutlu, umutlu bayramlar dilerim...

• son 12 gün. heyecanla beklemedeyiz hala. bakalım neler olacak.

• Ramazan bayramınız mübarek olsun forum ahalisi ...

• @dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Devletimizden bayram hediyesi(!)
    BSMV 5 kat artarak 2/1000 den 1/100 e yükselmiş.
    Artık 15000$ almak için 150$ vergi ödememiz gerekiyor.

Ayrica %2 ye kadar arttırma yetkisi de sakliymis.

• Herekese iyi bayramlar

• Ramazan bayramimiz mübarek olsun. Allah daha nice nice bayramlar nasip eyler insallah.

• Seneye ramazan bayramını amerikada kutlamak dileği ile ramazan bayramınız kutlu olsun

• @hakangokhan profildeki resminlemi gc basvurusu yaptin

• Guzel ve mutlu bayramlar! Seker gibi tatli umutlariniz ve hayalleriniz olsun! 😀

• Güzel bayramlar 🌸🌸🌸

Benzer Başlıklar

• 10228
  • 177
  • 9899
  • 7674
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |