Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gözde o zaman en fazla sayıda başvuruyu bulalım arkadaşlar

benim 7. oldu var mı artıran ?

• benim 1. daha

• Heyecan Halen mevcut Arkadaşlar. Ptesi salı görecem sizi 😁

• Restini gördüm 1 diyip çekiliyorum 😁

@alpecino DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@gözde o zaman en fazla sayıda başvuruyu bulalım arkadaşlar

benim 7. oldu var mı artıran ?

• @gözde umarın ilk denemende kazanacaksın

gördüğüm başvuru kazananlar ya ilk deneme ya 6. deneme yada 11. denemede kazanıyor.

• @alpecino benim de ya 6 ya 7 ilk başvuru zamanım mektupla başvurulan zamanlar 🙂

• @alpecino bana da öyle geliyor inşallah gidecek olan herkes kazanır

• İlk başvurum daha newbie kıvamındayım DC gözünde 😁

• Bu ileti silindi!

• ilk başvurum 2010 sonra ara verdim 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019

kaç bahar geçti üstünden açıkcası insan bir süre sonra alışıyor ve çıkmadığında şaşırmıyorsun ama nedense bütün sene unutuyor açıklanmasına 1 hafta kala craiglist den araba bakıyorum baktım çıkmıyor bir sonraki sene bidaha bakıyorum ama nedense arabalar nedense hiç pahalanmıyor

• @alpecino :O))

• @alpecino Harikasın bende 2-3 gündür ev kredileri, araba fiyatları iş güce bakıyorum USA’da 😁

• @likable ilk başvurusu olanlar çok daha şanslı kardeşim herşey gönlünce olsun.

• @totoro bir çok sebebim var bu ülkeden gitmeyi istemek için geçen gün başımdan geçen bir olayı anlatayım markette kasada sıra bekliyorum önümde 2 tane orta okul öğrencisi var onu mu alsak bunu mu alsak diye konuşuyorlar arkadan bir kadın geldi sanki biz sırada değilmişiz gibi elindeki ürünü kasaya koydu ben hanımefendi sıra var lütfen sıraya geçer misiniz dedim ama kadın asla bir mimikle bile tepki vermedi sanki duvara konuştum kasiyerde ürünü geçirdi ve kadın çıkıp gitti .Beklediğim şey sadece saygıydı eğer sorsaydı zaten sıramı kendisine seve seve verirdim .Sonra daha önce milyonlarca kere kendime dediğim gibi yine dedim ki sen bu ülkeye fazlasın git nereye gidersen git ama git .

• @alpecino Amin arkadaşım olacağından değil işte heyecan yaptık. Daha önce böylesi güzel hayal ve heyecana kapılmamıştım açıkcası hadi hayırlısı 😉 1-2 gün daha sürecek yerini hüzüne bırakacak 😁

• valla kardeşim her türlü varvasyonu denedim

totem yaptım, çıkmaz kesinlikle çıkmaz dedim çıkmadı, bu sefer bu iş tamam dedim yine çıkmadı, pozitif denedim çıkmadı, negatif denedim çıkmadı

saolsun hiç çizgisini bozmadı 🙂

• @gözde heryerdeler heryerde , bu ülke hep bölemiydi ? 28 yaşındayım, ben son 5 senedir insanları böle seviyesiz görüyorum.

• @pacaveli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

2pac

2pac 4ever 😃

2pacalypse don't sleep 😊

• Vallahi 15 ay askerlik yaptım, şafak bu kadar sıkıştırmadı. 🙂 Artık açıklansın.

• @gözde böyle insanlar o kadar çok ki. Dun de bir kadın bana sorma gereği duymadan benim masamdaki sandalyeyi cekiyordu. Hanimefendi o dolu yalnız dedim. Ay tmm caim ya al diye ittirdi sandalyeyi. Ne diyeyim ki ben şimdi 🤷♀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |