Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @renksizcocuk İyi eğlenceler 🙂 bol şans

• ⭐⭐⭐⭐

@renksizcocuk, içinde söyledi: Acil Yardım Lütfen/Para Kesintisi

r bile neden

Bravo. Cesur olun böyle. Ki gittiğinizde önünüze çıkacak olan sıkıntıları da böyle cesaretle aşın. Acentelerin bir kısmında ne yazık ki niteliksiz, yurtdışı şartlarını ve oraya gitmek için hayatının dönüm noktasında olan insanları hiç anlayamayacak, abonelik satıcısı gibi 300-500 dolar koparmayı şiar edinmiş kişiliksizleri çalıştırıyorlar. Günün sonunda kaç kişinin hayatını değiştirdim diye düşünmek yerine hiç hizmet vermeden cebime kaç yüz dolar indirdim diyerek sevinen tiplerin şirketleri böyle yerler. Tabii çok namuslu, çok dürüst, aldığı paranın hakkını verenler de var. Bu örnek olsun burada. Bu tarz şeyleri araştırarak müracaat edin. 300-500 dolarlar da az para değil ömrünüzden giden 1 sene de. Çok tavsiye edilen, iyi tecrübelerle bilinen, güvenilir dürüst acenteleri bulun. 1000 dolar fazla verin ama dolandırılmayın.

• @ibrahimasar

Merhaba cevabınızı şimdi gördüm. Güzel yorumunuz için cidden teşekkürler. Böyle durumlarda sessiz sakin olmak dolandırılmaya kadar gidiyor. Ama bu da benim için iyi bir hayat dersi oldu 19 yaşımda hakkımı aramak ve sonucunda bulmak cidden beni gururlandırdı. İnsanın sesini çıkarması gerekiyor cidden... İnşallah bu corona virus yüzünden bir sıkıntı çıkmazsa bu yaz amerikaya gidebileceğim. Umarım her şey güzel olur. Profilinize de biraz baktım umarım bu sene talihli olursunuz ve ailenizle birlikte Amerikaya yerleşebilirsiniz. Güzel şeyler sizinle olsun 🙂

• @renksizcocuk merhaba,ben de bu sene wat yapacağım size nasıl ulaşabilirim acaba?vize ile ilgili bir şey sormak istiyorum

• @renksizcocuk Vize mülakat tarihin neydi?

• Mezun olduğum seneye kadar 1,8'in üstüne ortalamam çıkmadı ve 3 kere J1 1 kere B1-B2 vizesi aldım.
    Not ortalaması ile ilgili konsolosluk bir bildiri yayınlamaz, genel yaklaşımları en az 2 olması yönünde olur. Bu da öğrenci sınıfını geçmiş ve başarılı demekki diye düşünmek içindir. Hiçbir ABD'deki sponsor da bu öğrencinin ortalaması düşük o sebeple gönderemeyiz demez. Onlara ne? 🙂
    1,2 ve 1,4 ile vize alanlara şahit olmuştum.
    Bu program bir değişim programı da olsa, öğrenci buraya geri döneceğini hissettirirse, transkript tamamen formalite. Sizden ev tapusu vb isteyemeyecekleri için TR ile en objektif bağınız transkript olduğundan bu istenmekte.
    Gelecek için faydalı olması açısından açıklamayı yaptım.

• @Majezik şubat sonu olması lazım

• @ibrahimasar gerçekten öyle acentalar var mı? Var ise isimlerini paylaşır mısınız?

• ⭐⭐⭐⭐

@baba-yaga, içinde söyledi: Firmaya odedigim paranin kesintisi

@ibrahimasar gerçekten öyle acentalar var mı? Var ise isimlerini paylaşır mısınız?

Benim bir arkadaşım Kanadaya gitti böyle. Aile gibi bir acenta. Ben de çok kez görüşüp bilgi aldım. Sabırlı ve ilgililer. Fiyatları okulun listesinde yayınladığı fiyatlarla çoğu zaman aynı, bazen 50-100 dolar pahalı ama genellikle 300-500 dolar ucuz. Toplu olarak öğrenci gönderdikleri için herhalde. Arkadaşım, gittikten sonra da çok alakadar olduklarını söylemişti. egitimal firması. Bir kaç tane daha sağlam olduğunu hissettiğim acenta var ama tecrübem olmayınca net bir şey söyleyemiyorum.

Benzer Başlıklar

• 5
  • 18
  • 7
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |