Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bır turlu arayıp cevabını bulamadıgım bır soruyu sormak ıstıyorum aslında deneyımler arasında bunu goremedım kazanıldıgı takdırde gorusme sırasında konsoloslukta guclu bır sponsor gosterıldıgı takdırde benım bıldıgım 15 bın dolar gosterme sartı aranmıyor bununla ıılgılı deneyım bılgısı veya okudugu makale olan varmı acaba ? benım yapmak ıstedıgım sponsor gosterırp onunla bırlıkte yasayacagımı kanıtlayıp cok az bır para gostermek ılk etapta

• @nothing34 evet bu mümkün normalde sponsor göstermek tek başına yeterli olması gerekiyor fakat yinede banka hesabınızda bir miktar para göstermeniz tavsiye ediliyor

Sponsor bulmak bu işin nirvanası diyebiliriz

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nothing34 evet bu mümkün normalde sponsor göstermek tek başına yeterli olması gerekiyor fakat yinede banka hesabınızda bir miktar para göstermesi tavsiye ediliyor

Sponsor bulmak bu işin nirvanası diyebiliriz

Mesela Bende Sayın @nothing34 ün dediğinin tam tersini yapmak istiyorum.
    4 kişilik bir aile ve toplamda yaklaşık 60k-65k dolar gösterip geçmekten yanayım sizce nasıl olur sayın @Muhtaradana
    ???

• @Mrbye bu miktar dolarsa şimdiden tebrik ederim 😀
    Yeterli görülecektir

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Mrbye bu miktar dolarsa şimdiden tebrik ederim 😀

@Muhtaradana Teşekkürler
    ve evet bunlar dolar olacak, yani bende sponsor yok tanıdığım yok ama toplam doları nirvana yapabilirim 🙂

• @nothing34 Tesekkur ederım cevap ıcın sponsorum mevcut kendısının maddı gucu kredı skoru da ıyı onunla yasayacagım ıcın sorun olmaz dıye umuyorum

• Herkese merhaba. 35 yaşındayım, İzmirde dış ticaret ihracat satış müdürüyüm. ilk defa başvuru yaptım, bu sayede forumu ve sizin gibi güzel insanları tanıdım.. DV2020 lerin current olması haftalardır gelen ilk güzel haber. Çok az bir zaman kaldı inşallah biz DV2021 lerin şansı bol olur, Allah hepimizin gönlüne göre verir..

• ⭐⭐⭐⭐

@recepjeam, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın , hayırlı ramazanlar cümleten . DV2021 başvurularında sizce daha fazla green card verirler mi ? Çoğu problemi görmezden gelirler mi sizce ? Eğitim durumunu , lise konusunu yani , iş konusunu falan tolerans tanırlar mı sizce ?

öyle birşey mümkün değil hocam.

• @recepjeam Malesef, sartlar kesindir.

• ⭐⭐⭐⭐

@texasyoga, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@thestars +5000 kota bilgisine nerden ulaştınız, doğruluğu var mı?

her yıl 50 bin i gc 5 bini de NACARA programına ayrılıyordu bu yıl NACARA yı iptal ettiler hepsi direk gc ye

• Bugün günlerden benim eyaletim, Indiana. 💘

Michael Jackson'ın da doğup büyüdüğü eyalet olan Indiana, düşük işsizlik oranına sahip eyaletlerden.

alt text

• Biden twit atmış çamaşır suyu içmeyin diye 🙂

• Merhaba DV-2021 Sonuçlar 5 Mayıs’ta açıklanacak sonuç sayfasında durumu sorgulandıktan sonra sonuç olumlu ise Dosya Numarasını o andamı verecek yoksa Dosya numarasını almak için başka bir işlem yapılacak mı?

• ⭐⭐⭐

@mehmet1, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba DV-2021 Sonuçlar 5 Mayıs’ta açıklanacak sonuç sayfasında durumu sorgulandıktan sonra sonuç olumlu ise Dosya Numarasını o andamı verecek yoksa Dosya numarasını almak için başka bir işlem yapılacak mı?

@mehmet1 evet dosya numarasını o anda görebileceğiz 😁 Congrulations... Diye başlayan bir cümle 🙈

• @Hyller keşke yaa.

• Arkadaşlar yaa ben 2 sene üst üste 2017 ve 2018 yıllarında bu kartın nasıl çıktığını görebilmek için 10'ar arkadaşıma başvurmuştum. Hiçbirine çıkmamıştı. Bekar ve erkek olup çıkan birisi var mı acaba bildiğiniz? (Youtuberler hariç)

• Sen bu youtuber'lara fena kafayı taktın. 😂

Evet var.

Adı üstünde loto.

• Selamlar, forum'da henuz yeniyim. Basvuru'da 3. senem. Tahminimce bu sene pasaport zorunlulugu buyuk bir kitleyi eledi. Bu yuzden sansimiz gecen senelere nazaran daha yuksek. Umarim herkes icin hayirli bir sonuc cikar. Herkese selamlar, sevgiler..

• @tanti hatta yanlış hatırlamıyorsam “bunu söylemek zorunda kaldığıma inanamıyorum ama” diye başlıyordu twiti, çok gülmüştüm 😁😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |