Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ibrahimasar Haklisiniz. Her şeyin aşırısı makul değildir.

• TLC kanalında seyrettiğime göre bu tür insanlar sadece depolama amacı ile değil sosyal sorumluluk amacıyla da yapıyorlar. Mesela pek çok içeceği veya yiyeceği bir aşevine veya spor kulübüne bağışlıyorlardı.

• ABD'de kupon olayi cok yaygin ve hemen hemen tum storelarin kuponlari var. Siz member oldugunuz takdirde veya onlarin alisveris kartlarini aldiginizda, her ay size ya email ile yada posta ile kuponlari gelir. Kimisi % olarak indirim sunar, kimisi ise $ olarak. Bizim en siklikla alisveris yaptigimiz yerlerden genelde email olarak geliyor. Genelde store icinde kasiyerde odeme yaparken, cep telefonundan scan ettirip kullaniyoruz veya online alisveris yaparsak orada kullaniyoruz.

Ben $400 lik montu 3 yil once kupon ve yuzdelik indirimleri kullanarak $30'a almistim. Yine bir defasinda $500 lik bir elektrikli vacuum supurgeyi de esim kupon ve yuzdelik indirim kullanarak $80'e almisti.

Kasim ayinda Portekiz'e 6 gecelik bir tatile gidecegiz. 5 yildizli otelde 6 gece, kahvalti dahil, ucuslar dahil, kisibasi $700 odeyecegiz. Indirimli olarak buldum.

Ayrica birde kupon ve indirim kitapciklari var, her hafta posta ile gelir. Bazilari surekli bunlari takip ederler ve bir yere gittiklerinde ceplerinde onlarca kuponla gezerler. Iste sanirim bu programda anlatilmak istenenler bu tip insanlar.

• ⭐⭐

Millet altın çıldırdı 😱😱😱

• @asilelif biraz gerileyecek daha sonra 400 TL ye kadar çıkacak diye bir duyum aldım, çalıştığım bankacılardan duyurulur 🙂

• ⭐⭐

@MySea YAAA 700 dolar falan bedava uçak bile sadece o kadar tutar kişi başı sayenizde hepimiz daha fazla istekli oluyoruz bilginiz olsun 🙂

• ⭐⭐

@yigitboncuk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif biraz gerileyecek daha sonra 400 TL ye kadar çıkacak diye bir duyum aldım, çalıştığım bankacılardan duyurulur 🙂

Evet ben de yükseleceğini duydum Hatta çeyrek altın önce 600 lira daha sonra da 1000 liraları görür diyorlar 😔

• Ekonomi patlamadan , gemi batmadan önce keşke gemiyi terkedebilsek...

• @dmr batmaz rahat ol... İnş baştakiler görürde yapamıyoruz derler.. Tabi avrupa bizi kıskanmaktan vazgeçerse...

• @Bahadır-Kükrer ülkede o kadar olay olurken tek bir istifa bile olmadı, bu iktidar yapamıyoruz deyip elini eteğini çekecek öylemi...en çok zoruma gidende Atatürk ün kurduğu cumhuriyeti terk etmeyi istemek...

• Simdiden dolar yapmakta fayda var. 15-20bin $ da az para degil 100bin tl civarlari bir para. Tabi 1kisi icin her uye icin +5bin $ 30bin tl de cabasi.

• @aayhann Atamızın hayatı ile ilgili 8 kitap okudum en son yılmaz özdil kitabı çok etkiledi beni .. Tavsiye ederim .... Atamızın bir sözü var geldikleri gibi giderler ............

• Zaman gecirmek icin süper 🙂 tavsiye ederim

F72D0497-9B5B-4876-AB84-B823A2D56F9C.jpeg

• Sanirim artik TL nin ozellikle Dollar ve Euro karsisindaki deger kaybini onleyemiyorlar yada yetersiz kaliyorlar. Agustos 2018'den beri kamu bankalarinin yurtdisi marketlerde doviz satisi ile dengelemeye calisiyorlardi ama artik bu islem de ise yaramiyor gibi.

• @HPX Zaman gecirmek icin bence kitap okuyun! Hem yeni seyler ogrenirsiniz hemde diliniz gelisir.

• @MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX Zaman gecirmek icin bence kitap okuyun! Hem yeni seyler ogrenirsiniz hemde diliniz gelisir.

Haklisiniz 🙂 örenebilceginiz kitablar varmidir, ingilizcede olabilir sikinti olmaz efendim 🙂 tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkür ediyorum

• Dolar 6.11 ama dert etmeyin..Saray yükselen doları indirmenin yolunu buldu..Bakan damat albayrak ın sayın kayınbabasına sunduğu öneri şöyle : Dolar yükselecek, yükselecek, yükselecek...tam 1 dolar 10 tl olmuşken paradan bir sıfır atacağız..Ne oldu : 1 dolar eşit 1 tl 😃 dünya şok...

• @Ibrahim-aşar doğru söylüyorsun ibrahim.bu biraz hastalık.bana ne kadar yasal olsada dinen de pek helal görmedim.hadi bir iki ürün olurda anlarım bunlar herşeyi kuponlarda olan ürünlerden yapıyor.Bu benim görüşüm.kızmayın lütfen

• ⭐⭐

TL olarak kredi çekip dolarınızı şimdiden alabilirseniz gayet yerinde olur bence. Yatırım amaclı söylemiyorum. Ihtiyaciniz olacagi icin söylüyorum. Bu yil mulakati bekleyenler icin de gelecek yıllarda kazanacaklar icin de kazanmaktan daha zoru yeterli miktarda dolar gösterebilmek olacak. Doların çok yükseleceğini tahmin ediyorum. Kredi faizleri bu aralar makul düzeyde.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |