Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @clourpoint

Bilgi kaynagı olan twet

• @nothing34 hayda ne olcak şimdi...

• ⭐⭐⭐

Hergün bir öncekinden kötüye gidiyor durumlar. Sonu ne olacak 😞

• ⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nothing34 hayda ne olcak şimdi...

Sabırla ve metanetle beklemek ayrıca dua etmekten başka bir çaremiz kalmıyor

• Herkeze selamlar uzunca bi süre daha bu corona zerzevatı hayatımızın gündemimizin bi parçası olmaya devam edecek gibi tez zamanda hayatın normale dönmesini beklemekten ve dua etmekten başka çaremizde yok gibi hergün hasta sayısını gerek ulusal gerekse sosyal medyadan öğrenmekteyiz ve malesef özellikle yaşlı kesim bana bişey olmaz kafasıyla sokaklarda ihtiyar heyeti gibi dolaşıyor lütfen çevrenizdeki yaşlıları çıkmamaları konusunda uyaralım ve gerekli ihtiyaçlarını biz giderelim ve bizlerde onlara veya bir başkasına temas etmeyelim bulunduğum ilçede 4 kişide testlerin pozitif çıktığı söyleniyor malesef korunmaktan başka çaremiz yok herkeze coronasız sağlıklı mutlu akşamlar.

• İyi geceler hatıra plakası ve harita çekilişini instagram da canlı yayınlıyoruz, çok uzun sürmeyecek, canlı yayını takip etmek isteyenler için

Toplam 33 kişi katıldı

Çekiliş sonuçları

Los Angeles Hatıra plakası @baron40

Harita talihlileri @optimistic ve @FreeMen

Çekilişi storyde paylaştım, sabitleyeceğimde izlemek isteyen bakabilir

Herkese hayırlı olsun, umarım 5 mayıs 2020 deki asıl çekilişte burada olan tüm forumdaşlardan güzel haberler alırız

• @ugur, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkeze selamlar uzunca bi süre daha bu corona zerzevatı hayatımızın gündemimizin bi parçası olmaya devam edecek gibi tez zamanda hayatın normale dönmesini beklemekten ve dua etmekten başka çaremizde yok gibi hergün hasta sayısını gerek ulusal gerekse sosyal medyadan öğrenmekteyiz ve malesef özellikle yaşlı kesim bana bişey olmaz kafasıyla sokaklarda ihtiyar heyeti gibi dolaşıyor lütfen çevrenizdeki yaşlıları çıkmamaları konusunda uyaralım ve gerekli ihtiyaçlarını biz giderelim ve bizlerde onlara veya bir başkasına temas etmeyelim bulunduğum ilçede 4 kişide testlerin pozitif çıktığı söyleniyor malesef korunmaktan başka çaremiz yok herkeze coronasız sağlıklı mutlu akşamlar.

Hangi ilde 4 kiside virus tespit edildi acaba?

• @Muhtaradana lardeşim sizin numaranızda mülakata yakındı sanırım.biz kazanamadık ama konsolosluk haberi bizi de üzdü.Allah sana kolaylık versin..

• @mexido balıkesir/ BANDIRMA ilcesinde ne derece doğrudur emin değilim söylentiler o yönde sözde 1 kişi yoğun bakımdaymış.

• @Muhtaradana yine kazamadık hayırlısı olsun inşaallah 5 mayısta kazananlardan oluruz 🤲🙂

• @clourpoint teşekkür ederim

• @ugur inşallah, forumdaki arkadaşların kazanması bizi çok sevindirir

• @Muhtaradana Hadi be şansa bak nasıldı heveslenmistim 5 Mayıs hepimize neşe veririr

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İyi geceler hatıra plakası ve harita çekilişini instagram da canlı yayınlıyoruz, çok uzun sürmeyecek, canlı yayını takip etmek isteyenler için

Toplam 33 kişi katıldı

Çekiliş sonuçları

Los Angeles Hatıra plakası @baron40

Harita talihlileri @optimistic ve @FreeMen

Çekilişi storyde paylaştım, sabitleyeceğimde izlemek isteyen bakabilir

Herkese hayırlı olsun, umarım 5 mayıs 2020 deki asıl çekilişte burada olan tüm forumdaşlardan güzel haberler alırız

Çekilişi kazanan arkadaşlara şanş getirmesini dilerim @baron40 @optimistic @FreeMen tebrik ediyorum

• @Muhtaradana Kazanan arkadaşları tebrikediyorum @baron40 @optimistic @FreeMen inşanlah 5 mayıs ta forum ailesi olarak kazanırız

• ⭐⭐

Kazananları kutluyorum. Umarım dv çekilişinde de şansları olur.

• @Muhtaradana hayatımda ilk kez bir çekilişten bir ödül kazandım belki bu hediyeniz Gc çekilişinde bana uğur getirecek eğer bu hediyenizi müsadenizle 5 Mayısta eğer Gc çıkarsa bana göndereceğiniz plakayı ben de uğur getirmesi için çekilişle bir başkasına hediye etmek isterim bunu geleneksel hale getirebiliriz tabi eğer siz izin verirseniz bu arada tebrik eden bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum inşallah 5 Mayısta hepiniz sevinenlerden olursunuz

• @baron40 çok güzel bir düşünce👏👏👏

• @Muhtaradana sizin için büyük bir anlamı olan çok değerli bir hediyenizi forumdakilerle paylaşmanız çok büyük bir incelik emin olun sabahleyin uyandığımda sizden gelen hayırlı olsun diye yazmış olduğunuz maili görünce çok mutlu oldum çok sevindim eğer çekilişi kazanırsam bende 5 Mayıstan sonra bir başka arkadasimiza bu değerli hediyenizi çekilişle bir başka arkadaşa hediye edeceğim

• Bu yil ki green card i iptal etmezler umarim virusden korkup.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |