Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• gözü uyku tutmayan dostlar yarın işiniz yoksa uyumayın öğlene kadar dayanın ve uyuyun uyandığınızda sonuçlar açıklanmış olur ve günün heyecanını ve geçmeyen zamanı atlatabilirsiniz.

• merhaba iyi geceler

• @zagatoff DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@captain yazdan itibaren ekonomideki kötü gidişi farkettim dolar almadım ama paramı tl olarak biriktirmedim altın aldım .hepi topu 1000 dolarım var.yani altını bozdurunca o kadar oluyor.parayı tl olarak biriktirince enflasyon vb sebeplerden olduğu yerde eriyor.öğrenci halimle 1000 doları iyi biriktirdim.tabi bu para ile gitmem bababank a çökerim.hesabıma göre 400 500 tl arası kazançtayım.şimdi altın değilde nakit tl biriktirsem 400 500 tl daha az para olacaktı.çekiliş kazanırsam dolara çevirrim yoksa altına devam

kardeşim çaban takdire şayan.. Ben para biriktiridim ama ömrümden dahada önemlisi gençliğimden 12 yıl verdim ve elimde olan para belki amerikaya göre çok komik bir rakam..Araç degil amaç önemli bu gün buradaysan belli bir hedefin var demektir. Ben daha önceki postlarda da bahsettim GC çıkmasa bile gidecegim orda bir hayat kuracagım seninde böyle hedeflerin varsa vazgeçme uğraş hayat bir mücadele

• @malik-işçi merhabalar, sen de bizim gibi gözüne uyku girmeyenlerden misin:)

• Herkes o durumda KARDEŞ uyku yok kimseye 🙂

• @vecihi

@captain DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@zagatoff DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@captain yazdan itibaren ekonomideki kötü gidişi farkettim dolar almadım ama paramı tl olarak biriktirmedim altın aldım .hepi topu 1000 dolarım var.yani altını bozdurunca o kadar oluyor.parayı tl olarak biriktirince enflasyon vb sebeplerden olduğu yerde eriyor.öğrenci halimle 1000 doları iyi biriktirdim.tabi bu para ile gitmem bababank a çökerim.hesabıma göre 400 500 tl arası kazançtayım.şimdi altın değilde nakit tl biriktirsem 400 500 tl daha az para olacaktı.çekiliş kazanırsam dolara çevirrim yoksa altına devam

kardeşim çaban takdire şayan.. Ben para biriktiridim ama ömrümden dahada önemlisi gençliğimden 12 yıl verdim ve elimde olan para belki amerikaya göre çok komik bir rakam..Araç degil amaç önemli bu gün buradaysan belli bir hedefin var demektir. Ben daha önceki postlarda da bahsettim GC çıkmasa bile gidecegim orda bir hayat kuracagım seninde böyle hedeflerin varsa vazgeçme uğraş hayat bir mücadele

1000 $ a en son greencard ücretini ödeyip uçak bileti kısmına kadar gelirim .bu forumdan 1 2 kişiye çıkıyormuş yüzde 99.5 gibi bir kısma çıkmayacak.genç ve bekar olduğum için evlilik yoluyla avrupa düşünürüm yüksek lisans yapabilirim.o yüzden çok takmıyorum.ailecek gitmek isteyenler var umarım onlara çıkar çünkü benim önümde başka fırsatlar var.yurtdışı imkanlarını erken farketmem iyi oldu.insanlar okuyor evleniyor 2 çocuk yapıyor sonra tr de yaşanmaz diyor bu durumdaki insanlara umarım gc çıkar çünkü işleri zor.ben bir genç olarak daha dirayetli olurum

• @toros merhaba aynen ama ben son gün rastgele kostur kostur başvurdum nasip bakalım ne olucakk

• @malik-işçi inşallah hepimiz için hayırlısı olur bakalım bekleyip göreceğiz😀

• @toros aynen hayirlisii

• Amin inşALLAH hayırlısı

• Yarın sabahtan dükkanı açıcam gözüme uyku girmiyor. Amerika hayalleri kurarak yatakta dönüp duruyorum. Şu kadar sabrımız hayallerimiz boşa çıkmaz inşallah.

• Selamun aleykum, Allah herkesin gonlune gore versin arkadaslar ben 2017 yazinda Work and travel programj ile amerikaya gitmistim 4 ay, ondan sonra basvurmak istedim 2 defa farkli fotografcilarda fotograf cektirmeme ragmen basvuru sitesindeki programa kabul ettiremedim bende en sonunda sinirlenip selfie cektim oyle basvurdum bakalim sonuc nolucak herkese selamlar

• @selfie-attim Selfie modasını onlar çıkardı bi zahmet kabul etsinler hocam 😂

• Bazı arkadaşlar çok ümitleniyor. Bende eskiden sizin gibiydim ama şöyle bir gerçek var ki, bu kart %90 doğru düzgün araştırmamış kartın tam olarak ne hak tanıdığını bile bilmeyen kişilere çıkıyor. Kartı turist vizesi sananları gördü bu gözler. Oraya gidince direkt doktorluk mühendislik yapabileceğini sanan insanlarda başvuruyor bu karta. Çıkıncada mesleğimi yapamıyorum ben bunca yıl boşunamı okudum diye haykırıyor. Yarın akşamdan itibaren bir sürü yeni üye gelecek ve en basit soruları arama yapmadan yeni başlıklar açarak soracak. Daha önce 100 kez cevaplanan soruyu 101. kez soracak. Çıkacak kişi profili genelde bu. 3 yıldır takip ediyorum gc ile ilgili tüm forumları. Çıkarsa bilgisiz olmayayım diye ama sonuç hep hüsran. Sadece benim içinde değil bir çok tecrübeli arkadaşımızda benimle aynı durumda. Birde ilk defa başvurup daha çıkmadan çok uçlarda sorular soran arkadaşlar var maalesef. https://www.random.org şu siteye girin ve 1 ile 100 arası bi sayı tutun. Tuttuğunuz sayının ilk seferde gelme ihtimaliyle gc çıkma ihtimali aynı. O yüzden çokta ümit bağlamayın. Zaten 1-2 hayal kırıklığından sonra insan iyice alışıyor. Acı ama gerçek bu maalesef.

• @hsndmn 😂😂 bakalim kismet

• tatlı rüyalar forum 🙂 dilerim uynadığımızda hepimiz için güzel bir gün ve isteklerimizin gerçekleştiği aylarca beklediğimiz sonuca kavuştuğumuz bir gün olur..

• Başvuru yapanların %90-95i başvurup unutan olduğu için, genellikle unutanlara çıkıyor. Herkesin şansı aynı. Araştıranların şansını artırmak için hiçbir şey yapamayız malesef. Yapacak birşey yok.

• @gandıralı oylesine basvru yapmak icin basvuranlari sanmiyorum. hayirlisi biz basvurumuzu yaptik. 👍🏻

• Son 11 saat herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah

• Arkadaşlar, artık çekiliş yapılmıştır herhalde, kime çıkıp kime çıkmadığı belli olmuştır biz sadece sonuçları bekliyoruzdur. Bazı kişilerde aa ben GC'a başvuru yapğmıştım dur bi bakim diyorlar, çekilişten 1 ay sonra. Küt adam kazanmış çıkıyor. Buda insanın aklına farklı hurafeler getirmiyor değil yani 🙂

Benzer Başlıklar

• 6
  • 13
  • 10230
  • 22189
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |