Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nothing34 benim dediğim kişinin sorusuna verdikleri 6 haziran cevabını da yeni cevapla değiştirmişler anladığım kadarıyla şimdi kontrol ettim. Umarım belirsizlikten değil zamanında aciklayacaklari icindir.

• @clourpoint

sorunun lınkı burada bu soruya ıstınaden verılmıs olan cevabı yazdım ben

• @Fehmi bazen bu tur hesaplar sureklı olarak hackelebılıyor veya bazı kamu kurulusları uluslarlarası konularda ek app kullanıp ileri saatli twet atabılıyorlar oradada yanlıslık yapılmıs olabılır bılmıyorum tek temmennim bu sürecin askıya alınmaması

• @AudreyLarea
    adlı kişiye yanıt olarak
    We do not have any updates at this time as the situation is still developing. Please continue to monitor http://travel.state.gov/visas for the latest information. Thank you for your patience.
    şimdi mesajı gördüm Teşekkürler nothing34

• Sanki birileri hacklemis galiba ciddiye almamak lazım.

• @nothing34 umarım ertelenmez. Yani ertelenmesi için sebep yok bence. Her durumda mülakatlar 1 Ekim'de baslayacaksa neden sonuçların açıklanması ertelensin ki? Sonuçta posta ile de gonderilmiyor sonuçlar. Tabii bilmediğim şeyler olabilir😊

• @Fehmi

belki butona basıcak kişi hastalanmıştır... 🙂

• @AgeGuns 🤣🤣🤣kim bilir

• ⭐⭐

Bence 5 Mayıs'ta açıklanır ama ds260 formları için acele etmez ertelerler, sonuçta bilgisayar seçiyor bunda gecikme yaşanmasını gerektiren bir durum yok ama iptal edilirse o zaman başka onu bilemeyiz

• @gariban, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bence 5 Mayıs'ta açıklanır ama ds260 formları için acele etmez ertelerler, sonuçta bilgisayar seçiyor bunda gecikme yaşanmasını gerektiren bir durum yok ama iptal edilirse o zaman başka onu bilemeyiz

İnşallah Zaten forumdaşlar tarafındanda pek ciddiye alımadı .aksine forum çalkalanırdı.

• Dün Twitter'da açıklanan '' GC çekiliş sonuçlarının 6 Haziran'a ertelendiği '' twiti silinmiş ve yerine böyle bir cevap verilmiş. ''
    Durum hala geliştiği için şu anda herhangi bir güncellememiz yok. En son bilgiler için lütfen http://travel.state.gov/visas adresini izlemeye devam edin. Sabrınız için teşekkürler.'' Yani şuanlık bir gelişme yok arkadaşlar..
    Ek Açıklama 2020-04-18 121830.jpg

• @FreeMen Evet bende baktım soran herkese bu şekilde cevap verilmiş bir değişiklik olmadığını söylüyorlar.Screenshot_2020-04-18-12-25-17-576_com.twitter.android.jpg

• Sonuçlar 6 Mayıs'ta mı açıklanacak yoksa ertelendimi net bir bilgi varmı?

• Şuan yeni açıklamaya göre durumda bir değişiklik yok 5 Mayıs olarak görünüyor. Birisi sormuş gerçekten etelendi mi diye durumd bir değişiklik olmadığını söylemişler.

• ⭐⭐

@KingTricky 5 Mayıs akşam 7de (New York saatiyle 12:00) açıklanacak, yoğunluk olur kazanıp kazanamadığızı 6 Mayıs'ta öğrenirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐

@KingTricky Şimdilik kesin ve belli bir şey yok anlaşılan. Fakat farklı bir açıdan bakarsak sonuçların açıklanması bir kaç ay ertelense, bu korona günlerinde vakit geçirmemiz açısından bizim için iyi olur. Çünkü sonuçlar açıklandığında kazanamayanların çoğu kopup gidecek ve zaman geçirmek için ideal bu ortamı nispeten girmeye değer bulmadıklarından sıkılacaklar. Kazananlar ise kafayı yiyecek, gidebilecekmiyim, ney nasıl olacak. Daha DV2020 lerin süreci yarılanmadı bile. Allah DV2020 lere çok büyük sabır versin zaten. Ben o durumda olduğumu düşünemiyorum. 15 yıldan fazladır beklemişim, kazandığımda korona çıkmış olacak, çinlileri gebertirim.. 🙂 Şaka bir yana ertelense de ertelenmese de hepimizin hakkında en hayırlı olanı diliyorum.

• Şuan için ve gelecekte bir erteleme görünmüyor. 5 Mayıs TSİ ile 19:00'da sonuçlar açıklanacak. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

• Bence Açıklanma tarihiyle konsolosluk tarihi arası ne kadar uzun olursa o kadar iyi.çünkü kazanan arkadaşlar arabalarını evlerini ve eşyalarını satacaklar.bunlar da he deyince hemen satılmıyor,zaman alıyor.

• Günaydın arkadaşlar. 🙂 Nasılsınız?

Yeni uyandım ve paylaşımınızı gördüm.

Çok sevindim demek ki ertelemeden vazgeçtiler.

Her güne bir eyalet serimize devam. 😋

Az kaldı sonuçlara, heyecanlıyız.

• Bugün günlerden Arizona. ♥

Çölleriyle ünlü bir eyalet. Zaman zaman duyduğunuz Phoenix, Tuscon, Tempe gibi şehirler bu eyalette.

alt text

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |