Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Muhammet tebrikler öncelikle numaran current olmuş. Mail de en kısa sürede gelir inşallah.
    Çekilişten önce çekiliş yapan adam gibi adam 🙂 Gerçekten burada ki bir çok kişinin üzerinde hakkınız var, en çok sizin mülakatı bekliyorum.
    Hatta sizden çok sizin mükatı bekleyen vardır eminim 🙂 Umarım çabucak görürüz o günleri...

İyi insanlar iyi ki varlar 🙂

• Sayın @Muhtaradana çekiliş için +1 lütfen 🙂

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar ibrahim tekrar aramıza hoşgeldin.babamın rahatsızlığı 1 degilki kardeşim.şimdi de kalp eklendi.bu yıl benim için çok zorlu geçecek.bir de kolon kanseri var.Allahım şifalar verir inşallah

Sayın @clourpoint öncelikle babanızın rahatsızlığı için çok çok geçmiş olsun. Hani bir laf vardır "Eşekten düşeni ancak eşekten düşer anlar" diye.
    2016 yılı sonlarında benim babamada kolon kanseri teşhisi kondu ve 2017 nisanında ameliyat oldu. Tabi bu süreçte ameliyat öncesi ve sonrası kemoterapi ve ışın tedavisi gördü 1-1,5 yıllık uzun ve zorlu bir süreç. Ameliyattan sonra kalıcı olarak kolostomi torbası kullanması gerekti ve şuan yaşamını o şekilde sürdürüyor.
    Kolostomi torbası haricinde eski sağlığına kavuştu şuan başka bir sağlık problemi yok çok şükür.
    Allah'ım hastalara acil şifalar versin inşallah.

• @Nothing-Man Şu sıralar turkiye abd ilişkileri sorunsuz ilerliyor cunku nerdeyse tum dunyaya sınırları kapatan abd suan turkıyeye acık ucuslar karsılıklı ve trumpın kafası o kadar cok doluki eger kımse gaz vermez ıse hatırlamaz cunku dun borsalar 2008 den bu yana ılk defa berbat kapattı bu abd nın gundemınde suan benzın deli ucuzladı

• Herkese iyi günler. Sonuçlar yaklaşıyor, benimde 3. başvuruşum. Herkese bol şans dilerim.

• @nothing34 Ekonomi olarak çok haklısınız.Fakat trump bu aklı başka çalışıyor.Daha doğrusu şuana kadar ki çıkışlarını hatırlayın, bize yönelik bir şey değil göçmenlere yönelik tutumu çok ağır.Hedef kitlesi de zaten beyaz amerikalı. Umarım iyi olur.

• ⭐⭐

@nothing34 ABD uçuşların açık olmasının nedeni Türkiye'de vaka sayısı az olduğu için olur da uçuşlar kapanırsa göçmen ve vatandaşa açık olur

• @Ramazan Valla bu bile bir teselli kaynagı gelıyor artık bana allahtan bu son sene cok ıcten ıstıyorum kazanmayı bir uzaylı istilası kaldı olmayan yani

• 11 eylül olaylarında da yanılmıyorsam tüm Avrupa'daki ve tabi Arap ülkelerinden uçuşları kapatmışlardi. Türkiye'den uzun süre açıktı. Türkiye deki güvenlik kontrollerine her nasıl olduysa güvenmişti Amerika. Şimdi şans eseri işlerimiz yolunda gidiyor ve şans eseri yaşıyoruz ama olsun. Türkiye'den uçuşların hala açık olması iyi bir durum.

• @Muhtaradana çekilişte bende varım, hem dv 2021 hemde plaka için herkese bol şans dilerim arkadaşlar.

• ⭐⭐

Size Nisan 2020 için Spoiler vereceğim

InShot_20200315_234435844 (1).jpg

• Bu arada yaklasık 2000 dolar gosterıp bırde sponsor gosterme nıyetım var ev olarakta sponsorumla bırlıkte yasayacagım dıye belırtecegım umarım kabul ederler cunku anlık olarak 2300 lira 350 dolar yani 15 bin dolarım olsa turkıyede yaşarım kımse kusura bakmasın 🙂 umarım konsoloslukta son olaylardan sonra bu konuda boyle hıkayelere ımtıyaz saglar yoksa kura kazanıp en degersız para bırımınden para bırıktırmek de bana gore ınsanlık sucu

• @Ramazan gecen arkadasım aynı seyı soyledı hahahahah dunyada kıyamet kopuyor sen green card dusunuyorsun dedi hahahahah arka fonda kucuk emrah caldı resmen

• @nothing34 valla çok değil 5 yıl once dolar 2.30 larda idi. 15 bin dolar 35 bin lira yapıyordu. Orta halli bir araba parasiydi. Şimdi 100 bin lira yapıyor. 2000 dolarla kabul ettirmek zor ama 100 bin lirayı bir araya toplamak daha zor. Üstelik tek kişi için bu.

• @Ibrahim-aşar tek umudum sponsor onunda durumu iyi evleri felan var bakalım ınsallah kazanırsam oyle bır senaryoyla denecegım cunku benım dusuncem bazı ınsanlar bu ıs ıcın 200 300 bın harcayıp gıdıp oraya bodrumda yasıyor ubercılık yapıyor bıraz dusundurucu bır hayat tarzı fakırım param yok gıdıp uber yaparım ama 200 bın harcayıp gıdıp ubercılık yapmak bodrumda yasamak bı tık sacma gelıyor bu para konusu tamamen haksızlık turkler ıcın bence

• ⭐⭐

@nothing34 2000 Doları artırma şansınız var mı?

"15 bin dolarım olsa turkıyede yaşarım" yaşarsın ama nereye kadar 🙂 hangi şartlar ve standartlarla

• @Ramazan yazar onu yazarken bogazında dügümlerle yazdı 🙂 ciddiye alma ama 100 bın tl de ımkansız be en azından benım ıcın

• ⭐⭐

@nothing34 Yanlış anlamayın ama ben 85.000 tl biriktirmek için köpek gibi çalıştım 12 saat yetmedi ek olarak evde iş kovaladım günlük 5 saat uyku ile, üni açıktan okuyorum lise okurken başladım çalışmaya kafama koydum birkere hem biriktirdim hem okudum hala çalışıyor biriktiriyorum 🙂 aile mi ikna edemedim zamanın da katılsınlar başvursunlar diye oralı olmayınca ben tek başıma aldım kararımı devam ediyorum dv-2021 için para biriktirdim umuyorum ve diliyorum bu sene bana çıksın diye çıkmazsa da dünyanın sonu değil

• @nothing34 Umarım kabul olur, neyi neden yaptıklarının net bir kaynağı dayanağı yok.200 300 bin harcayıp uber yapanda kafası rahat olsun derdinde ve kendini geliştirme peşindedir. İnan bana 15 bin dolarla Türkiye de mutlu olamazsın 🙂

• @Ramazan paranı tl de tutmadın inşallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |