Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Muhtaradana bir ara müsait oldupunuzda sebepleriyle açıklarsanız fikir açısından memnun oluruz😊. Videolarınızda gördüm yaza çize not ala ala çalıştığınız için eyalet kıyaslama yöntemleriniz vs fikirlerinizi merak edenlerin olduğunu düşünüyorum

• Arkadaşlar ben greencard başvurusu yaptığımda Türkiye'de yaşıyordum şuan Türkiye'de yaşamıyorum.Başvuruyu güncellememe gerek var mı

• @walterwhite Nasıl güncelleyeceksin?

• cekiliş yapıldıktan sonra zaten ds 260 doldururken nerede yaşiyorsan orayı yazarsın

• Şu an özellikle paket servis yapan amazon, wolmart gibi şirketler toplamda nerdeysen400 bin çalışan arıyor. İnsanlar evlerinden çıkmadığı için işsizlik çok gözüküyor. Ayrıca amerikanın yerli halkı diyeceğimiz kesim bu işleri yapmaz. Bence amerikanın şu an çok daha fazla insana ihtiyacı var. Bir bakmışız green cart sayısı artırmışlar. Bence reel olan bu.

• Ekim ayında nasıl geçecek o kadar ay diyorduk.

Kaldı 35 gün.

Zaman çok çabuk geçiyor.

• Geçen seneden beri birçok çekilişe katıldım ve hiçbirinde kazanamadım. Bunda kazanabilir miyim bilmiyorum, hepimizin şansı %1 umarım vize alıp gidebilecek kişilere çıkar.

• @ahsenaydgdu @Muhtaradana evet tercih sebebin nedir paylaşırsan sevinirim.

• @Muhtaradana green card çıkma anındaki videonuzu izlemiştim 2 hafta önce felan burada karşılaşmak ne hoş, umarım sorunsuz bir şekilde ABD ye girişinizi yaparsınız tebrikler...

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ekim ayında nasıl geçecek o kadar ay diyorduk.

Kaldı 35 gün.

Zaman çok çabuk geçiyor.

Bakalim bu ortamda umarim bir aksilik olmazda aciklarlar.

• Yaaa şimdi bişey yazıcam ama 2020 mülakat deneyimleri odasındaki arkadaşlar bu yazdığımı okursalar beni döverler bile ama bu benim hissettiğim.Haa inşallah böyle olmaz.Bence usa temmuz ağustos ayına kadar kendini toplayamayacak.O yüzdende gc falan filan düşünmeyecek.Adamlar düşmüş can derdine ekonomi derdine birde göçmenleri düşüneceklerini sanmıyorum.O yüzden bu yıl case number 35k görürse iyi.Bence ağustos gibi vizeler bitene kadar işi sıkı tutarlar ve dünya üzerindeki salgın dolayısıyla özür dileyip bırakırlar.Ama dv 2021 için tahminim diğer yıllara nazaran daha fazla kişiye vize verirler.Çünkü başka bir arkadaşın dediği gibi amerika halkının yapmayacağı bir çok işi göçmenler yapıyor.Göçmenin ne olursa olsun işe ihtiyacı var tutunmaya ihtiyacı var.Adam burada mühendis orada pizza dağıtıyor.Adamların işçiye elemana ihtiyacı olacak.Bu yüzden daha fazla kişi vize alacak diye düşünüyorum.Amacım kimsenin hayalini yıkmak değil.Burası bekleme odası olduğu için fikrimi yazdım.Tabii bu fikri çürütenlerde olucaktır,benim tahmin edemediğimi tahmin edenlerde....

• Selam herkese kürkçü dükkanına geldik 🙂

• @tanti selam

• @heleniki Düşüncelerine katılıyorum ama ben cesaret edemezdim yazmaya 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaaa şimdi bişey yazıcam ama 2020 mülakat deneyimleri odasındaki arkadaşlar bu yazdığımı okursalar beni döverler bile ama bu benim hissettiğim.Haa inşallah böyle olmaz.Bence usa temmuz ağustos ayına kadar kendini toplayamayacak.O yüzdende gc falan filan düşünmeyecek.Adamlar düşmüş can derdine ekonomi derdine birde göçmenleri düşüneceklerini sanmıyorum.O yüzden bu yıl case number 35k görürse iyi.Bence ağustos gibi vizeler bitene kadar işi sıkı tutarlar ve dünya üzerindeki salgın dolayısıyla özür dileyip bırakırlar.Ama dv 2021 için tahminim diğer yıllara nazaran daha fazla kişiye vize verirler.Çünkü başka bir arkadaşın dediği gibi amerika halkının yapmayacağı bir çok işi göçmenler yapıyor.Göçmenin ne olursa olsun işe ihtiyacı var tutunmaya ihtiyacı var.Adam burada mühendis orada pizza dağıtıyor.Adamların işçiye elemana ihtiyacı olacak.Bu yüzden daha fazla kişi vize alacak diye düşünüyorum.Amacım kimsenin hayalini yıkmak değil.Burası bekleme odası olduğu için fikrimi yazdım.Tabii bu fikri çürütenlerde olucaktır,benim tahmin edemediğimi tahmin edenlerde....

ne olursa olsun 55000 sayısı değişmez. uğraş gerektiren birşey ve onu da yapmazlar ki bu sayıyı bile çok görmeye başladılar.

• Az kaldı😇

• @heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaaa şimdi bişey yazıcam ama 2020 mülakat deneyimleri odasındaki arkadaşlar bu yazdığımı okursalar beni döverler bile ama bu benim hissettiğim.Haa inşallah böyle olmaz.Bence usa temmuz ağustos ayına kadar kendini toplayamayacak.O yüzdende gc falan filan düşünmeyecek.Adamlar düşmüş can derdine ekonomi derdine birde göçmenleri düşüneceklerini sanmıyorum.O yüzden bu yıl case number 35k görürse iyi.Bence ağustos gibi vizeler bitene kadar işi sıkı tutarlar ve dünya üzerindeki salgın dolayısıyla özür dileyip bırakırlar.Ama dv 2021 için tahminim diğer yıllara nazaran daha fazla kişiye vize verirler.Çünkü başka bir arkadaşın dediği gibi amerika halkının yapmayacağı bir çok işi göçmenler yapıyor.Göçmenin ne olursa olsun işe ihtiyacı var tutunmaya ihtiyacı var.Adam burada mühendis orada pizza dağıtıyor.Adamların işçiye elemana ihtiyacı olacak.Bu yüzden daha fazla kişi vize alacak diye düşünüyorum.Amacım kimsenin hayalini yıkmak değil.Burası bekleme odası olduğu için fikrimi yazdım.Tabii bu fikri çürütenlerde olucaktır,benim tahmin edemediğimi tahmin edenlerde....

Cekilis zaten otomatikmen bilgisayar programi üzeri oluyor o yüzden aciklamada sorun cikmaz diye düsünüyorum. Mülakatlar icin tarihler zaten tahminen eylülde falan basliyor ve ondan sonra hemen hemen 1 seneye yakin zaman var, o yüzden GC aciklamasi ve gerisinde sorun cikmaz. Amerika zaten göcmenler ülkesi ve 55.000 kisi degismez. Eger trump programi degistirse onu bilmem ama bu sene icin etkisi olmaz 🙂 güzel caninizi sikmayin 🙂

• ⭐⭐

Cekilis yapılıp aynı gün sonucları yayınlıyorlar mı? Yoksa çekiliş önceden yapılıyor ve 5 mayısta sonuclar mı açıklanıyor?

• @Drywall, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Cekilis yapılıp aynı gün sonucları yayınlıyorlar mı? Yoksa çekiliş önceden yapılıyor ve 5 mayısta sonuclar mı açıklanıyor?

5 mayista yayinlamasi oluyor tahminen bi kac gün önceden cekiliyordur 🙂 aciklama tarihi 5 mayis cekilis tarihi yazmiyor internette 🙂

• ⭐⭐

@HPX O zaman biz açıklanmasını beklediğimiz günlerde aslında çekiliş yapılmış ve sonuç belli olmuş olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |