Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bir umuttur yasamak..

• @AgeGuns başınız sağolsun, görevinizde yaptığınız hizmetler için minnettarım, teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@AgeGuns başınız sağolsun. Verdiğiniz emek ve özveri için ne desek az minnettarız.

• @AgeGuns Başınız sağolsun

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Korona ile mücadele eden pandemi polikiliğinde çalışan bir sağlık personeli olarak söylüyorum. Bu geceyi unutmayın tam 14 gün sonra , rekor sayıda enfekte sayısı açıklanacak...

Belirtiler 7 günde ortaya çıkmıyor mu? Zaten sayı normalde de artıyor. Haftaya katlanacaktır diye düşünüyorum.

• @AgeGuns bir sağlıkcı olarak bende size katılıyorum.Annesini ve babasını kaybetmiş olarak sanda baş sağlığı hayırlı ömürler diliyorum.Umarım hayallerine kavuşursun,hayaller olmasa bizi ayakta tutan birşey olmaz.Emeğine sağlık Erzurumdan sevgiler saygılar.

• @Selim-Kocer Kesinlike katılıyorum hayaller insanı ayakta tutuyor en azından beni öyle umarım herkes hayallerıne ulasır

• ⭐⭐⭐

@AgeGuns başınız sağolsun. Sizlere minnettarız. Allah yardımcınız olsun. Sağlıklı günlere en kısa sürede inşallah.
    Çekilişe gelince bir umuttur yaşatan insanı diyelim... Hayırlısı 🙏

• Bir günü daha geride bıraktık.

alt text

• @mexido bu benim 2. senem ilk sene çok umutlandım çıkacak diye çok hayal kurdum ve sonuç hayal kırıklığı .şimdi ise hiç umurumda değil çıkmayacağını düşünüyorum zaten dünyanın sonu da değil çıkarsada yine hayal kurmaya devamv::::::::::)

• @Ldoroglu aynı bensin geçen sene günleri sayardim bu sene ne zaman açıklanacak ondan bile haberim yok.

Sahi ne zaman açıklanacak sonuçlar?

• @KingTricky mayıs 5 veya 6 sanırım oda geçen seneden hatırladığım . arkadaşları hayal kırıklığına uğratmak istemem ama bu sene ertelenir gibime geliyor.

• Dün instagramdan takip ettiğim @gocmenturkkadinlarbirligi_usa profili av. Ayhan Ögmen ile canlı yayın yapmış. İzledim, sorulan sorulardan bir tanesi "covid19 nedeni ile green card çekilişi ertelenir mi?"
    Şöyle bir cevap veriyor;
    "Eğer ki bu çekiliş bir insan topluluğu bir grup eşliğinde yapılsa idi, kesinlikle ertelenirdi. Ama internet aracılığı ile yapılacağından dolayı, benim görüşüm bir erteleme söz konusu olamaz. Zaten şu an için öyle bir açıklama da yok. Tabi ilerisi neyi gösterir bilemeyiz" diye açıklama yaptı. Bilginize...

• Çekiliş konusu tamamen sistematik olduğundan sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Şuan da nasıl tüm vize ve görüşmeler ileri tarihe ertelendiyse. Dv2021 süreci de eş zamanlı olarak ileri tarihe ertelenir. Çok kasmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, sonuç olarak öyle yada böyle yapılacak bu çekiliş. Herkes için hayırlısı olsun...

• Çekilişte sorun yaşanacağını sanmam. Çıktıktan sonra talihli en erken Ekim ayında gidecek zaten. O zamana kadar birçok şey rayına oturur.

• Trump Türkiyeden yeni bir sayfa açalım diyerek yardım istedi, sizce bu yardım sağlanırsa ki sağlanacaktır da bence, TR-ABD ilişkileri nasıl olur sizce ? dolar kurunu etkiler mi ? (iyi anlamda)

• @tuncayarat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Trump Türkiyeden yeni bir sayfa açalım diyerek yardım istedi, sizce bu yardım sağlanırsa ki sağlanacaktır da bence, TR-ABD ilişkileri nasıl olur sizce ? dolar kurunu etkiler mi ? (iyi anlamda)

Haber linki atarmısınız? Bulamadım.

• @Ryback o sözü bi video başlığında gördüm,yani öyle demiş herhalde. Ama zaten yardım istediğini biliyoduk

• @tuncayarat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Ryback o sözü bi video başlığında gördüm,yani öyle demiş herhalde. Ama zaten yardım istediğini biliyoduk

Ne gibi bir yardım?

• @tanti korona virüs tedavisi için işte maske, eldiven, solunum cihazı vs vs hatta takasta yapabileceklerini söylediler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |