Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar herkese selamlar. 1 Haziranda Boston'da başlayacak olan bir üniversite eğitimim var bildiğiniz üzere 28 Mayıs Tarihinde türk hava yolları uçuşları açacağını belirtti tabiki her an herşey değişebilir. Ancak bu olası senaryo için uçak biletimi 28 Mayıs tarihi olarak güncelledim. F1 Öğrencisiyim. Ancak okulum yazın uzaktan eğitimden devam edecek. Ama boston'da daha önce kirasını ödemiş olduğum evim olduğundan dolayı ve refund almada sorun yaşadığımdan dolayı ve de halihazırda tüm eyaletlerde virüsten dolayı bir gevşeme gözlemlediğimden massachusetts'te yakında normale dönecektir diye düşünüyorum. Amerikaya vardığımda pasaport ve vize kontrol sırasında okulumun uzaktan eğitime devam ettiğiyle ilgili bir durumda sorun yaşar mıyım? Türkiye'ye geri gönderirler mi? Takdir edersiniz ki türkiye saatiyle o dersleri online olarak almak gerçekten insanı afallatacak türden berbat birşey olacaktır diye düşünüyorum. Şimdiden Teşekkürler

• Selamlar, F-1 vize turune sahip kisiler Amerika'ya, okul baslangic suresinin maksimum 30 gun oncesinde giris yapabilirler. Sizin de su surecte okulunuz acilmayacagi icin uzulerek giris yapabileceginizi dusunmuyorum.

• Ekleme; sizi yanlis yonlendirmek istemem, sadece dusuncemi aktardim. Her ne kadar online egitim olsa da, belki egitim baslangic tarihinizi baz alip girisinize izin verirler.

• @mrblackwater, içinde söyledi: Covid-19 dan dolayı abd'ye giriş kısmıyla ilgili endişe

Arkadaşlar herkese selamlar. 1 Haziranda Boston'da başlayacak olan bir üniversite eğitimim var bildiğiniz üzere 28 Mayıs Tarihinde türk hava yolları uçuşları açacağını belirtti tabiki her an herşey değişebilir. Ancak bu olası senaryo için uçak biletimi 28 Mayıs tarihi olarak güncelledim. F1 Öğrencisiyim. Ancak okulum yazın uzaktan eğitimden devam edecek. Ama boston'da daha önce kirasını ödemiş olduğum evim olduğundan dolayı ve refund almada sorun yaşadığımdan dolayı ve de halihazırda tüm eyaletlerde virüsten dolayı bir gevşeme gözlemlediğimden massachusetts'te yakında normale dönecektir diye düşünüyorum. Amerikaya vardığımda pasaport ve vize kontrol sırasında okulumun uzaktan eğitime devam ettiğiyle ilgili bir durumda sorun yaşar mıyım? Türkiye'ye geri gönderirler mi? Takdir edersiniz ki türkiye saatiyle o dersleri online olarak almak gerçekten insanı afallatacak türden berbat birşey olacaktır diye düşünüyorum. Şimdiden Teşekkürler

Kesin birşey demek zor lakin saat farkını belirtirseniz anlayış gösterebilirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrblackwater Bu tur bir durum daha once hic yasanmadi, o nedenle ben de emin degilim nasil tepki vereceklerine... Sizden ogrenecegiz sanirim...

Ama I-20'de yazan bilgilere gore sorun yasamamaniz lazim. Okula sorup guncel bilgi almak isteyebilirsiniz, oradaki international office'in ne cevap vereceginizi bilmeleri lazim...

• Herkese tekrar selamlar okulun international office'i ile görüşmem sonucunda kendilerinin USCIS tarafından herhangi bir direktif almadıklarını güncel bir durumda bildireceklerini doğal olarak ülkeye girişimde kesin olarak birşey diyemeyeceklerini belirttiler. Açıkçası inanılmaz kararsız kaldım zaman aleyhime işliyor. Okula benim durumuma sahip benzer öğrencilerin olup olmadığını ve yakın zamanda USA'ya gelenlerin olup olmadığını sordum maile cevap bekliyorum. Eğer emsal durumlar var ise sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |