Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mehmetturkan Hoş geldiniz. Şansınız bol olsun. Sağlıcakla kalın.

• @Muhtaradana Süpersin, böyle motivasyonlara ihtiyacımız var. Güzel bir hatıra olur 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Bana eger cıkarsa gecen sene sozverdıgım gıbı cankayada teras partısı mangal da yakıcam herkes zurna olana kadar ıckı de benden. Sabaha kadar alem yapıcaz. O dangalaklardan bırıde babam ugur kardes o kadar delirtıyokı benı. Azabın kralını cekıyorum onbes mayıs ıkıbınonsekızden berı

• ⭐⭐ Yasaklı

Adanalı muhtarım batı amerıka ozelınde harıtan varsa bende yaz

• @Muhtaradana Merhaba 🙋 Ben de katılmak isterim çekilişinize 🌴

• @Muhtaradana çekilişinize benide eklerseniz çok memnun olurum 🙂

• ayrıca @Ibrahim-aşar 'ın teklifi çok güzel.çekilişle plakayı kazanan arkadaş eger bu yılki gc çekilişinde kazanırsa bu olayı devam ettirsin ve bayrağı bir başkasına teslim etsin 🙂

• @Muhtaradana çekilişinize beni de ekleyin lütfen🙏 🙂

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana iyi geceler, okuma yapıyodum yazacak bir şey bulamıyordum, çekilişi duyunca koştum geldim. Beni de eklerseniz çok sevinirim 🤩

• ⭐⭐⭐

Hastalıklarla kendisi veya sevdiği insanların mücadelesi olan herkese tez zamanda şifa diliyorum 🤲🏻

• @crazycells İngilizce bilmemek sadece Amerika ayağında değil maalesef Türkiye de sürecin içerisinde ikende çok etkiliyor, gerçi yeşilkartforum olmasaydı yabancı kaynaklarda bile bu kadar derli, toplu ve güncel bilgilerin olduğu bir site veya forum bulmakta zorlanırdık,göçmenlik sürecinin her aşamasında yeşilkartforum bizim için bir nimet

Yani mesela bizim zorlandığımız bir kaç örnek vereyim
    Kendimizle ilgili Uscis den çok önemli açıklama yapılıyor translate kullanmak zorunda kalıyoruz, KCC yi aramak yada e-mail atmak zorundayız arayamıyoruz

Ev, araba bakacağız hem doğru anlayamıyoruz hem iletişim kuramıyoruz, birçok sorunla karşılaşıyoruz

Bu süreçte ingilizceye makul seviyede hakim olmak isterdim

• ⭐⭐⭐

@mehmetturkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar hepinize merhaba yeni katıldım aranıza.İlk başvurumu yapmış bulundum.Yaşım 19. Aslında Ekim 17 de gönderdim başvurumu o tarihten bu tarihe çok fazla Amerikaya göç etmiş insanları izliyorum.Okan Serbes, Evrimle Burak deli gibi her akşam izliyorum 🙂 Hakkımızda hayırlısı olsun. Çok az bir süre kaldı baya beklemiştik. Herkese başarılar diliyorum. Selamlar 🙂

Öncelikle hoşgeldiniz aramıza. teşekkürler size başarılar. Ayrıca vaktiniz olduğu zaman bu başlığı takip etmenizi tavsiye ederim ⬇

https://yesilkartforum.com/forum/topic/171/abd-deki-turk-youtuber-tavsiyeleri?page=1

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells İngilizce bilmemek sadece Amerika ayağında değil maalesef Türkiye de sürecin içerisinde ikende çok etkiliyor, gerçi yeşilkartforum olmasaydı yabancı kaynaklarda bile bu kadar derli, toplu ve güncel bilgilerin olduğu bir site veya forum bulmakta zorlanırdık,göçmenlik sürecinin her aşamasında yeşilkartforum bizim için bir nimet

Yani mesela bizim zorlandığımız bir kaç örnek vereyim
    Kendimizle ilgili Uscis den çok önemli açıklama yapılıyor translate kullanmak zorunda kalıyoruz, KCC yi aramak yada e-mail atmak zorundayız arayamıyoruz

Ev, araba bakacağız hem doğru anlayamıyoruz hem iletişim kuramıyoruz, birçok sorunla karşılaşıyoruz

Bu süreçte ingilizceye makul seviyede hakim olmak isterdim

Hocam haklısınız ben kendim İngilizceye başladım yapabildiğim kadarıyla öğrenmeye çalışıyorum. Ancak Mayıs ayında çıkmazsa bırakacak gibiyim. Çünkü işten ve aileden fedakarlık yapmak icap ediyor
    Hakkımızda hayırlısı saygılar hocam

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana bende bu dahil olmak istiyorum bu çekilişe şans önce burda sonra belki dv 2021 de güler 🙈

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Muhtaradana bende bu dahil olmak istiyorum bu çekilişe şans önce burda sonra belki dv 2021 de güler 🙈

Hayırlısıyla inşallah abla

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy Bugünlerde böyle yüz gülümseten şeylere ihtiyacımız çok var çok güzel bir düşünce olmuş dimi ama 🙏 sağolsun @Muhtaradana

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy Bugünlerde böyle yüz gülümseten şeylere ihtiyacımız çok var çok güzel bir düşünce olmuş dimi ama 🙏 sağolsun @Muhtaradana

Sizinle aynı düşüncedeyim abla teşekkür ederiz bu ilgilerinden dolayı @Muhtaradana hocamıza sağolsun varolsun

• @Muhtaradana Bende talibim😀 . Umarım kazanan kişiye şans getirir. Green card kazandığınız videoyu izledim birkaç defa😆 İnşallah bu yıl şanslı kişiler arasında oluruz.

• @Muhtaradana Muhammed abi bende eklermisin çekilişe

• Hayırlı günler bol güneşler herkese 🙂 Neler olmuş buralarda 🙂 Umarım keyifler yerindedir.
    Bu corona beni korkutuyor, bence hafife alınmaması gereken bir etken. SAYIN Trump 🙂 zaten göçmenlere
    sataşmak için yer ararken olması ve avrupa yı suçlar şekilde konuşması bende endişe yarattı biraz.
    Umarım hepimiz için hayırlısı olur. Nisan- Mayıs geliyor gelmekte olan 🙂 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |