Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Old-Traveler unganlar doktor randevusuna kadar pasaport çıkartmak için süreniz var, buda size yeterde artar bile

Teşekkürler.

• Şafak 56 🙋🏻♂️ Selamlar herkese.

• @Samet-Yılmaz ve @nothing34 Transit yolcu olmadıgı ne malum ki Türk denmiyor okudum haberi bu arada sputnik in yaptığı haberlere itibar etmiyorum ki aynı düşüncede olan birinin hemen bu haber altına yapılan yorumunu paste yapıyorum..

(transit yolcu amerikaya giden yorumunun altına başka biri )öyle zate. ne bekliyon sputnikten? at sahibine göre kişner... haber sitesi değil propoganda sitesi. Rusya ve süper silahları aşmış ülke süpersimtronik buluşları ve rusya düşmanlarının ne kadar barbar vahşi kötü teröristler olduğunu yayan boş haber kanalı. haberi okuduktuktan sonra gidip araştırmak gerekiyor.

derkeeen Sağlık bakanı Fahrettin Kocanın ytwitine denk gelmem 🙂 Kendisi amerikan vatandaşı olup Türkiyeyi ziyaret etmeden aktarmalı Tirandan Washingtona gitmiştir açıklamasını buraya bırakayım 🙂

• @gizemb klavye basında mıllıyetcılık duygularını kabarttı isek ne mutlu bize ama bunu göçmenlik için basvurdugun ulkenın form sitesinde yapman acının diger yüzü sanırım iyi eglenceler...

• @nothing34 ya çok farklı kafalardasın ondan isterim cidden evet gc başvurusu yaptım konumuz coronaydı ve evet milliyetçiyim gc çıktığında ana vatanım hep Türkiye olucak nede olsa oraya çalışmaya para kazanmaya gerekirse türkiyeye yatırım yapmayı düşünüyorum ki bu benim fikrim.. burada herşeyi tartışıyoruz sonuç beklerken konu hatırlatıyorum Coronaydı ve bu konu haricinde milletimin başarılı her işinde yurt dışı içi yanındayım 20 yıl yurt dışında yaşadım o zamanda ailecek Türkiye adına sevindi üzüldük birikimlerimzi türkiyeye yaptık saçma saçma yazıp sinirlendirme..

• Green card içimde umut fakat sanmıyorum çıkmaz bana. Camp america hakkında bilgi bilen varsa mesaj ya da burdan bilgi verecek var mıdır forumda?

• @Rhonster merhaba peki eklediysek ne oluyor? Ds-260 formu çıkıyor kızım için ama doldurmadık bir sorun olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster merhaba peki eklediysek ne oluyor? Ds-260 formu çıkıyor kızım için ama doldurmadık bir sorun olur mu?

çok özür dilerim kaçırdığım birşey mi var soruyu tekrar sorabilir misiniz hatırlayamadım geçmiş sayfalara da baktım göremedim ya da gözden kaçırdım.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster merhaba peki eklediysek ne oluyor? Ds-260 formu çıkıyor kızım için ama doldurmadık bir sorun olur mu?

kızınız amerikan vatandaşıysa ds 260 ta bildirmenize gerek yok önceki yazdıklarınıza baktım da galiba bunu soruyorsunuz. ds 260 ta vize alacak kişilerin bilgilerini dolduruyorsunuz. hali hazırda zaten vatandaşı ise sorun yok.

• @Rhonster ben direk soruya girmiş oldum kusura bakmayın görürsünüz sandım mesajı özür dilerim. Amerikan vatandaşı kızım var siz başka birine yorum yapmışsınız greencarda başvururken hiç yazmayın diye ben yazdım ve ds-260 form kızım adına da çıkıyor ne gibi sorun olur dicektim? Ama ds-260 formunu doldurmadım. Yani kızım için doldurmadım. Teşekkür ederim bilginiz varsa yoksa sorun değil.

• @İrem-Güzel 2020 mülakat deneyimlerinin son sayfalarını okuyun lütfen, bu konuyla ilgili 2 deneyim var orada, fikir verecektir size.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster ben direk soruya girmiş oldum kusura bakmayın görürsünüz sandım mesajı özür dilerim. Amerikan vatandaşı kızım var siz başka birine yorum yapmışsınız greencarda başvururken hiç yazmayın diye ben yazdım ve ds-260 form kızım adına da çıkıyor ne gibi sorun olur dicektim? Ama ds-260 formunu doldurmadım. Yani kızım için doldurmadım. Teşekkür ederim bilginiz varsa yoksa sorun değil.

ne demek yardımcı olduysam ne ala green carda başvuru esnasında girmemeniz gerekti diye düşünüyorum kızınızın bilgilerini ama bir sorun teşkil edeceğini de sanmıyorum sayın @aysegul ün dediği gibi 2019 AP sayfasında vardı böyle bir durum onlara da bakabilirsiniz.

• @aysegul teşekkür ederim.

• @Rhonster teşekkür ederim.

• Günaydın arkadaşlar.

• ⭐⭐

Corona virüsü korunma yolları...

Dikkatli olalım herkese yayalım
    .
    .
    IMG_20200311_105205_538.jpg

• ⭐⭐

@Muhtaradana Muhammet bey merhabalar bir konuda bir şey danışmak istiyorum bu konu başlığına uygun mu? bilmiyorum

Diyelim ki bu mayıs ayındaki Green Card çekilişini kazandım ilerleyen süreçte eee kontenjan doldu seni alamıyoruz dediklerinde hakkım yanmış mı? oluyor tekrardan mı ? çekilişe katılmam gerekiyor ilk kez katılıyorum ama Green Card olayına hakimim çok araştırdım gitmek kalmak süreç hakkında kendime güven tamamlayınca başvuruda bulundum kararsız olduğum yıllarda başkaların hakkını yememek için başvurmadım sadece uzaktan izleyip birikim yapıp tam anlamıyla doğru yolda ilerlemek adına bekledim ve tam zamanı dedim başvuruda bulundum, kalacağım yerden çalışacağım işe kadar hatta 1 yıllık süreçte yiyeceğim yemekten boş vakitte yapacağım işlere kadar plan program yaptım.

• 29 şubatta Dil fuarına gittim.millet Amerika'ya gitmek için ütopik yollar arıyordu .aslında hem dil egitimi alıp orada nasıl kalabiliriz planları vardı %80.buna bende dahilim.2 inci ülke Almanyadaytı özelikle bu ülkeye 40 yaş üzerinde insanlar hatta çoçuklu aileler bile almanyayı gitmeyi kafayı koymuş almanyada kalıp çoçukların gelecegini düşünüp kacak yaşamaya göz almışlardı.nisanda bir fuar daha var yine gidicem bu sefer daha kalablık olucak.

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Muhtaradana Muhammet bey merhabalar bir konuda bir şey danışmak istiyorum bu konu başlığına uygun mu? bilmiyorum

Diyelim ki bu mayıs ayındaki Green Card çekilişini kazandım ilerleyen süreçte eee kontenjan doldu seni alamıyoruz dediklerinde hakkım yanmış mı? oluyor tekrardan mı ? çekilişe katılmam gerekiyor ilk kez katılıyorum ama Green Card olayına hakimim çok araştırdım gitmek kalmak süreç hakkında kendime güven tamamlayınca başvuruda bulundum kararsız olduğum yıllarda başkaların hakkını yememek için başvurmadım sadece uzaktan izleyip birikim yapıp tam anlamıyla doğru yolda ilerlemek adına bekledim ve tam zamanı dedim başvuruda bulundum, kalacağım yerden çalışacağım işe kadar hatta 1 yıllık süreçte yiyeceğim yemekten boş vakitte yapacağım işlere kadar plan program yaptım.

Malesef. Tekrar basvuru yapmaniz gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

47

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |