Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın arkadaşlar herkese iyi haftalar dilerim.

Şafak 71 sanırım 🙂

• @Drywall bunun önüne geçmeye çalışıyorlar zaten o yüzden sırf doğum yapmak için gidecek kişiler genellikle 4 5 ay öncesinden gidiyorlar ve bir yakınlarının yanında veya çeşitli kiralık servislerde vs kalmaya başlıyorlar. normal şartlarda 8 aylık hamileyi uçaklar da almıyor o yüzden birkaç ay öncesinden gitmek zorunda kalıyorlar. (Vize alım sürecindeki etkisi vs sebebi de var.) Ama bir şekilde ülkeye girdiler ve doğumu gerçekleştirdilerse çocukları jus soli'den dolayı direkt vatandaşı oluyor ve bu yasal bir hak olduğundan kimse bir şey diyemiyor. yani önüne geçmek için yasayı direkt kaldırmaları lazım ve bu da tahmin edebileceğiniz üzere zor bir seçenek.

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar. Gününüz ve haftanız sağlıklı, mutlu, kazançlı geçsin.

• Tüm forum ahalisine ve USA'da işlerinde güçlerinde olanlara selamlar.

• Selamlar herkese. Az kaldı sonuçların açıklanmasına. Allah gönlünüze göre versin.

• trump seni cok seviyorum buddy al beni .d

• Dosya Numarasi: 2021EUXXXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Istegi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• inşallah gerçekten ihtiyacı olanlara çıkar

• ⭐⭐⭐

@ugurhepoglu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

inşallah gerçekten ihtiyacı olanlara çıkar

teşekkürler saolun cümlemize diyelim biz
    Bu arada hoşgeldiniz 😉

• yanı burada 10 senedır basvuranlarda cok ama ilk basvurusunda cıkanlarda cok bır umıtsızlıge kapılıp arkasından bır umıtlenıyorum son gune kadar boyle gıdıcek sanırsam 🙂

• ⭐⭐⭐

@umutcetnkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yanı burada 10 senedır basvuranlarda cok ama ilk basvurusunda cıkanlarda cok bır umıtsızlıge kapılıp arkasından bır umıtlenıyorum son gune kadar boyle gıdıcek sanırsam 🙂

Kendimizi en kötüsüne göre şartlandırıp bu minval de ilerlemek daha mantıklı olacak diye düşünüyorum
    Eğer talihli olursak bu en büyük mükafat olacaktır.

• ........

• @gokcell güzel tespit hocam 😃

• Arkadaşlar bir şey aklıma takıldı.ungan sağlık raporu esnasında talihlilerin engelli,el veya ayak protezli,bir gözü kör veya âmâ ,sağır,dilsiz vs vs gibi benzer sorunlardan dolayı vize almasına olumsuz bir konuya rastladınızmı?ben baktım konuyla ilgili forumda bir şwy bulamadım.varsa linkini yollarmısınız?teşekkürler..

• arkadaslar ben 4 defa cekılıse basvurdum ama cıkmadı bu sene de beklemedeyız bakalım. sormak ıstedıgım su bız eger cekılısı kazanamaz ısek aılcek abd ye tura gıdelım dıyoruz 6 aylık tabı turıst vızesı almak gerekıcek bız daha once kart cekılısıne basvurdugumuz ıcın tursıt vızesı cıkmama ıhtımalı cok yuksekmıs yanı orda yasamak ıstegımız oldugu ıcın rısklı konuma gecıyormusuz bılgısı olan varmı ,

• @bakk25 güzel soru bende cevabı öğrenmek istiyorum.bende senin gibi düşünmüyor değilim.birde work and travel olayı var araştırmak lazım.sonucunda deport olmakta var.mayısı bekleyip hareket etmeli...

• Bir kaç sayfa önceki konuyu ben anlamadım. Kısaca green card vizesi artık varlıklılara mı verilecek ? Yani konsoloslukta ne isterlerse göstermek (60.000$) zorunluluğu mu geldi ? Kaçırdım konuyu kusura bakmayın

• @clourpoint work and travel sana bana olmuyo Turgut abi. 😀😀

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammed01 bir deli bir kuyuya bir taş attı 40 milyon akıllı çıkaramıyor. Bir haber yapıldı yanlış anlaşıldı böyle olunca da herkese de yanlış anlattılar. Mülakatla alakası yok. Bugün sitelerde bas bas bağırıyor bu haber. AMERİKA DA YAŞAYAN kişiler devlet yardımı alıyorsa bu yardım kesilecek maddi durumu 60k dolar olursa devam edicek. Yoksa sınırdışı edilecek diye haberdi. MÜLAKAT için nasıl etkileyecek mart 2 sinde görücez. O yüzden 2 marttan önce kim ne yazarsa yazsın İNANMA

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |